Регистрация
» » Заступник міністра юстиції Павло Мороз розставив всі крапки над «і» в питанні реєстрації бізнесу і нерухомості

Заступник міністра юстиції Павло Мороз розставив всі крапки над «і» в питанні реєстрації бізнесу і нерухомості

3-09-2016, 13:17

Заступник міністра юстиції Павло Мороз розставив всі крапки над «і» в питанні реєстрації бізнесу і нерухомості

Заступник міністра юстиції Павло Мороз розставив всі крапки над «і» в питанні реєстрації бізнесу і нерухомості 

Заммістра юстиції Павло Мороз розповів, які саме зміни вступлять в силу після сьогоднішнього фінального обговорення положень законопроекту про внесення змін до профільного законодавства в сфері реєстрації бізнесу і нерухомості.

 

Про це він пише на сторінці в Facebook.

 

«Перше і ключове - ми вирішили посилити кримінальну відповідальність як заявника, так і реєстратора і зацікавленого в скоєнні незаконної реєстраційної дії людини. Адміністративна відповідальність теж стане жорсткішою », - заявляє він.

 

Також він зазначає, що електронний цифровий підпис (ЕЦП) буде надаватися виключно за особистої присутності передплатників, в т.ч. посадових осіб підприємств.

 

«Відповідно, ми попередимо випадки, коли сторонні особи отримували ЕЦП без відома директорів і головних бухгалтерів і надалі використовували їх для позбавлення бізнесу накопиченого податкового кредиту, відшкодування ПДВ та несанкціонованого перерахування грошових коштів», - пояснює Павло Мороз.

 

У свою чергу буде ускладнена процедура відкриття нового розділу в реєстрі нерухомості та стане неможливим існування паралельно двох розділів в Реєстрі.

 

«Голова, секретар або учасники зборів будуть зобов'язані нотаріально завіряти підписи на протоколі і на установчих документах при внесенні будь-яких змін», - додає заступник міністра.

 

Також, за словами Павла Мороза, буде продовжений термін подачі скарги до Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації з 30 днів до 60 днів.

 

«Це важливо, адже були випадки, коли заявник звертався до Комісії зі скаргою, яка була складена з порушенням вимог, не встигав виправити формальні помилки і подати відредаговану скаргу до Комісії у визначений законом термін», - зазначає заступник голови Мін'юсту.

 

Останнім нововведенням Павло Мороз оголосив надання доступу нотаріусам в реєстр актів цивільного стану громадян в режимі «тільки читання».

Автор: GauraStyle
Прочитали - 733
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати