Регистрация

Рецепт коропа гарячого копчення, швидко і смачно

5-07-2016, 21:28

Рецепт коропа гарячого копчення, швидко і смачно

Рецепт коропа гарячого копчення, швидко і смачно

Люблю коропа готувати і їсти у будь-якому вигляді, а особливо копченим. Вирішив закоптити цю рибу в коптильні гарячого копчення, але при цьому поставив метою зробити це швидко і максимально просто. У цій замітці я викладу рецепт коропа гарячого копчення під пиво.
Рецепт коропа гарячого копчення

Інгредієнти:
Короп свіжий - 2-3 кг
Сіль - 100 р. на 1 літр води
Цукор - 10 р. на 1 літр води
Вода - що б покривала рибу при засолюванні
Тріска для копчення - вільхова і черешнева.
Оброблення і засолювання коропа для копчення

Для того що б короп швидко просолився і добре прокоптился його треба почистити, випатрати, розрізати на напівстейки. Робимо розчин для засолювання, розчиняємо у воді цукор і сіль з розрахунком на 1 літр води 100 р. солі і 10 р. цукру. Рибу поміщаємо в ємність для засолювання і заливаємо вже остудженим розсолом, так що б короп був повністю покритий, відправляємо в холодильник на добу.

Рецепт коропа гарячого копчення, швидко і смачно

Після засолювання рибу треба добре промити в чистій і холодній воді, ретельно обсушити серветками, ганчірками.

Копчення коропа

Для копчення коропа я вибрав вільхову тріску, яка ідеально підходить для риби і черешневу для надання легкого смільного аромату. Як завжди піддон коптильні я застелив фольгою, рибу розклав по гратах, згори прикрив фольгою. Враховуючи, що риба не в'ялилася і не сушилася, то при копченні виділятиметься багато вологи, яка у вигляді чорної нагари може крапати на коропа, фольга в цьому випадку допомагає запобігти чорним плямам нагари.
Цього разу я коптив на індукційній плитці, температура плитки по час приготування риба була в діапазоні 170-200 З, час копчення 30-35 хв. Після копчення короп повинен остигнути декілька годин, за цей час копчені аромати рівномірно розподілятися по рибі і стане реально смачніший.

Рецепт коропа гарячого копчення, швидко і смачно

Короп гарячого копчення готовий, ситне, смачне блюдо, відмінно поєднується з пивом і білим вином, рекомендую вживати з соусами і свіжими овочами. Окремо раджу ознайомиться з рецептами копчення качки і ковбас. Нижче вашій увазі представлений відео рецепт гарячого копчення коропа в подробицях із смачною дегустацією від автора блогу.

Рецепт коропа гарячого копчення, швидко і смачно

 

Автор: Admin
Прочитали - 2109
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати