Регистрация

ОБСЄ таємно покидає Донбас - журналіст

4-09-2016, 18:50

ОБСЄ таємно покидає Донбас - журналіст

ОБСЄ таємно покидає Донбас - журналіст

За п'ять днів в організації так і не прокоментували ситуацію.
Спеціальна моніторингова місія Організація по безпеці і співпраці в Європі (ОБСЄ), можливо, проводить таємну евакуацію свого офісу з окупованого Донецька. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплиенко на своїй сторінці в Facebook в суботу, 3 вересня.

ОБСЄ таємно покидає Донбас - журналіст

За словами Цаплиенко, 30 серпня на пункті пропуску в Новотроицком у супроводі автомобіля ОБСЄ під'їхала крита магістральна вантажівка, що спрямовується у бік Донецька, і намагався проїхати лінію розмежування без догляду.
"Для "вирішення питань" з українськими силовиками прибуло міжнародне підкріплення - ще два позашляховики з логотипами ОБСЄ. Вирішити не вдалося. Довелося відкривати. І - о, диво! - усередині нічого не було", - написав він.
За словами журналіста, дивні маневри міжнародної місії викликали здивування.
"Чому так багато цих речей в Донецьку, і чому їх потрібно так таємно вивозити? Для чого приховувати факт переїзду на окуповану територію порожньої хури? Для чого взагалі в зоні конфлікту ОБСЕшникам потрібні хури"? - здивувався він.
Цаплиенко відмітив, що 30 серпня представники ОБСЄ не відповіли на питання військових.

ОБСЄ таємно покидає Донбас - журналіст

"Це породило у військових підозру, що ОБСЄ несподівано проводить таємну евакуацію свого офісу з Донецька. Погодьтеся, підозра обгрунтована", - підкреслив він.

Він також оприлюднив фотографії спроби проїзду критої вантажівки у супроводі авто ОБСЄ.
"На фото та сама хура і переговорний процес, який завершився відходом машини", - підписав ілюстрацію журналіст.
Цаплиенко також повідомив, в місію ОБСЄ був відправлений відповідний запит, проте за п'ять днів відповідь від організації так і не була отримана.
Він також додав, що 2 вересня хура уранці повернулася на підконтрольну Україні територію через той же КПВВ Новотроицкое, проте цього разу навантажена і без догляду.

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Admin
Прочитали - 802
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати