Регистрация

Савченко оголосила голодовку

2-08-2016, 22:51

Савченко оголосила голодовку

Савченко оголосила голодовку

Нардеп оголошує голодовку на знак протесту проти бездіяльності влади по звільненню полонених українців.
Нардеп від Батьківщини Надія Савченко заявила, що оголошує голодовку з метою прискорення процесу звільнення українських заручників, що утримуються на території РФ і Донбасу, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Голодовку нардеп почне завтра, оскільки сьогодні вже поснідала.
"Я випробувала багато методів боротьби за хлопців, як боровся за мене світ. Тепер боротимуся за них так, як боролася за себе я. Один з механізмів прискорення звільнення був протест голодом на бездіяльність української влади. Я оголошую голодовку, оскільки сьогодні я вже поснідала, із завтрашнього дня... на бездіяльність влади всього світу відносно звільнення українців з полону", - заявила вона.

Савченко оголосила голодовку

"Голодовка триватиме до дня позитивного результату", - уточнила нардеп.
Савченко також повідомила, що готова сама їхати на контрольовані сепаратистами території для ведення переговорів.
"Я тисячу разів заявляла: я готова туди їхати - з прикриттям, без прикриття - щоб був результат", - сказала вона. На уточнювальне питання журналістів, чи готова вона вести переговори з лідерами ДНР і ЛНР, Савченко відповіла: "Я готова. і я поїду".
Нагадаємо, за час перебування в укладенні в Росії Савченко кілька разів оголошувала голодовку. Останній раз вона оголосила суху голодовку 6 квітня, а припинила її за два тижні - за місяць до повернення в Україну.

Автор: Admin
Прочитали - 823
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати