Регистрация
» » В Українській державі протягом минулого року було близько 3 тис. «Рейдерських» захоплень

В Українській державі протягом минулого року було близько 3 тис. «Рейдерських» захоплень

16-08-2016, 11:55

В Українській державі протягом минулого року було близько 3 тис. «Рейдерських» захоплень

В Українській державі протягом минулого року було близько 3 тис. «Рейдерських» захоплень 

Про це в процесі брифінгу сказав заступник міністра юстиції за завданнями національної реєстрації Павло Мороз.

 

Рішенням даної проблеми, на думку Павла Мороза, є створення Мін'юстом групи по боротьбі з рейдерством разом з поліцією. За твердженням іншого заступника міністра Павла Мороза, для боротьби з рейдерством підключать поліцію. Ми вже підготували проект, і зовсім скоро він буде підписаний. «Хочемо зробити загальну групу, яка б продуктивно і моментально реагувала на всілякі рейдерські захоплення, що відбуваються в нашій країні», - оголосив чиновник.

 

Говорячи про законодавчі ініціативи в сфері посилення боротьби з рейдерством, Павло Мороз поінформував, що мова, зокрема, йде про можливості отримання на паперовому бланку свідоцтва про право власності на об'єкт, щоб уникнути наступного реєстраційної дії без цього бланка.

 

Якщо в цю комісію надходить скарга на дії реєстратора, то його доступ до реєстрів обмежується. Заступник міністра Павло Мороз позначив потреба посилення кримінальної відповідальності заявника та держреєстратора. Практично 3 тисячі випадків рейдерства зафіксовано в Українській державі в цьому році.

 

При цьому він додав, що всі зазначені зміни будуть винесені на розгляд робочої групи. Законодавчий проект підготують до кінця серпня. А головне Мін'юст України хоче запустити новий сервіс - смс-повідомлення про зміни в список бізнесу або нерухомості.

 

Це - смс-повідомлення про будь-які зміни в реєстрі, які стосуються бізнесу або нерухомого майна. Власник майна зуміє звернутися до держреєстратора і отримати певний свідоцтво про право власності.

Автор: GauraStyle
Прочитали - 625
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати