Главная > Новини > Яценюк: Дайте нам зброю

Яценюк: Дайте нам зброю


28-04-2015, 20:39. Разместил: Admin

Яценюк: Дайте нам зброю

Яценюк: Дайте нам зброю

Яценюк просить ЄС про зброю
Україна воює з ядерною державою, сказав Яценюк.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк призвав Євросоюз виділити Києву зброю для захисту української території. Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу.
"Росія не хоче виконувати Мінські домовленості - якби хотіла, навіщо приганяти сотні нових танків, броньованої техніки, модернізоване озброєння і десятки тисяч російських терористів"?, - заявив Яценюк.
Він підкреслив, що Україна також захищає і межі європейських держав.
"Наш заклик до європейських партнерів - дайте нам можливість захистити нашу територію. Дайте нам зброю для оборони держави, тому що ми обороняємо ваші межі", - призвав Яценюк.
Він відмітив, що Україна воює з ядерною державою.
"Ті, хто на заході ЄС, вважають, що російські танки туди не доїдуть. Дай Бог. Ми також півтора роки тому думали, що Росія ніколи не дозволить собі анексію Криму і військове вторгнення на територію Донецька і Луганська", - додав прем'єр.
Яценюк також назвав, на його думку, єдиний правильний вихід з "складного геополітичного конфлікту".
"Коли усі єдині в тому, щоб захистити світ і стабільність, і щоб допомогти Україні, як ми допомагаємо ЄС", - сказав Яценюк.
Раніше повідомлялося, що заступник генсека НАТО Олександр Вершбоу заявив, що величезна кількість російських солдатів гине на сході України.
У Пентагоні заявили, що на сході України знаходиться 12 тисяч російських солдатів. У Міноборони Росії на цю заяву відповіли, що таке велика кількість військових "сніжком не присыплешь".
В середині лютого Міноборони Росії спростувало заяву США про присутність російських військових на Донбасі і назвала його "ворожінням на кавовій гущі".
Україна введе воєнний стан при наступі супротивника - Порошенку

Яценюк: Дайте нам зброю

Порошенко обіцяє захистити мирних громадян
Збройні сили України не збираються переходити в наступ на Донбасі, завірив президент.
Збройні сили України не збираються переходити в наступ на Донбасі, проте у разі атаки супротивника в країні буде негайно введено воєнний стан. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу Україна увечері в п'ятницю, 24 квітня.
"Збройні сили України і я, як верховний головнокомандувач Збройних сил, даємо чіткі гарантії неухильно дотримуватися мінських домовленостей. Ми не перейдемо в настання", - сказав він.
Одночасно Порошенко підкреслив, що необхідно захистити працю мирних громадян.
"Якщо українські війська будуть атаковані, ми зможемо зробити усе можливе, для того, щоб забезпечити їх захист. Негайно буде введено воєнний стан. Я внесу до парламенту відповідний законопроект, і країна дуже швидко перейде на військові рейки, і питання захисту суверенітету, територіального цілісності і, за великим рахунком, незалежності нашої держави, є моїм прямим конституційним обов'язком", - підкреслив Порошенко.
Президент також розповів, що в зоні АТО спостерігається украй небезпечна тенденція в районі лінії зіткнення, на супутникових знімках, по повідомленню ОБСЄ, зафіксовано пересування техніки.


Вернуться назад