Регистрация

Назарбаев - Путіну: Порошенко готовий до компромісів

19-08-2016, 21:00

Назарбаев - Путіну: Порошенко готовий до компромісів

Назарбаев - Путіну: Порошенко готовий до компромісів

Український президент готовий ухвалити закон про особливий статус Донбасу, сказав лідер Казахстану.
Президент України Петро Порошенко готовий ухвалити закон про особливий статус Донбасу. Про це повідомив лідер Казахстану Нурсултан Назарбаев в розмові з російським колегою Володимиром Путіним, передає РІА Новини.
Назарбаев розповів Путину, що йому дзвонив Порошенко і говорив про готовність до компромісів по Донбасу, але ухвалити закон про особливий статус йому не дозволяє відсутність більшості у Верховній Раде.
"Нещодавно Порошенко мені дзвонив, говорив, що прийняти статус Донбасу і другого регіону, який там є, не дозволяє (відсутність) у нього більшості в Раде. Потрібно вирішити з інших питань. Тобто теж, я думаю, (він) схильний знаходити компроміси, але чомусь не знаходяться. Усі ці питання, звичайно, дають вам навантаження для Росії, але вони усі вирішувані", - сказав президент Казахстану.

Назарбаев - Путіну: Порошенко готовий до компромісів

Відмітимо, останнє опитування показало, що більшість українців проти надання Донбасу особливого статусу.
Минулого тижня різко погіршала обстановка на адміністративному кордоні України з Кримом. 10 серпня ФСБ заявила, що Міноборони України нібито відправило до Криму декілька груп диверсантів, щоб вчинити терористичні акти. В ході боїв 7 і 8 серпня, як заявили російські силовики, загинув співробітник ФСБ і військовий.
Потім Путін звинуватив Україну в переході до терору і пообіцяв заходи у відповідь. Він також заявив, що переговори в нормандському форматі тепер позбавлені сенсу.
Пізніше ЗМІ дізналися, що одним з варіантом відповіді може стати розрив дипвідносин з Україною. Але глава МЗС Росії Сергій Лавров завірив, що Москва в цьому незацікавлена і цей крок може стати крайнім заходом.

Автор: Admin
Прочитали - 565
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати