Главная > Робота / Об'яви > Робота в Іспанії для росіян і українців : що треба знати претендентам

Робота в Іспанії для росіян і українців : що треба знати претендентам


25-02-2015, 11:51. Разместил: Admin

Робота в Іспанії для росіян і українців : що треба знати претендентам

Робота в Іспанії для росіян і українців : що треба знати претендентам

Міф про те, що можна поїхати в сонячну Іспанію на роботу, керуючись одним лише бажанням, і отримувати великі гроші, придумали ті, хто ніколи не пробував працевлаштуватися закордоном. Насправді робота в Іспанії для українців і росіян - питання досить складне. Але ми постараємося в нім розібратися.
На яку роботу можна розраховувати?
Якщо людина відмінно знає іспанський - так, щоб можна було не просто розуміти написане і сказане, але і виразно висловлюватися, а також є чудовим фахівцем у своїй галузі, то йому можна влаштуватися практично на будь-яку роботу за профілем. Цей закон діє у будь-якій державі, адже цінні кадри потрібні усім і завжди.
Ще одна категорія громадян, яким доводиться простіше за інших, - знавці у галузі IT - програмісти, системні адміністратори, фахівці з безпеки комп'ютерних мереж. Особливо якщо вони вільно висловлюються на іспанському. У таких працівниках потреба в Іспанії велика.
Також росіяни можуть пробувати щастя у будівництві, машинобудуванні і хімічній промисловості. Це ймовірніше для чоловіків, що не виступають проти важкої фізичної праці.
Сільське господарство - всім відомий збір помідорів, полуниці і винограду - робота доступніша без знання мови, але сезонна. Тут знайти місце можуть і жінки, і чоловіки. А роботу чисто для жінок можна визнати діяльність, пов'язану з прибиранням номерів готелів, приватних квартир і відходом за дітьми або літніми людьми.
Як працевлаштуватися?
На жаль, українці і жителі Росії не мають ніякого відношення до Колумбії, Доминикане і Еквадору. А саме громадяни цих держав мають право безперешкодного працевлаштування в Іспанії.
Тим, хто не відноситься до ЄС, не є успішним підприємцем, відомим спортсменом або співаком і не має вигляду на проживання, доводиться чекати запрошення працедавця. Наслідуючи закони Іспанії, він сам повинен довести владі, що місцеві жителі не мають бажання займати пропоновані посади, а іноземні фахівці - саме те, що треба. При цьому для кожної провінції країни складається свій список вакантних місць.
Коли органи самоврядування провінції передають згоду на прийом іноземного фахівця, можна приступати до збору документів для передачі в консульство. Мета останнього кроку - отримання посвідки на проживання і дозвіл на роботу.
Де побачити вакансії?
Найвірніший крок - проглянути Catalogo de ocupacion de dificilcobertura, тобто каталог найбільш затребуваних робіт на останні 3 місяці. Наприклад, в нім можна побачити, що на Канарських островах і в Мурсії відчувається нестача в медиках, а в останньому випадку - в педіатрах і кардіологах.
Найпопулярнішими можна рахувати ті спеціальності, які зареєстровані в класифікації дійсних професій. Як показує практика, по ній рідко можна відстежити потребу в учителях і дизайнерах.
Іспанські фірми розміщують вакансії на різних сервісах. Наприклад, rabotnik.es, elcontacto.ru, HeadHunter (hh.ru) і інш. Крім того, дізнатися про можливості можна на форумах співвітчизників, що мають досвід працевлаштування в Іспанії.
Пошук роботи обов'язково потрібно розпочинати з розміщення резюме на відомих порталах. Якщо ви мешкаєте в Україні це потрібно обов'язково зробити на rabota.ua в розділі "Інші країни". Процес безкоштовний і дуже простий, але потім з'являються можливості переглядати свіжі вакансії. Найголовніше те, що вас зможуть знайти ті хто вас шукає - працедавці. При пошуку роботи в Іспанії задійте усі можливості і не бійтеся стати поміченими.
Звичайно для результативнішого пошуку роботи в Іспанії потрібно володіти іспанською мовою хоч би на рівні початківця. Що це дає? Відкривається можливість знайомитися з інформацією на іспанських сайтах по працевлаштуванню. Для жителів України відома школа ЕШКО проводить акцію. Прямо зараз безкоштовно викачайте пробний урок іспанської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте і вам обов'язково повезе!
Намагайтеся, і все вийде!


Вернуться назад