Регистрация

Копчення сиру в коптильні гарячого копчення

2-08-2016, 11:56

Копчення сиру в коптильні гарячого копчення

Копчення сиру в коптильні гарячого копчення

Гарячі копчення сиру, як виявилося з одного боку простим процесом, а з іншої - вимагає досвіду і знань. У цій статті я з вами поділюся своїм першим досвідом копчення сиру в коптильні гарячого копчення.
Копчення сиру гарячим способом

інгредієнти:
сир твердий
столові білі серветки
кулінарна нитка.
Процес копчення твердого сиру

Насамперед сир треба розрізати на не товсті шматки по 200-250 грам, для кращого проникнення димного аромату. Для копчення підходять майже усі тверді сири, у мене був російський і голландський по 0,5 кг Кожен шматок треба обгорнути в 3 шари серветки і обмотати ниткою.

Копчення сиру в коптильні гарячого копчення

Перед копчення коптильню треба добре очистити, что-бы зайве аромати не проникли в сир. Для копчення сиру я використав вільхову і черешневу тирсу від партнера koptim.com.ua - приблизно 3 невеликих жмені. Процес копчення сиру полягає в тому, що спочатку коптильня заряджається порожня, без сиру, ставимо на вогонь, заливаємо гідрозасув і доводимо до того моменту, поки з коптильні не піде щільний дим. Після, відкриваємо коптильню, сир кладемо на грати або підвішуємо, коптимо від однієї до чотирьох хвилин. Час копчення залежить від температури в коптильні, насиченості диму, розміру шматків сиру, кількості і якості тріски. Я вперше сир витримав 2 хвилини, потім зняв серветки, помістив вже підкопчений сир в герметичний контейнер. Сир повинен провести мінімум добу в холодильнику, за цей час копчені аромати рівномірно розподілятися по шматках сиру.

Сир гарячого копчення в коптильні гарячого копчення має аромат вогнища, смак димний, російський твердий сир виявився за смаком і аромату більше насичений. Підкопчений сир добре підходить для приготування піци, гарячих бутербродів, салатів. Для оптимального свого рецепту копчення треба спершу закоптити сир кілька разів різних сортів, після цього ви знайдете спосіб, що вже підходить під себе, копчення сиру в домашніх умовах.

Окремо рекомендую ознайомиться з технологією швидкого копчення без маринування і копченням великої риби у коптильні гарячого копчення.

Автор: Admin
Прочитали - 1282
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати