Регистрация

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

26-08-2016, 13:05

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

Різноманітність варіантів шашлику в інтернеті, літературі просто повергає в розгубленість людини, яка шукає простий, зрозумілий, смачний рецепт шашлику. У цьому рецепті я постараюся з вами поділитися своїм досвідом, досвідом, який я підглянув. Готуючи по цьому рецепту, я завжди отримуючи соковитий і в міру м'який шашлик.

 

Рецепт шашлику зі свинини

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

інгредієнти:
Свинячий ошийок - чим молодше свиня або кабанчик, тим краще. М'ясо повинне мати жирові прожилки рівномірно по усій структурі
Лук - в половину від маси м'яса
Спеції - чорний перець, зира, сушений базилік
Сіль і цукор.
Рецепт маринування шашлику

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

Свинячий ошийок розрізає спочатку проти волокон, потім режим кожен шматок на дрібніші відповідно до ваших вимог, я намагаюся робити шматки трохи більше середнього. Приправляємо м'ясо спеціями, які вам до душі, я особисто вважаю, що до шашлику дуже добре підходять: базилік, чорний перець, зира. М'ясо гарненько перемішуємо, що б рівномірне розподілити спеції.
Поки м'ясо відпочиває, ми режим лук на півкільця, посипаємо його невеликою кількістю солі і цукру. Нехай вас не бентежить цукор в маринаді для шашлику, він служить, як натуральний підсилювач смаку. Лук добре пережимаємо, що б пішов сік. У посуд, де маринуватиметься шашлик на дно рясно засипаємо лук, потім шар м'яса, шар лука і так до кінця, останній шар лука повинен щедро покривати м'ясо. Ставимо м'ясо в холодильник на нижню полицю. Час маринування шашлику мінімум 3 години, я залишаю на годин 12.
Приготування шашлику

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

Я смажу шашлик зазвичай на дровах плодових дерев або на сухій виноградній лозі. Поки дрова перегорають, рекомендую м'ясо дістати з холодильника, нехай воно трохи нагріється, шашлик смажити холодним не можна. Перед тим, як нанизувати м'ясо на шампур, його треба посолити, якщо ви помітили я тільки солив лук і те не багато. Солимо, добре змішуємо, даємо постояти хвилин 5-10.

Рецепт шашлику зі свинячого ошийка

Коли вугілля покриється білим попелом, пора готувати шашлик. Шампура поміщаємо на мангал, перевертати шашлик треба часто, як тільки м'ясо починає шкварчать - перевертаємо. Чим частіше вертимо шампуром і не позіхаємо, тим соковитіше і просмаженим буде шашлик. У рецептах шашликів зі свинини настійно рекомендують добре прожарювати м'ясо. М'ясо майже готове, не поспішаєте його знімати. Заздалегідь підготуйте молоді вишневі гілки, розкидайте їх по жару і хвилинки 3-4 подкоптите шашлик. Вишневі смоли дадуть йому неповторний вишневий димний аромат. Коли м'ясо оброблене димом, відкладаємо шашлик від вугілля не сильно далеко і накриваємо на пару хвилин лавашем. Ця процедура надасть шашлику аромат вірменської шашличні, саме той аромат з яким у більшості асоціюється шашлик.
Шашлик зі свинини готовий, він м'який, соковитий, ароматний, із запахом диму! Нижче дивитеся детальний відео рецепт шашлику зі свинини з рекомендаціями і радами від автора.

 

 

 

 

 

Автор: Admin
Прочитали - 498
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати