Регистрация

Головна " Все про Болгарію

3-04-2016, 22:47

Головна " Все про Болгарію

Головна " Все про Болгарію

Болгарія знаходиться в південно-східній Європі і займає східну частину Балканського півострова. На півночі граничить з Румунією, на заході - з Македонією, Сербією і Чорногорією, на півдні - з Грецією і Туреччиною.

Болгарія вступила в Європейський союз
1 січня 2007 р. Це привело до зростання показників зовнішньої торгівлі країни і, як стверджують експерти, не викликало негативних наслідків в економіці країни. Країна орієнтована на інтеграцію з державами - членами ЄС і планує приєднатися до Єврозони до кінця 2011 року.

Територія країни - 111 000 кв. км.
Офіційна мова - болгарська.
Населення Болгарії складає 7 640 240 чоловік (за станом на 2009 рік).

БОЛГАРІЯ. НЕРУХОМІСТЬ

Головна " Все про Болгарію

Головна " Все про Болгарію

Головна " Все про Болгарію

Головна " Все про Болгарію

Головна " Все про Болгарію

Нерухомість у Болгарії від забудовника і на вторинному ринку

Якщо відкинути опис красот Болгарії, дивовижного клімату і піщаних пляжів (це можна сказати про будь-яку приморську країну), є ряд істотних переваг в купівлі нерухомості саме тут.

Кожен власник нерухомості у Болгарії має право оформити річну багатократну в'їзну візу для себе, а також членів своєї сім'ї (подружжя і діти до 18 років);
1 січня 2007 року Болгарія увійшла до складу Європейського союзу, що сприятливо відбилося на розвитку економіки країни. З кожним роком Болгарія стає усе більш привабливою країною для ведення бізнесу і інвестицій в нерухомість;
Ціни на нерухомість у Болгарії сьогодні нижче, ніж коли-небудь! Вартість квадратного метра нерухомості в приморських регіонах Болгарії (Золоті піски, Варна, Каварна і тому подібне) - від 500 євро, на гірськолижних курортах - від 600 євро, а в столиці Болгарії Софії - від 630 євро!
Іноземні громадяни - фізичні обличчя можуть придбавати усі типи нерухомості у Болгарії (апартаменти, будинки, вілли), а також комерційну нерухомість (магазини, готелі, бари). Земельні ділянки у Болгарії можуть придбавати тільки іноземних юридичних осіб, зареєстрованих відповідно до законодавства Болгарії;
Болгарія територіально розташована близько до Росії, України і інших країн СНД і пов'язана з ними регулярним транспортним сполученням (авіа, морським, автобусним, залізничним);
Менталітет болгар близький до нашого, слов'янського, що дозволяє без проблем адаптуватися в цій країні нашим співвітчизникам. У основі болгарської писемності лежить кирилиця, а болгарська мова не складена для вивчення. Мовний бар'єр легко переборний.

Головна " Все про Болгарію

Без сумніву, Болгарія заслуговує на Вашу увагу і пропонує хороші можливості для інвестицій в нерухомість. Головне - не помилитися у виборі нерухомості. Для цього заручитеся підтримкою фахівців департаменту нерухомості "Гольфстрім"!
Імміграція у Болгарію. Отримання ВНЖ і ПМЖ
ВНЖ у Болгарії через реєстрацію представництва
Основні вимоги: від 18 років. Наявність фірми в країні проживання, своїй або будь-якій іншій, готовою зареєструвати представництво у Болгарії і що надає повноваження представника іноземної компанії.
Тривалість процесу : від 1 до 2 місяців.
Усі витрати: 1625 євро (не включаючи оренду житла і переїзди).
Звертайтеся за консультацією по контактах в шапці. <Болгарія. Імміграція

Автор: Admin
Прочитали - 1156
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати