Регистрация

Рецепт квасу з буряка, корисні напій

4-09-2016, 19:11

Рецепт квасу з буряка, корисні напій

Рецепт квасу з буряка, корисні напій

Квас з буряка для нас винокурів - дуже потрібний і корисний напій, особливо після великих дегустації, на ранок. Особисто сам перевіряв, як цей напій заводив мій організм і налаштовував на результативний день. В цілому буряковий квас має очищаючу дію на бруньки і печінку, містить безліч вітамінів, мікроелементів, ферментів. У цій статті викладу рецепт квасу з буряка, який сам неодноразово готував.
Рецепт квасу з буряка червоного

Рецепт квасу з буряка, корисні напій

інгредієнти:
Буряк червоний (як для вінегрету або борщу) - 1-2 шт середніх
Сухарі житні - 2-4 шт.
Цукор - 4 ст. л.,
Вода - 2-3 літри.
Приготування бурякового квасу

Для квасу підходить буряк з якої готують вінегрет або борщ. Буряк треба очистити, натерти на великій терці для кращої екстракції. Квас можна приготувати і без сухарів, але житній хліб дає неповторну нотку, також можна додати родзинки до напою. Усі інгредієнти засипаємо у банку, заливаємо кип'яченою охолодженою водою, змішуємо, накриваємо шийку місткості марлею або кришкою нещільно, залишаємо в темному місці на 3-5 днів, щодня змішуємо.
Коли з'явиться квасний аромат, почнеться бродіння, квас треба відфільтрувати і віджати м'якуш. Для фільтрації зручно використати 2-4 шари марлі. Готовий квас заливаємо у банку, щільно закриваємо кришкою і на пару днів відправляємо в холодильник.

приготування квасу з буряка

                                             Рецепт квасу з буряка, корисні напій

Готовий буряковий квас має, природно, насичений червоний колір, якщо ви буряк різали - те буде прозорішим, якщо терли - те щільний за кольором. У смаку яскраво виражений буряк з відтінками житнього хліба, є невелика різкість, яка залежить від часу бродіння. Відмінний напій, який заводить організм з ранку, але треба бути обережним, оскільки має певні протипоказання для людей з сечокам'яною хворобою, подагрою, виразкою шлунку, гастритом.

Рецепт квасу з буряка, корисні напій

Окремо рекомендую ознайомиться з рецептами приготування домашнього лимонаду і хлібного квасу. Нижче вашій увазі представлений відео рецепт бурякового квасу.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Admin
Прочитали - 925
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати