Регистрация

Мін'юст посилить контроль за роботою реєстраторів

29-08-2016, 12:28

Мін'юст посилить контроль за роботою реєстраторів

Мін'юст посилить контроль за роботою реєстраторів 

У міністерстві пропонують ввести кримінальну відповідальність за неправильну роботу з реєстром

 

Міністерство юстиції України розробляє законопроект, згідно з яким до кримінальної відповідальності будуть залучатися як заявники, що подали неправдиві дані, так і державні реєстратори, які допустили їх реєстрацію. Про це повідомив заступник міністра юстиції Павло Мороз.

 

"До кримінальної відповідальності будуть залучатися заявники, які надають державному реєстратору неправдиву інформацію", - заявив Павло Мороз.

 

Реєстратори, які сумніваються в правдивості поданих даних, зможуть звернутися до Міністерства юстиції і перевірити достовірність усіх наданих документів, зазначив Павло Мороз. В цьому випадку оскаржити реєстрацію в спеціальній комісії при міністерстві буде практично неможливо. "У випадку корпоративних спорів сторони зможуть вирішити свої питання в суді", - заявив Павло Мороз.

 

Законопроектом передбачено і розширення функцій Мін'юсту. Зараз відомство може розглядати скаргу лише в разі звернення. Після зміни законодавства міністерство зможе самостійно перевіряти роботу державного реєстратора в тому випадку, якщо виникли підозри в правильності проведеної операції. "Законопроект зараз розробляється", - сказав Павло Мороз.

 

За його словами, документ буде винесений на розгляд Верховної Ради відразу ж після повернення депутатів з канікул. Павло Мороз зазначив, що зараз в Україні працюють близько 10 тисяч державних реєстраторів.

Автор: GauraStyle
Прочитали - 697
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати