Регистрация

Трамп: Жителі Криму вибрали Росію

2-08-2016, 12:39

Трамп: Жителі Криму вибрали Росію

Трамп: Жителі Криму вибрали Росію

Кандидат в президенти США вважає, що в Україні панує безлад.
Більшість жителів Криму зробили свій вибір на користь Росії, і США повинні це враховувати. Про це заявив кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп в інтерв'ю.
Трамп ще раз повторив, що готове розглянути питання визнання окупованого Криму частиною РФ і відмітив, що наскільки йому відомо, більшість жителів Криму "зробили свій вибір на користь Росії".
"Але, ви знаєте, жителі Криму, з того, що я чув, хочуть бути швидше з Росією, чим там, де вони були. І це теж слід мати на увазі, - сказав Трамп.
На його думку, президент РФ Володимир Путін не залучений в конфлікт в Україні і не планує проти України відкритої агресії.
"Путін не зайде в Україну. Просто, щоб ви зрозуміли: він не збирається йти в Україну. Ви можете це собі відмітити і записати"! - заявив Трамп.
Трампу запросили в Крим
Політик також вважає, що в Україні зараз безлад, який, на його думку, припустимо адміністрація нинішнього американського президента Барака Обами.
"Що стосується України - там панує безлад. І так відбувається, коли при владі адміністрація Обами з його міцними зв'язками з НАТО. З усіма цими міцними зв'язками з НАТО, Україна безладно", - відмітив він.

Трамп: Путін поважає мене, а не Обаму

Трамп: Жителі Криму вибрали Росію

За словами ексцентричного мільярдера, російський президент назвав американського колегу на букву "н".
Кандидат в президенти США Дональд Трамп заявив, що російський лідер Володимир Путін його поважає і виразив надію, що вони порозуміються. Про це він сказав в інтерв'ю CNN.
"Я не думаю, що Путін хоч скільки-небудь поважає Клінтон. Думаю, він поважає мене. І я сподіваюся, що ми відмінно порозуміємося... Тому що було б чудово, якби у нас з Росією були хороші стосунки. А зараз вони у нас погані", - сказав Трамп.
Крім того, мільярдер заявив, що Путін "абсолютно не поважає" президента США Барака Обаму, аж до того, що "вимовив слово на букву "н".
"Одного разу він навіть використав слово на букву "н". Я був приголомшений, коли почув... Ви адже знаєте, що означає слово на "н", так? Він використав його. Я був в шоці. У нього повністю відсутня повага до президента Обами. По-перше, він його не любить. По-друге, він його не поважає", - заявив Трамп, виразив надію, що подобається Путіну.
Раніше Трамп заявив, що не має бізнес-інтересів в Росії, коментуючи заяви про його зв'язки з Москвою після публікації на сайті WikiLeaks листів Демпартії про Хіларі Клінтона, в якій знайшли "російський слід".
25 липня повідомлялося, останнє соцопитування показало, що Трамп став популярніший Клінтон.
Раніше Трамп заявив, що не став би автоматично подовжувати гарантії безпеки для 28 країн-членів НАТО.

Автор: Admin
Прочитали - 586
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати