Регистрация

У Польщі для українців вже і бараки готові

31-08-2016, 11:53

У Польщі для українців вже і бараки готові

У Польщі для українців вже і бараки готові 

Ну що ж. Брати. Українці. Прочитайте статтю. Називається вона «У Польщі змінюють правила працевлаштування українців». Навіть не стаття це, а інформаційний бюлетень.

 

Це інформація про те, що потік українських рабів на польські плантації необхідно якось упорядкувати. Польські фермери, підприємці, роботодавці, рабовладетелі дуже задоволені таким потоком свіжого дешевого українського робочого м'яса. Але поляки хотіли б більше порядку в такій справі. Це, звичайно, трохи ускладнює працевлаштування нашого брата, але, знаючи стан справ з роботою в Україні, голова Польсько-української господарчої палати Яцек Пєхота спокійний і впевнений, що це ніяк не відбитися на обсягах дешевої робочої сили, так необхідної для виконання роботи за яку самі поляки братися не хочуть.

 

У них для цього є ми - українці. І багато. Дуже багато українців.

 

Український інтернет завалений оголошеннями про роботу в Польщі. Пропонують безкоштовне житло, дуже часто дворазове харчування і зарплату від 500 до 600 доларів на місяць. Працювати доведеться від 8 до 12 годин на добу, але там де 12 годин, там пропонують триразову годівлю. Прямо на робочому місці. Як тваринкою робочої. Щоб не відволікався від відрізання голів у риби або від консервування грибочків. І українці консервують. І голови рибам ріжуть. І Суничку збирають і в полях раком стоять.

 

І ось в чому біда. Вже дуже багато з нас сьогодні скажуть: «Ну, а що? Гарні умови. Жити-то так-то треба. Тут не до жиру. Бути б живу. І при чому тут приниження? ».

 

І дійсно. При чому тут приниження? Для нас же в Польщі вже навіть бараки готові. Житло адже безкоштовно.

«А як же Україна, брати?» - Раптом на кордоні з Польщею пролунав чийсь невпевнений голос. «Ви ж заради неї на« Майдани », та на« революції »!

 

«Так відчепися ти, ватник довбаний!» - Нервово відповіли з черги. «У них геть, харчування дворазове!».

Автор: GauraStyle
Прочитали - 713
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати