Главная > Новини > Обама: Путін мене не обіграв

Обама: Путін мене не обіграв


22-12-2014, 00:23. Разместил: Admin

Обама: Путін мене не обіграв

Обама: Путін мене не обіграв

 Президент США Барак Обама

Крах рубля, серйозна фінансова криза і проблеми в російській економіці - не схоже, що Путін обіграв мене, заявив Обама
Росія потрапила в економічний вир - NYT
20 грудня 2014, 18: 58
Президент США Барак Обама не відчуває, що його обіграв Президент Росії Володимир Путін. Доказом цього він назвав економічні проблеми в Росії, передає Reuters.
У інтерв'ю телекомпанії CNN Обама вимушений був парирувати заяви, що Путін, як досвідчений шахіст, обіграє і Захід, і самого американського президента. Глава Білого дому заявив, що це не так.
Обама пояснив, що США і Європа відповіли на дії Росії серією економічних санкцій.
"І тепер саме Путін несе відповідальність за крах рубля, серйозну фінансову кризу і значні проблеми в російській економіці. Усе це зовсім не схоже на те, що хтось провів мене або Сполучені Штати", - заявив Обама.
У Росії середній клас першим постраждав від кризи
ПО ТЕМІ
У Москві загрожують відповісти на нові санкції США і Канади
20 грудня 2014, 12: 49
Нагадаємо, що цього тижня американський президент підписав Акт на підтримку України, який надає Обамі право вводити нові санкції проти Росії і поставляти зброю офіційному Києву.
В п'ятницю, 19 грудня Обама підписав указ про нові антиросійські санкції, який фактично припускає економічну блокаду Криму. Також обмеження торкнулися 24 громадян Росії і України і ряду організацій.
У чорному списку, зокрема, виявилися прокурор Криму Наталія Поклонская, російський підприємець Костянтин Малофеев, лідери самопроголошених ДНР і ЛНР і командири ополченців, козачий отаман Микола Козицын.
Практично одночасно із США нові санкції проти Росії ввела Канада. Обмеження зачіпають експорт технологій, використовуваних в нафтовій і газовій промисловості. Крім того, було розширено коло фізичних осіб, яким забороняється в'їзд на територію країни, а їх банківські рахунки заморожуються.


Вернуться назад