Главная > Робота > Головна " Все про Великобританію

Головна " Все про Великобританію


4-04-2016, 11:07. Разместил: Admin

Головна " Все про Великобританію

Головна " Все про Великобританію

- Cамая економічно розвинена країна Європи.
- Член Європейського союзу.
- найнижчий рівень безробіття.
- Стислі терміни процесу еміграції.
- Фінансова доступність еміграційних витрат.
Великобританія

Головна " Все про Великобританію

1.У список колишніх випускників британських учбових закладів входять провідні політики, мислителі і бізнесмени, що користуються впливом у всьому світі. Серед них - колишній президент США Біл Клінтон, президент ЮАР Табо Мбеки, архієпископ і борець за права людини Дезмонд Туту, нігерійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Воле Соинка, засновник корпорації EasyGroup Стелиос Хаджи-Иоанн і так далі
2.Великобританія - член Європейського союзу, Великої вісімки, Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЭСР), ООН і так далі
3.Британський фунт стерлінгів - одна з найстабільніших валют у світі.
4.Лояльність влади і населення до емігрантів закріплена на рівні чинного законодавства Сполученого Королівства. Максимально понижена вірогідність конфліктів на національному, расовому і релігійному грунті.
5.У Великобританії - найнижчий рівень безробіття серед країн Європейського союзу.
6.Через 6 років легального проживання у Великобританії Ви маєте право на отримання громадянства Великобританії, що, у свою чергу, надає право на безвізовий в'їзд до держав Британської співдружності і більшості країн світу.
7.У Великобританії - один з найнижчих рівнів злочинності в Європі.
8.Стислі терміни процесу еміграції (в порівнянні з іншими еміграційними програмами). Увесь еміграційний процес, від початку оформлення документів до в'їзду до Великобританії, займає 3- 4 місяці).
9.Фінансова доступність еміграційних витрат (витрати на сім'ю з 3-х чоловік (без урахування вартості самого переїзду) складають близько 5000-5500 USD).
10.Англія надає величезну кількість можливостей для іммігрантів - це ведення власного бізнесу і кар'єрного зростання. Лондон - фінансова столиця Європи.
11.Після отримання громадянства Великобританії, ви маєте можливість переїхати на постійне місце проживання у будь-яку іншу державу Європейського союзу або Британської співдружності.
12.Приїжджаючи у Великобританію, ви опиняєтеся відразу в чотирьох країнах - Англії, Шотландії, Уельсі і Північній Ірландії. У кожної з них своя історія, культура і природа. Усі вони розташовані поруч, так що не коштує великих зусиль відвідати їх.
13.Лондонські таксі визнані кращими у світі за такими критеріями, як чистота автомобілів і можливість упіймати машину у будь-який час!
Великобританія - надзвичайно цікава своєю історією і справжніми подіями країна. Колись велика колоніальна імперія, що займає чверть земної кулі, і тепер є однією з найрозвиненіших і могутніших країн світу. Вікові традиції народів, що населяють її, висока культура спілкування, неоцінимий вклад у світове мистецтво поєднуються тут з передовими позиціями в галузі науки і технічного прогресу. Член Європейського союзу, Великобританія завжди притягала і притягає у свої ряди кращих фахівців зі всього світу, створює для них максимально сприятливі умови для проживання і працевлаштування.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. МОВНІ КУРСИ

Головна " Все про Великобританію

Бездоганна репутація, поєднання інновацій і традицій, незмінно висока якість і рівень викладання - це те, що відрізняє мовні школи у Великобританії.

Школи, з якими ми працюємо, акредитовані Британською радою і входять в список шкіл з високим рівнем довіри з боку посольства. Це найбільша мережа мовних шкіл з центрами по усій Великобританії для дітей і дорослих.

Школи Великобританії пропонують:
курси загального англійського різній інтенсивності;
програми підготовки до іспитів і тестів - IELTS, TOEFL, TOEIC;
бізнес англійський;
англійський для керівників і викладачів (DELTA, CELTA);
англійський у поєднанні з екскурсійними програмами;
спеціальні річні курси;
спеціальні програми для студентів 16-18 років, а також для тих, хто старше 50;
приватні уроки по спеціалізованій лексиці і навіть програми підготовки по футболу!

Неважливо, скільки Вам років і який у Вас початковий рівень мови, зможемо підібрати курс, який підійде саме Вам.

Учити мову із задоволенням, відвідати одну з класичних британських шкіл і побувати в найвідоміших місцях Великобританії - це реально!
ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. ВИЩА ОСВІТА

Головна " Все про Великобританію

Вища освіта у Великобританії. Вища освіта в Англії

Для вступу до британського університету випускникам шкіл необхідно пройти спеціальну програму підготовки A - Level або Foundation у Великобританії або закінчити 1-2 курси внз на батьківщині.

Чому вибирають навчання в Англії?
Рівень викладання у внз країни стабільно високий, позначаються вікові традиції вищої освіти. Багато університетів Великобританії з року в рік займають провідні місця в різних світових рейтингах, як кращі учбові заклади світу.
Британські дипломи, сертифікати і міри признаються у всьому світі, а їх володарі отримують "зелене світло" при працевлаштуванні у будь-якій країні.
Практично при будь-якому внз є курси англійської мови для іноземних студентів, а також проводиться зайняття для підготовки до вступу.
Під час навчання ти зможеш працювати до 20 годин в тиждень, щоб частково покрити витрати на проживання та харчування. Правда, є і обмеження: студент не може почати свій бізнес або пропонувати послуги за фахом, по якій проходить навчання.
Показавши високі результати в процесі навчання, ти зможеш претендувати на отримання стипендії або гранту на навчання.
Вимоги до абітурієнтів:
Вік від 17 років.
Освіта: середнє (для вступу на програму підготовки A - Level або Foundation), нескінчене вище або вище (для вступу до вузу).
Знання англійської мови на рівні здачі тесту TOEFL або IELTS.
Вартість оформлення документів : від 350 євро.
Вартість програми підготовки (включаючи живлення і проживання) :
А- Level - від 15 000 фунтів/рік.
Foundation - від 10000 фунтів/рік.
Вартість навчання у внз: 6000-12000 фунтів в рік.
Вартість проживання : 5000-8000 фунтів в рік.
ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. РЕЄСТРАЦІЯ ФІРМ І ДОПОМОГА У ВЕДЕННІ БІЗНЕСУ
Хочете вести бізнес в розвиненій країні Євросоюзу, з подальшим отриманням посвідки на проживання? Мати свій дім і бізнес в одній з найпрогресивніших країн Європи - цілком реально! Гнучка система оподаткування, захист своїх активів врегульованим законодавством, респектабельність англійської компанії - як іміджева складова Вашого холдингу!

Нас вибирають, тому що...
Ми працюємо з клієнтом на дуже високому рівні конфіденційності, особистих стосунків і оперативності відповідей.
Ми курируємо усі етапи (навіть найдрібніші) реєстрації компанії.
Ми знаходимося безпосередньо у Великобританії, що уберігає Вас від сумнівних контор тих, що пропонують свої послуги з реєстрації компанії у Великобританії на території СНД.
Ми забезпечуємо рішення кожної індивідуальної ситуації.
Моментальне реагування на будь-який запит. Вам досить виявити цікавість, заповнивши заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами вже в течії дня!
ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. ВЕСІЛЬНА ВІЗА

Головна " Все про Великобританію

Основні вимоги: наявність партнера у Великобританії.
Тривалість процесу отримання візи : 1-2 місяці.
Усі витрати: близько 600 євро (як правило, оплачує партнер).
КУРСИ АНГЛІЙСЬКОГО ДЛЯ НАРЕЧЕНИХ В ХАРКОВІ
З 29.11.2010 р. для оформлення "візи нареченої" або "візи дружини" у Великобританію необхідно підтвердити знання англійської мови.

Компанія "Гольфстрім" і мовний центр Pallada Language Center запрошує на курси англійського в Харкові, так само компанія "Гольфстрім" і мовний центр WorldCenter запрошує на курси англійського в Донецьку.


Вернуться назад