Главная > Новини / Відео > Порошенко готовий провести референдум по федералізації

Порошенко готовий провести референдум по федералізації


7-02-2015, 23:34. Разместил: Admin

Порошенко готовий провести референдум по федералізації

Порошенко готовий провести референдум по федералізації

Порошенко готовий винести на референдум будь-яке питання і він вже знає на нього відповідь
Питання можливої федералізації або надання автономії окремим регіонам може бути вирішене тільки на референдумі.
Президент Петро Порошенко заявляє, що питання федеративного устрою держави або автономії окремих регіонів можуть зважитися тільки на референдум. Про це він сказав журналістам у рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки.
"Питання автономії - це питання змін в Конституцію. І, звичайно, він вимагатиме іншої моделі обговорення, включаючи референдум", - сказав Порошенко.
"Я готовий будь-яке питання сьогодні поставити на референдум: питання федералізації я готовий поставити на референдум, і я знаю результати, питання державної мови я готовий поставити на референдум - і я знаю результати. Питання автономії включається в питання федералізації", - підкреслив Порошенко.
В той же час він відмітив: не "Можна гратися з Конституцією, є абсолютно чітка процедура. Це не рішення парламенту і не уряду - це рішення українського народу".


Воювати або відпускати: Балога призвав до референдуму по Донбасу
Раніше Порошенка заявив, що Україна готова у будь-який час підтримати режим припинення вогню на Донбасі, але тільки в контексті реалізації мінських домовленостей.
Як повідомляв Кореспондент.net, раніше президент Франції Франсуа Олланд запропонував надати східним регіонам України більше автономії і розширити демілітаризовану зону.

Нагадаємо, Порошенко не одного разу заявляв, що Україна федеративною не буде, а залишиться унітарною державою.
Тарута: Автономію на Донбасі створити нереально

Порошенко готовий провести референдум по федералізації

Жителі регіону не зможуть прожити в автономії із-за особливостей структури економіки.
Народний депутат України, колишній глава Донецької обладміністрації Сергій Тарута вважає нереальною ідею створення на Донбасі автономії. Про це він заявив в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.
"Я вважаю, що це абсолютно нереально. Автономія за прикладом Придністров'я і Абхазії приведе до подальшого розширення конфлікту. Сама структура економіки Донбасу відрізняється від Придністров'я і Абхазії - аграрних територій, де у кожного може бути робоче місце", - сказав Тарута.
"При цих руйнуваннях шахт і заводів у людей не буде іншого виходу, окрім як найматися у бойові групи і продовжувати воювати", - вважає колишній губернатор Донецької області.
За його словами, бойовики на Донбасі не виступають від імені місцевого населення: "Бойовики на Донбасі виступають не від імені місцевого населення, а від себе особисто і тих озброєних людей, які захопили владу".
Як повідомляв Кореспондент.net, раніше президент Франції Франсуа Олланд запропонував надати східним регіонам України більше автономії і розширити демілітаризовану зону.
Відмітимо, в Москві також говорять, що Донбасу потрібні більше прав. Відмічають, що в Україні має бути проведена Конституційна реформа.
Нагадаємо президент Петро Порошенко не одного разу заявляв, що Україна федеративною не буде, а залишиться унітарною державою.


Вернуться назад