Регистрация

Головна " Все про Австрію

3-04-2016, 21:07

Головна " Все про Австрію

Головна " Все про Австрію

Вища освіта в Австрії. Мовні курси.Розташування в центрі Європи.

Головна " Все про Австрію

Недороге навчання в держ. внз (від 730 євро/цьому).
Курси німецької мови при внз.
Чиста екологія і м'який клімат.
Відпочинок на лижних курортах.
Можливість контракту з фірмами Європи.
Австрія
1.Розташування в самому центрі Європи, прекрасна архітектура.
2.Дешевше в порівнянні з іншими внз Європи навчання в державних внз (близько 380 євро/семестр).
3.Можливість вивчення німецької мови на курсах при внз від 0,5 до 1,5 року.
4.Сприятлива екологічна обстановка і м'який клімат.
5.Можливості для активного зимового відпочинку на лижних курортах.
6.Можливість укладення контракту з фірмами Європи, США.
7.У зв'язку з невеликою кількістю іноземців в країні - вірогідність швидше знайти роботу і адаптуватися.
Австрія - розташована в самому серці Європи. Граничить з Німеччиною, Ліхтенштейном, Швейцарією, Італією, Словенією, Чехією, Угорщиною. Австрія - член ООН, ЄС. З 1955 року країна має міжнародний статус постійного нейтралітету і не входить у військові блоки і союзи. У адміністративному відношенні складається з 8 земель і столичного округу. Столиця Віна - культурний і музичний центр Європи.
5 причин, чому наші студенти їдуть вчитися в Австрію...

Головна " Все про Австрію

Вибираючи країну для здобуття вищої освіти, наші студенти порівнюють варіанти за такими параметрами як вартість навчання, його якість, складність вступу і відкриття візи і так далі. Багато хто зупиняється на Австрії. Чому?
Безкоштовне навчання у Віденському університеті і не лише

Головна " Все про Австрію

На усіх сайтах, що так чи інакше мають відношення до вищої освіти в Австрії, є присутньою новина: студенти з країн СНД можуть вчитися у Віденському університеті безкоштовно. І це досконала правда! Дійсно, для українців, білорусів, казахів і інших представників вищезгаданої співдружності (окрім росіян) вартість освіти у Віденському університеті складає 17 євро в семестр. Але навіть це ще не усе!

Головна " Все про Австрію

Виявляється, ті, хто впродовж навчального року показують певні результати, тобто набирають потрібну кількість освітніх кредитів (ECTS), мають право на відшкодування вартості навчання цього року. Так що якщо що цікавить спеціальності у Віденському університеті немає, а вчитися хочеться безкоштовно, то все в твоїх руках. Умови для цього люб'язно надані і деякими іншими внз Австрії.

Є і ще хороші новини: навіть тим, хто не потрапляє у вищеперелічені категорії, навчання в державному внз Австрії обійдеться зовсім недорого - 380 євро в семестр. Але треба враховувати, що окрім власне навчання, доведеться оплачувати проживання, живлення, медичну страховку, проїзд. Так що в цілому, на перший рік навчання в Австрії треба мати в розпорядженні сумою не менше 9-10 тисяч євро.
Простота вступу
Думаєш, що на навчання в Австрію прорватися нереально? Навпаки, внз цієї країни набагато доступніші, ніж університети багатьох інших держав. По-перше, в Австрії поступають без вступних іспитів. Все, що треба, - ця освіта, що відповідає австрійському середньому, і допуск до навчання за вибраним фахом у своїй країні. Простіше кажучи, мінімум 2 роки вищої освіти в СНД і довідка з внз своєї країни про можливість продовжувати навчання. Більше того, поступити у внз Австрії можливо і відразу після школи, але такі випадки розглядаються внз індивідуально, і часто бракуючі роки доводиться компенсувати зайняттям на підкурсах.

Може виникнути інше питання: раз вступ без вступних іспитів, то все вирішує середній бал і середньостатистичному трієчникові навіть намагатися не варто? Навпаки, австрійські внз дають шанс усім. Зрозуміло, за умови відповідності мінімальним вимогам і правильного оформлення документів. Проте є нюанс: перший семестр в Австрії припускає вступну фазу, у рамках якої треба освоїти ряд модулів і скласти декілька іспитів. Продовжить навчання тільки той, хто успішно впорається з цим етапом.

Головна " Все про Австрію

Головна " Все про Австрію

Відсутність строгих вимог до німецької мови
Все б добре, але з німецьким справи йдуть не особливо? І знову не страшно. Австрійські внз можуть запросити студентів з країн, що не входять в ЄС, навіть взагалі без знань німецької мови. Але, звичайно, до початку навчання доведеться доучувати його знову ж таки на підкурсах. Причому вибір їх дуже широкий - від підкурсів при внз до приватних мовних шкіл, вартість також варіюється від 412 до 2500 євро в семестр.

