Регистрация

Копчення курки в домашніх умовах, швидкий спосіб

19-08-2016, 11:13

Копчення курки в домашніх умовах, швидкий спосіб

Копчення курки в домашніх умовах, швидкий спосіб

Маючи коптильню гарячого копчення, яка дозволяє коптити продукти набагато швидше на відміну від холодного способу, руки так і тягнутися закоптити, що те смачненьке. У цьому рецепті я розповім, як замаринувати курку для копчення і як її закоптити швидким способом. Процес копчення курки і маринування по цьому рецепту дуже швидкий, курка буде готова буквально за дві години.
Рецепт копчення курки

Інгредієнти:
Курка - середніх розмірів
Східні спеції для курки
Вино напівсолодке біле - 150 мл
Сіль - 3 ст.л.
Цукор - 1 ст.л.
Маринування курки для копчення

Копчення курки в домашніх умовах, швидкий спосіб

Насамперед курку треба розрізати уподовж по грудці, як для курчати тютюну, у такому разі вона прокоптится краще. Все що зайве є усередині - зрізувати, невеликим ножиком по частині філе зробити проколи для кращого маринування, курки добре промити і обсушити.

Готуємо суміш для маринування курки, змішуємо спеції з сіллю і цукром, заливаємо вином, змішуємо до однорідної пастоподібної маси. Цією масою рясно натираємо курку з усіх боків. Цукор в маринаді потрібний для карамелевої кірочки і служить, як натуральний підсилювач смаку. Якщо ви плануєте швидке маринування, то досить годину-дві курки постояти в кімнатних умовах, якщо більше довше - те краще помістити в холодильник.

Підготовка коптильні гарячого копчення
Коптильню треба вимити, якщо ви до цього коптили рибу. У піддон можна насипати піску або застелити фольгою, що б легше було потім чистити. На дно коптильні насипати тирси або трісок, я використовую тирсу для копчення - вільхові, якщо тріску - то краще букову або дубову, але дубову треба близько дня вимочувати і потім підсушити.

Копчення курки в коптильні гарячого копчення

Копчення курки розпочинається з розжига вогнища, в моєму випадку це вже жар, не люблю коптити на сильно відкритому вогні, потім коптильня страшенно чорна, доводиться мити і вона сильно мазка стає.

Курку кладемо черевом вниз, закриваємо кришку, ставимо на вогонь, заливаємо гідрозасув і починаємо копчення. Копчення я проводив при температурі 110-120 З, близько години. Особливість конструкції моєї кришки коптильні така, що нагар на кришці іноді скопує на продукти, надаючи їм не апетитні чорні плями, для цього я іноді під час копчення промиваю кришку водою і витираю ганчірочкою.

Копчення курки в домашніх умовах, швидкий спосіб

Після копчення курці треба дати час остигнути, захолола копченина завжди смачніша. Коли курка охолоне, просто проведіть по ній рукою і зайве спеції самі осыпятся.

Копчена курка по цьому рецепту і способу виходить дуже ароматна, м'яка, по структурі нагадує курку гриль, але з виразним копченим смаком і ароматом.

Нижче представлений відео ролик, в якому показано : як маринувати курку, як коптити.

Автор: Admin
Прочитали - 1711
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати