Регистрация

Головна " Все про Німеччину

4-04-2016, 18:38

Головна " Все про Німеччину

Головна " Все про Німеччину

Право на роботу під час навчання.

Учбова практика в європейських фірмах.
Можливість робочого контракту з фірмами Європи.

Головна " Все про Німеччину

Курси німецької мови при внз.
Безвізовий проїзд по країнах Євросоюзу.
Висока оцінка німецьких дипломів.
Німеччина. Переваги життя ""

НІМЕЧЧИНА. ВИЩА ОСВІТА

Головна " Все про Німеччину

Вища освіта у внз Німеччини

Вибравши вищу освіту в Німеччині, ти отримаєш:

безкоштовне навчання в державних внз, у тому числі, на англійському;
вступ без вступних іспитів;
реальну можливість залишитися жити і працювати в Німеччині : після закінчення внз у тебе буде рік на пошук відповідної роботи.

Для вступу тобі знадобляться:

початкова (мінімум 1-2 курси денного відділення) або закінчена вища освіта у своїй країні;
Українці, що закінчили школу після 2012 року, можуть поступати на підготовче відділення при внз відразу після школи!!!
знання німецької або англійської мови (в залежності від вибраної програми);
наявність достатніх коштів для життя в Німеччині під час навчання (близько 10 000 євро на перший рік).
Навчання в Німеччині починається 2 рази в рік: із зимового і з літнього семестру. Звернутися до нас треба в січні-лютому для виїзду восени або в липні-серпні для виїзду навесні.
Курси німецької мови. Вивчення німецької мови в Німеччині

Хочете вивчити німецьку мову, познайомитися з культурою Німеччини, цікаво провести відпустку, а може бути, поступити в німецький внз? Пропонуємо відвідати мовні школи Німеччини і поринути в мовне середовище! Партнерська мережа Гольфстрім® пропонує вивчення німецької мови у Берліні, Гейдельберге, а також у будь-якому іншому місті по Вашому бажанню.

Основні вимоги: вік від 16 років.
Тривалість отримання візи : від 2 днів до 8 тижнів.
Тривалість курсу : від 2 тижнів.
Вартість участі в програмі: Берлін - від 1322 євро/місяць з урахуванням проживання, Гейдельберг - від 700 євро/місяць за курс і проживання.
Імміграція євреїв в Німеччину

Якщо у свідоцтві про народження хоч би один з батьків записаний, як єврей, то Ви маєте право подати документи на отримання посвідки на проживання в Німеччині. Документи, що підтверджують національність батьків, мають бути видані не пізніше за 1991 рік (приймаються тільки оригінали). Є ряд виключень, і можливо, вони застосовні у Вашому випадку.

Зверніть увагу, що основний заявник і усі члени сім'ї, що досягли 14 років (окрім осіб, що народилися до 01.01.1945 року) повинні здати мовний тест в Гете-інституті, і показати рівень володіння німецьким на рівні мінімум А1 (Єдиної європейської системи оцінки знання мови).
Для детальної консультації звернетеся до фахівців нашої компанії "Гольфстрім". Наші фахівці нададуть повноцінну консультацію, здійснять підрахунок балів (інтеграційний прогноз), допоможуть зібрати пакет документів, здійснять підготовку пакету для посольства (переклад, легалізація, завірення документів) і заповнять анкети на усіх членів сім'ї.
Якщо Ваш батько або мати - німець (німка) за національністю, то Ви можете претендувати на виїзд в Німеччину за програмою пізніх переселенців.

По 4 параграфу пізнім переселенцем, як правило, являється етнічний німець, що емігрував з території республік колишнього Радянського Союзу, Естонії, Латвії або Литви після 31 грудня 1992 року у рамках прийому, і впродовж шести місяців після цього що обгрунтував місце свого постійного проживання на території Німеччини, якщо він до цього мешкав на вищеназваний територія.

Терміни: від 3-х місяців до 3-х років.
Вартість: $300 + послуги бюро перекладів, залежно від кількості документів.
Шлюб з іноземцем в Німеччині

Це досить складний варіант, особливо якщо брак фіктивний. Шлюби з іноземцями активно контролюються відповідними органами Німеччини. У разі оформлення браку з громадянином Німеччини складнощів в отриманні візи зазвичай не буває. Розпочніть з того, що попросите Вашого майбутнього чоловіка з'ясувати питання про можливість отримання майбутньою дружиною посвідки на проживання, а потім обговоріть питання реєстрації і отримання візи нареченої. Ми не рекомендуємо виїжджати в Німеччину для оформлення браку по якій-небудь візі, окрім візи нареченої.

При укладенні шлюбу з громадянином Німеччини іноземному чоловікові видається "Aufenthaltserlaubnis", яке подовжується.
Безстрокова посвідка на проживання видається іноземному чоловікові, якщо він в течії трьох років мав терміновий дозвіл на проживання і брак не розірвуть, немає підстав для висилки і він володіє німецькою мовою на простому рівні.

При розірванні браку, який тривав мінімум два роки, дозвіл на проживання іноземному дружину буде продовжено на строк до одного року, якщо він мав тимчасовий або постійний вигляд на проживання.

У разі, якщо після розірвання браку іноземний чоловік в змозі самостійно забезпечити своє проживання і мав безстроковий вигляд на проживання, йому видається також безстрокова посвідка на проживання.

Курс підготовки до іспиту Старт Дойч 1. Дізнайся більше! "

Основні вимоги:
наявність партнера в Німеччині + його громадянство або його фінансова спроможність. З 28 вересня 2007 року вимагається довести можливість вести просту розмову німецькою мовою.

Тривалість процесу реєстрації і отримання візи : від 2-х тижнів до
3 місяців.

Усі витрати: від $ 200 до $ 500 (як правило, оплачує партнер).
Імміграція в Німеччину за програмою возз'єднання з прямими родичами

Основні вимоги:
- Наявність прямої спорідненості (мати, батько, син, дочка, дружина, чоловік).
- У разі, якщо родич не є громадянином Німеччини, то його доход і житлоплоща повинні відповідати необхідним стандартам для возз'єднання.

З 28 вересня 2007 року вимагається довести при співбесіді в Посольстві Німеччини можливість вести просту розмову німецькою мовою.
Тривалість процесу : від 3 місяців до 5 років.
Вартість оформлення документів : від $ 150 і вище.
AU PAIR. Проживання в сім'ях і вивчення німецької мови

Не секрет, що найефективніший спосіб вдосконалення знання німецької мови - це проживання в мовному середовищі, в самій Німеччині, де німецька мова є рідною. Проте не кожен зможе знайти досить коштів для того, щоб тривалий час знаходитися в Німеччині.

Нині найпопулярнішою молодіжною програмою є AU PAIR Program, в якій бере участь молодь зі всього світу.

Це сама недорога і вигідна програма, що дозволяє виїхати без значних витрат в Німеччину і інші країни Європейського союзу, з можливістю легально мешкати і учити німецьку мову впродовж року.

Основні вимоги:
AU PAIR має бути не молодший 18 років і не старше за 24 роки;
мати достатній рівень володіння німецькою мовою для спілкування з приймаючою сім'єю;
мати досвід роботи з дітьми (наприклад, досвід по відходу за дітьми родичів, друзів, знайомих, а також робота вожатим, тренером, спортивним відходу за дітьми родичів, друзів, знайомих, а також робота вожатим, тренером, спортивним інструктором, учителем і так далі);
бути комунікабельним і готовим увійти до сім'ї;
не перебувати в шлюбі і не мати дітей;
не мати шкідливих звичок;
бути готовим до виконання нескладних повсякденних обов'язків по будинку, таких як наведення ладу в дитячій кімнаті, гладіння і прання дитячої білизни, приготування простих блюд для себе і дітей;
наявність водійських прав вітається.

Тривалість програми : 1 рік.

Головна " Все про Німеччину

Вартість оформлення : 160 євро + проїзд, переклади і оплата консульського збору в посольстві.
Купівля, продаж, оренда, здача в наймання нерухомості в Німеччині

Ми пропонуємо Вашій увазі об'єкти нерухомості (пропозиції з продажу квартир і будинків на вторинному ринку і на стадії будівництва, земельні ділянки під забудову і комерційну нерухомість) з детальними описами російською мовою і вказівкою ціни - ця інформація зібрана для того, щоб допомогти Вам зорієнтуватися в цінах і типах пропозицій. Наше завдання - максимально полегшити Вам процес купівлі нерухомості в Німеччині.
Також, однією з послуг нашої компанії є допомога в придбанні нерухомості, яка йде з молотка (аукціон).

Ексклюзивна пропозиція: Звернувшись в компанію "Гольфстрім", Ви дістаєте можливість придбавати нерухомість на 30-50% дешевше за її ринкову вартість.

Головна " Все про Німеччину

Кредит: Банки Німеччини надають кредит під 4,5% річних, строком до 30 років.

Інвестиції: Придбання "прибуткових будинків" дозволить вигідно вкласти капітал, заробляючи щомісячно на здачі квартир в оренду.

Головна " Все про Німеччину

Переваги: Володіння нерухомістю в Німеччині спрощує процес отримання візи.

Вартість: Ціна на комерційну і житлову нерухомість в Німеччині не сильно відрізняється - при вдалому підборі варіантів можна розраховувати на вартість від 1200 євро за м2.

Головна " Все про Німеччину

Послуги: надання інформації про об'єкти нерухомості, консультацій з питань придбання готового бізнесу, оренди, купівлі нерухомості і подальшої її експлуатації, оформлення кредитів; підбір варіантів за вказаними параметрами; організація переглядів по пропозиціях, що зацікавили, а також придбання нерухомості, яка йде з молотка/аукціону.

Головна " Все про Німеччину

 

Автор: Admin
Прочитали - 1193
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати