Регистрация

Мін'юст пропонує відновити паперові свідоцтва про право на нерухомість

18-08-2016, 16:25

Мін'юст пропонує відновити паперові свідоцтва про право на нерухомість

Мін'юст пропонує відновити паперові свідоцтва про право на нерухомість 

Заступник міністра юстиції Павло Мороз повідомив, що Мін'юст пропонує відновити паперові свідоцтва про право на нерухомість.

 

Міністерство юстиції пропонує законодавчі правки для можливості видачі за бажанням клієнта паперових свідоцтв на бланку про право власності на об'єкт нерухомості, повідомив заступник міністра юстиції Павло Мороз.

 

"Частина громадян хочуть по-старому - щоб була папірець. Для них ми хочемо повернути бланки в добровільному порядку. Якщо хочете на додаток до електронної виписки ще й паперовий свідоцтво з унікальним кодом - будь ласка, платіть гроші і отримуйте. Це буде просто додаткова добровільна опція" , - сказав він в інтерв'ю.

 

Павло Мороз уточнив, що в держреєстрі прав на нерухоме майно в такому випадку буде зроблено відмітку, що видано паперове свідоцтво, і наступне реєстраційне дію без цього документа буде неможливим.

 

У той же час заступник міністра висловив думку, що права власності достатньо захищені і в відсутності такого додаткового паперового підтвердження.

 

"Виписки досить - вона унікальна, містить електронний код, її підробити не можна, так як вона в реєстрі", - зазначив Павло Мороз.

 

Він також повідомив, що для мінімізації незаконних реєстраційних дій Мін'юст пропонує посилити процедуру відкриття нового розділу в держреєстрі, яка зараз зайве проста.

 

"Уявіть собі новий багатоквартирний будинок. Щоб продати в ньому квартиру, треба відкрити новий розділ. Рейдерські захоплення здійснювалися шляхом відкриття нових розділів: є відкритий розділ із законним власником, а рейдер, точніше реєстратор, відкриває новий розділ і реєструє в ньому цей об'єкт вже з новим власником ", - пояснив існуючу проблему Павло Мороз.

Автор: GauraStyle
Прочитали - 555
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати