Регистрация

Турчинов заговорив про введення воєнного стану

21-07-2016, 20:58

Турчинов заговорив про введення воєнного стану

Турчинов заговорив про введення воєнного стану

У РНБО стурбовані порушенням Мінських домовленостей.
Cекретарь Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов заявив, що у разі продовження загострення ситуації на Донбасі, РНБО може розглянути питання введення воєнного стану в Україні.
Як повідомляє у вівторок, 19 липня, прес-служба РНБО, Україна вживе усі заходи для захисту цілісності країни і безпеки українців, "аж до внесення до порядку денного РНБО питання про введення воєнного стану".
Також Турчинов повідомив, що Україна проінформувала по дипломатичних каналах західних партнерів про "цинічне і зухвале порушення Мінських домовленостей".
Раніше Олександр Турчинов заявив, що в ЛДНР створюють резерви для настання.

Турчинов: Путін почав публічний шантаж України

Турчинов заговорив про введення воєнного стану

Секретар РНБО прокоментував заяви російського президента.
Президент Росії Володимир Путін перейшов до публічного шантажу України, заявивши, що стрільба на Донбасі не припиниться, поки не буде змінена Конституція країни і амністовані терористи. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО в суботу, 28 травня.
"Узявши на себе відповідальність за порушення режиму припинення вогню і порушення мінських угод, Путін публічно пригрозив Україні продовженням військових провокацій, поки не буде реалізований московський сценарій розчленовування України", - відмітив Турчинов.
За його словами, тим самим Москва продемонструвала, що не збирається виконувати мінські мирні угоди, першими пунктами в яких коштують припинення вогню, виведення російських військ з території України і відновлення українського контролю над східною межею.
Турчинов вважає, що після таких заяв не повинно залишитися ніяких ілюзій про добровільний вихід Росії з окупованих територій і припинення військової агресії проти нашої країни.
Секретар РНБО підкреслив, що відповіддю на таку позицію Росії має бути посилення оборонних можливостей України.
"Ми повинні забезпечити необхідною зброєю і ресурсами нашу армію і врешті-решт прийняти рішення по наповненню оборонного бюджету замість порожніх дискусій в парламенті", - сказав секретар РНБО, виразив надію, що "наші стратегічні союзники також здатні переводити з російського однозначні загрози Путіна".

Автор: Admin
Прочитали - 760
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати