Главная > Новини > НАТО: На сході України стало більше військової техніки з РФ

НАТО: На сході України стало більше військової техніки з РФ


22-01-2015, 00:37. Разместил: Admin

НАТО: На сході України стало більше військової техніки з РФ

НАТО: На сході України стало більше військової техніки з РФ

У НАТО відмітили збільшення російської військової техніки на сході України
Про збільшення кількості важких озброєнь з РФ на сході України заявив генсек НАТО Йенс Столтенберг.
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що приплив важких озброєнь з Росії на схід України останнім часом збільшився. Про це він повідомив в середу, 21 січня, у Брюсселі, передає агентство AFP.
За словами Столтенберга, РФ багаторазово перекидала військову техніку через кордон і назад. Проте останнім часом "ми стали свідками збільшення кількості російської техніки на сході України - танків, артилерії, бронемашин і сучасних систем ППО", заявив генсек НАТО.
При цьому глава альянсу відмовився підтвердити слова президента України Петра Порошенка про те, що на сході України нібито знаходяться 9000 російських солдатів. "Ми не вдаватимемося до конкретних цифр і чисел", - відмітив Столтенберг. При цьому він додав, що "російська військова присутність не сприяє мирному врегулюванню шляхом переговорів".
Порошенко вимагає перекрити російсько-українську межу
Раніше Порошенка заявив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, що на території його країни знаходяться більше 9000 російських солдатів, а також більше 500 танків, важких знарядь і бронетранспортерів. Росія, у свою чергу, заперечує, що її війська і техніка є присутніми на Україні.


Вернуться назад