Главная > Новини > Обнародувано відео нового "геройства" Парасюка

Обнародувано відео нового "геройства" Парасюка


24-01-2016, 17:45. Разместил: Admin

Обнародувано відео нового "геройства" Парасюка

Обнародувано відео нового "геройства" Парасюка

Володимир Парасюк продовжує скандалити
Цього разу народний депутат кидає пластикові скляночки в прокурорів Закарпатської області.
Прокуратура Закарпатської області опублікувала відео, на якому народний депутат Володимир Парасюк кидав в її співробітників одноразові склянки під час суду над учасниками бійки на курорті Драгобрат.
На відео видно, що після того, як суддя відмовився випустити одного з підозрюваних, Петра Ургина, нардеп підійшов до столу прокурорів і почав кидати в них пластиковий посуд, що стоїть на столі, після чого ті покинули зал засідань.


"Ви можете мене засуджувати, але я жорстко реагуватиму, коли принижуватимуть честь і гідність моїх побратимів. Я ніколи не мовчатиму на хамське відношення і висловлювання : "А ви думали, що буде інакше? Сидітимуть". Я борюся так, як умію, і може іноді трохи емоційно, але це щиро", - написав Парасюк із цього приводу у себе в Facebook.

У свою чергу Ужгородська прокуратура відкрила по цьому факту кримінальне виробництво по статті "хуліганство".

Нагадаємо, що на туристичній базі відпочинку Хата Магната на курорті Драгобрат, 10 січня сталася бійка за участю бійців "Правого сектора".

Парасюк разом з іншими нардепами приїхав на суди над активістами.

Це вже не перший скандал за участю Парасюка, раніше він на засіданні комітету Верховної Рады ударив ногою замначальника управління "К" СБУ Василя Писного.


Вернуться назад