Главная > Новини / Надзвичайні події / Відео / Фото > Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію


7-02-2015, 12:41. Разместил: Admin

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі
Існує велика вірогідність допомоги Україні з боку США, вважає Саакашвілі.
Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що українська армія може захопити усю Росію. Про це він заявив в ефірі українського телеканалу 24.
"Головні пропуски України - це застаріле протитанкове озброєння. Але новіше є в США, і, якщо вони його нададуть і Україна підірве перші 50 російських танків, все буде зовсім інакше", - упевнений Саакашвілі.
Він відмітив, що грузинські офіцери, яких готували американці, тепер готують українських військових.
"Вони розповідають, що дух українських солдатів кращий у світі. Якщо їм дати необхідні знання, навички і зброю, вони зможуть і усю Росію захопити", - додав Саакашвілі.
Колишній грузинський президент переконаний, що існує велика вірогідність допомоги Україні з боку США.
"Вони побачили велику боротьбу українського народу. Побачили, що Україна готова відстоювати демократичні цінності, які для США є головними", - сказав він.
Нагадаємо, 5 лютого повідомлялося, що Литва передала Україні нове озброєння.
Нині в адміністрації президента США обмірковують можливість постачання українській владі летальної зброї.
В той же час вже 6 лютого міністр оборони США Чак Хейгел заявив, що конфлікт в Україні не може бути вирішений військовими засобами.
Проти постачань зброї Україну виступають європейські держави і НАТО. Як повідомлялося раніше, Німеччина, Угорщина і Франція вже заявили, що не поставлятимуть Україні зброю. У Литві і Естонії навпаки призвали почати постачання зброї Києву.
Реформи у позику. Чому грузини можуть навчити українців

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Нова українська влада готова використати досвід реформ колишнього президента Грузії
7 червня п'ятий президент України Петро Порошенко офіційно вступив на посаду. Перед новим главою держави стоїть ряд важких викликів і проблем. Вирішувати їх він, схоже, має намір, запозичуючи досвід реформ Михайла Саакашвілі в Грузії.
Так, грузинський політик і бізнесмен, екс-міністр економіки Каха Бендукидзе вже підтвердив відомості про призначення його радником Порошенком. У раду консультантів, за його словами, також входять два американських і два канадські радники.
Дана порада консультантів збиратиметься один раз в місяць, і на нім обговорюватимуть злободенні питання економіки України. Українське держава сьогодні знаходиться у важкій ситуації, це результат багаторічного нічогонероблення. Я звертаюся до кожного грузина з проханням максимально підтримати Україну, хто чим може. Якщо я зможу чимось допомогти українцям, я, звичайно, буду дуже радий
Каха Бендукидзе
На інавгурації Порошенка Саакашвілі, який активно підтримував Євромайдан і є досить популярною особою в Україні, заявив, що незабаром в Україну прибуде команда грузинських реформаторів, які ще кілька років тому створили "грузинське економічне диво".


Сам Саакашвілі радником Порошенком працювати не буде, але стверджує, що в міністерствах економіки, юстиції і Київській міській адміністрації вже є грузинські радники.
Грузія є дуже хорошим прикладом для усього регіону. Нам виклали урок про те, як перемогти корупцію і провести реформи. Я кілька разів був в Грузії і бачив своїми очима, чого змогла досягти ця країна. Ми ведемо переговори з деякими громадянами Грузії, і вони готові до співпраці.
Віталій Кличко
Кореспондент.net розбирався з тим, що принесли Грузії реформи Саакашвілі і чого варто чекати українцям.
Грузинські інновації
Саакашвілі прийшов до влади в Грузії в результаті "революції троянд", що сталася у кінці 2003 року. У січні 2004 року новий президент Грузії офіційно вступив на посаду і очолював країну до 2013 року, у тому числі і перемігши на перевиборах у кінці 2007 року.
Саакашвілі з сином

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Реформи Саакашвілі були пов'язані з повною лібералізацією в економічній сфері, масовою приватизацією і послабленням ролі держави в економіці, реформування системи державного управління, її спрощенням і боротьбою з корупцією шляхом ліквідації маси контролюючих органів і зміни роботи правоохоронної системи.
Дії грузинського президента були радикальні і дискусійні, він багато що зробив для розвитку інфраструктури країни, збільшення її привабливості у світі, але в той же час самі грузини звинувачували його в перевищенні повноважень.
ВВП на душу населення
Для порівняння основних показників Грузії за час реформ Саакашвілі ми вирішили узяти 2003-й рік - останній рік правління попередній грузинській владі і 2012-й рік - останній повний рік президентства Саакашвілі.
Крім того, для розуміння ситуації ми привели показники України за 2013-й рік - останній повноцінний рік правління Віктора Януковича, що дає розуміння з якими стартовими показниками зіткнеться нова українська влада.
Саакашвілі любить виступати в Україні

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Рівень Внутрішнього Валового продукту на душу населення по паритету купівельної спроможності є найбільш точною характеристикою, що визначає рівень економічного розвитку, а також зростання економіки.
За даними Міжнародного Валютного фонду в 2003 році ВВП на душу населення Грузії складав 2966 доларів. У 2012 році - цей показник дорівнював 5846 доларом, що відповідало 116 місцю у світі.
Об'єм іноземних інвестицій в Грузії теж виріс з 340 мільйонів доларів в 2003 році до 865 мільйонів в 2012.
Україна в 2013 році по рівню ВВП на душу населення займала 104 місце з 7423 доларами.
Умови ведення бізнесу
Згідно з рейтингом Світового банку за умовами ведення бізнесу - Doing business, країни ранжируються по благоприятствию ведення бізнесу з 1 до 189 місця, перше місце - найбільш високе.
Висока позиція в індексі легкості ведення бізнесу означає, що регуляторний клімат сприяє веденню бізнесу. Індекс є середнім показників країни по 10 індикаторам, кожен індикатор має рівну вагу.
Серед основних індикаторів: створення підприємств, отримання дозволів на будівництво, підключення до системи електропостачання, реєстрація власності, отримання кредитів, захист інвесторів, оподаткування, міжнародна торгівля, забезпечення виконання контрактів і дозвіл неплатоспроможності (процедура банкрутства).
У рейтингу Doing business 2012 року Грузія зайняла 12 місце, в 2 0 1 3 - 9 - і.
Грузія - єдина країна зі Східної Європи, що входить в 20 кращих по веденню бізнесу країн.
Оформити право власності в Грузії взагалі найлегше у світі, також вона третя по простоті отримання дозволів на будівництво, сьома - по легкості реєстрації бізнесу.
Проте важливіше за увесь динамік. Як відмічають економісти Світового банку, Грузія з 2005 року була світовою лідер в поліпшенні бізнес-клімату : за цей час в країні проведені 35 регуляторних і інституціональних реформ.
Україна в рейтингу Doing business в 2013 році зайняла тільки 112 місце. Сусідами України в рейтингу стали Ліван (111 місце) і Папуа Нова Гвінея (113 місце).
У 2012 році ми і зовсім були 137-і.
Рівень корупції
По індексу корупції, розрахованому глобальною антикорупційною неурядовою організацією Transparency International, Грузія в 2003 році займала 124 місце з 133 разом з Камеруном, Анголою і Таджикистаном.
У 2012 році країна була вже 51 з 174 держав, охоплених дослідженням.

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Саакашвілі спілкується з Януковичем
Україна в цьому рейтингу в 2013 році була 144-ою. Експерти Transparency International відмічали в нашій країні корумпований протекціонізм і злиття політичних і бізнес-інтересів.
Україна стабільно залишається в групі "Підвищеного ризику" разом з Камеруном, Іраном, Нігерією, Центральною Африканською Республікою і Папуа Новою Гвінеєю.
Щастя
Індекс щастя визначається, виходячи з трьох основних показників: суб'єктивна задоволеність життям, очікувана тривалість життя і екологічне забруднення з розрахунку на одну людину.

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Саакашвілі підтримував нинішню українську владу, ще за часів її перебування в опозиції
Рейтинг підраховується з 2006 року і тоді Грузія займала в нім 101 місце, в 2012 році грузини були вже 55-ми.
Україна в 2013 році виявилася на 100-ій позиції з 151 держави, вказаних в рейтингу. Це місце ми розділили з Суданом.
Розвиток людського потенціалу
Індекс розвитку людського потенціалу підраховується Організацією об'єднаних націй і є комплексним порівняльним показником очікуваної тривалості життя, грамотності, освіти і рівня життя для країн у всьому світі.
За цим показником Грузія і Україна найбільш близькі, в 2012 році грузини займали 72-е місце, а українці - 78-і.

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Антиправительственнвые демонстрації в Грузії при Саакашвілі
Таким чином, Грузія за роки правління Саакашвілі перетворилася на країну з одним з кращих інвестиційних кліматів у світі. Але хороший інвестиційний клімат зовсім не означає економічне процвітання.
По рейтингу загальної конкурентоспроможності економіки Global Competitiveness Index 2013-2014 від Всесвітнього економічного форуму, Грузія тільки на 72-м місці. У Грузії проблеми з інноваціями, складністю бізнесу і розміром ринку. Це все ще бідна країна, хоча Україна в цьому ж рейтингу і зовсім на 84-м місці.
Грузія дозволила співгромадянам воювати на стороні української армії

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Що воюють в Україні на стороні офіційної влади не притягатимуть до відповідальності
Влада Грузії кримінально не переслідуватиме громадян, що воюють в Україні.
Громадяни Грузії, що воюють в Україні на стороні офіційної влади, не притягатимуть до відповідальності за участь в озброєних формуваннях за кордоном.
Про це сообщет видання "Новини Грузії" з посиланням на заяву замміністра внутрішніх справ Грузії Левану Изория.
"Ці поправки ні в якому разі не торкаються тих громадян Грузії, які беруть участь у бойових діях в Україні у рамках юрисдикції законної української влади", - пояснив Изория, відмітивши, що під цю статтю потраплять ті, хто воює в незаконних озброєних формуваннях.
Окрім безпосередньої участі в діяльності таких формувань, пропонується ввести покарання за вербування в них, а також за поширення і використання їх символіки.
Раніше колишній начальник Об'єднаного штабу ВС Грузії генерал Георгій Каландадзе заявляв, що близько ста що були грузинських військових на добровольчих началах беруть участь у бойових діях на сході України. За його словами, грузини в українській армії не отримують грошової винагороди і їм фінансово допомагають їх сім'ї і близькі з Грузії.
У кінці січня в Тбілісі з Києва має бути доставлене тіло убитого в районі Донецького аеропорту колишнього грузинського військового Тамаза Сухиашвили, раніше за НАТО, що двічі брав участь в операції, в Афганістані. Це - вже другий колишній грузинський військовий загиблий на Україні, ще декілька грузинських військових були поранені.
Грузин, що воюють на Донбасі, не каратимуть за найманство

Саакашвілі: Українська армія може захопити усю Росію

Зараз в рядах добровольчих батальйонів на Донбасі воюють декілька десятків громадян Грузії
Громадяни Грузії, що воюють проти терористів на Донбасі, не каратимуться за найманство.
Про це повідомили в міністерстві внутрішніх справ Грузії, повідомляє телеканал новин "24".
Зараз в рядах добровольчих батальйонів на Донбасі воюють декілька десятків громадян Грузії. За час війни повідомлялося про загибель декількох грузин, які поклали голову, захищаючи територіальну цілісність України. А ось на ворожій стороні, за даними української розвідки, воюють декілька громадян бунтівних грузинських республік - Абхазії і Південній Осетії.


Нагадаємо, згідно з новим законодавством, участь громадян Грузії в незаконних озброєних формуваннях за кордоном передбачає покарання від 10 до 15 років укладення.
Як раніше повідомлялося, в зоні АТО на Донбасі на стороні сепаратистів воюють більше 30 тисяч найманців і російських військовослужбовок. Про це заявив врио начальника управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Олександр Розмазнин в четвер, 4 грудня.
У Грузії введуть кримінальну відповідальність за найманство


Вернуться назад