Главная > Новини > Пайетт назвав "Минправды" головною помилкою України

Пайетт назвав "Минправды" головною помилкою України


30-01-2016, 20:45. Разместил: Admin

Пайетт назвав "Минправды" головною помилкою України

Пайетт назвав "Минправды" головною помилкою України

Спростування російської пропаганди - головна помилка української влади, вважає Пайетт
Американський посол призвав боротися з російською пропагандою економічним розвитком і боротьбою з корупцією.
Посол США Джеффри Пайетт заявив, що створення Міністерства информполитики - величезна помилка влади і запропонував Україні боротися з впливом російської пропаганди економічним розвитком і реальною боротьбою з корупцією.
Цю заяву розповсюдила прес-служба посольства США.
"Найбільша помилка українського уряду, українського народу - створювати "фабрику тролів" на кшталт тієї, яка знаходиться в Санкт-Петербурзі, для штампування контрпропаганди в соцсетях. Величезна помилка - створювати "Міністерство правди", яке намагається генерувати альтернативні історії. Це не спосіб виграти інформаційну війну", - вважає посол.
"Найбільша помилка, яку може допустити Україна, - використати увесь час і усі зусилля, щоб спростувати усю цю брехню. Це все одно, що витратити увесь запас повітря на слова "Тут немає фашистів! Про що ви"? Ось, чого хоче Росія", - сказав він.
За словами Пайетта, єдиною "зброєю" України в гібридній війні повинен стати успішний розвиток.
"Фактично Україна не потребує медіа, які фінансуються державою. Чого Україна потребує - це успішна Україна", - заявив він.
Пайетт також підкреслив, що "пріоритетом номер один" для України в 2016 році повинна стати успішна боротьба з корупцією.
"Це ключове питання для демонстрації того, що Україна рухається вперед", - заявив посол.
Пайетт відмітив, що США рішуче підтримують Національне антикорупційне бюро України.
Нагадаємо, 2 грудня 2014 року, разом з обранням нового складу Кабміну в уряді з'явилося нове міністерство - інформаційної політики. Українські журналісти і не лише виступили проти створення "міністерства правди".
Міністерство інформаційної політики очолив Юрій Стець.

Пайетт розповів про військову допомогу США

Пайетт назвав "Минправды" головною помилкою України

У Хмельницькому американські військові спецназу забезпечують підготовку військових фахівців з різних галузей.
У Хмельницькому військові спецназу США проводять підготовку фахівців Сил спеціальних операцій (ССО) України в сферах медицини, снайперської підготовки, будівництва, вибухових робіт, комунікацій і технологій, заявив посол США в Україні Джеффри Пайетт.
"Минулого тижня я разом з генерал-майором Грегорі Ленглейлом, командувачем Сил спеціальних операцій Збройних сил США в Європі відвідали Хмельницький, де американські військові 10-ої групи сил спеціальних операцій здійснюють підготовку українських військових з Сил спеціальних операцій у рамках спільної багатонаціональної тренувальної групи", - цитує Пайетта прес-служба Генерального штабу Збройних сил Україна.
Він відмітив, що навчання і "в класах", і "в полі" проводять американські і союзницькі фахівці з сил спеціальних операцій, щоб "зміцнити потенціал України захищати себе в умовах агресії РФ".
"У Хмельницькому американські військові спецназу забезпечують підготовку військових фахівців з різних галузей: медицини, снайперської підготовки, будівництва, вибухових робіт, комунікацій, технологій. Побачене справило на мене неймовірне враження. Українські новобранці з Сил спеціальних операцій дуже перспективні, і серед них є багато хоробрих воїнів, які вже служили в АТО, у тому числі один з кіборгів, який захищав донецький аеропорт. Для мене стало великою честю отримати від нього емблему-нашивку його частини", - сказав Пайетт.


Як повідомилося 6 січня 2016 року командуючий Сил спецоперацій (ССО) України, генерал-майор Ігор Лунев, міністр оборони України Степан Полторак затвердив концепцію створення і розвитку Сил спеціальних операцій (ССО), що передбачає два етапи на 2016-2017 року.
У Україні створять Сили спеціальних операцій


Вернуться назад