До речі, ще одна хороша новина: тест по німецькій мові, допуск, що дає, до навчання в австрійському внз, легше, ніж DSH або TestDaF, які вимагає Німеччина. Хоча спокушатися не варто. Щоб повноцінно слухати лекції і брати участь в семінарах мову треба знати дійсно добре. Інша справа, що можливостей вивчити його до вступу австрійські внз пропонують більше, ніж ті ж німецькі.


Якість освіти
Поступити реально, вимоги не звірячі і вчитися або взагалі безкоштовно, або зовсім недорого (380 євро в семестр в державних внз). А що можна сказати про якість освіти в Австрії? Внз цієї країни давно і міцно займають місця в середині списку європейських університетів, а деякі факультети навіть вибиваються в топові позиції. Так, в Зальцбурзі краще вивчати право, у Відні - економіку, в Граці - технічні науки.

Якщо розглянути світові рейтинги, то австрійські внз знову ж таки розташовані в центрі. Верхні позиції належать, в основному, Британії і США, де навчання в рази дорожче. У світлі цього австрійські університети виглядають особливо привабливо для студентів України, Росії і інших країн СНД.

Головна " Все про Австрію

Якість життя
Останній за списком, але не останній за значимістю чинник, - якість життя в Австрії. Сюди відносяться і доброзичливість населення, і чистота на вулицях, і відмінна австрійські внз пропонують більше, ніж ті ж німецькі.
Eкологія і багато що інше, часто невловиме, з чого складається уявлення про країну. Про Австрію можна читати і розповідати годинами, але побачивши хоч би раз, неможливо залишитися байдужим і не полюбити цю маленьку гірську країну.

Головна " Все про Австрію

Головна " Все про Австрію

Ми пропонуємо вам вступ до таких вузів як:

- Віденський національний університет
- Віденський економічний університет
- Віденський технічний університет
- Технічний університет Граця
- Університет Клагенфурта
- Центр менеджменту в Інсбруку
- Університет Париса Лодрона в Зальцбурзі і багато інших...
АВСТРІЯ. ВИЩА ОСВІТА
Вища освіта у внз Австрії

Основні вимоги: 2 курси стаціонару (очна освіта) будь-якого внз СНД. Ви можете поступити у внз по тій спеціальності, яку вивчали на батьківщині.
Австрія. Вища освіта. Освіта в Австрії
Термін підготовки документів : від 6 місяців.
Вартість оформлення : усі Ваші витрати за цією програмою (включаючи усі послуги "Гольфстрім", бронювання житла на перших порах а також візову підтримку) складуть 1380 євро.
Основна сума оплачується за фактом отримання запрошень з внз Австрії.
Вартість навчання : для іноземців платне (380 €/семестр). Іноземним студентам з Казахстану, Молдови, України та ін. країн СНД (окрім Росії) надана можливість здобуття безкоштовної освіти у Віденському університеті. Вони оплачують тільки внесок студентського комітету в розмірі близько 17 євро в семестр.
Австрія. Вища освіта. Освіта в Австрії
Поточні терміни "

Детальніше "

АВСТРІЯ. МОВНІ КУРСИ
Курси німецької мови. Німецька мова

Вважаєте, що учити німецький можна тільки в Німеччині? Тоді ми раді запропонувати Вам курси в Австрії, країні, де ця мова також є державною і загальною у вживанні!

Кому варто вибрати курси німецького в Австрії:

усім, хто планує вступ до австрійських вузів;
усім, хто хоче вивчити німецьку мову, але не готовий надати сертифікат про попереднє його вивчення, який вимагає посольство Німеччини;
усім, хто цікавиться культурою і історією цієї маленької гірської країни;
усім, хто просто хоче весело і з користю провести вільний час і завести нових друзів з різних країн світу!

Основні вимоги: вік від 16 років.
Термін отримання візи : від 2 тижнів до 8 тижнів.
Тривалість курсу : від 2 тижнів.
Вартість участі в програмі: від 668 євро (вартість курсів з проживанням).
Австрія. Мовні курси
Детальніше про мовні школи в Австрії "

АВСТРІЯ. AU PAIR
AU PAIR. Проживання в сім'ях і вивчення німецької мови

Не секрет, що найефективніший спосіб вдосконалення знання іноземної мови - це проживання в мовному середовищі в країнах, в яких ця іноземна мова є рідною. Проте, не у усіх є досить засобів для того, щоб тривалий час знаходитися в країні мови, що вивчається.
Нині найпопулярнішою молодіжною програмою є AU PAIR Program, в якій бере участь молодь зі всього світу.
Ця недорога і вигідна програма - для тих, хто хоче без значних витрат виїхати в Австрію на один рік, удосконалити німецьку мову в мовному середовищі, познайомитися з інтелектуальним і культурним життям в Австрії, відвідати інші країни Європейської спільноти.
Програма призначена:
- для тих, хто добре володіє англійською мовою і німецьким на базовому рівні (хв. 6 місяців);
- для тих, хто добре володіє німецькою мовою.
Основні вимоги:
- AU PAIR має бути не молодший 18 років і не старше 27 років;
- володіти достатнім рівнем німецької або англійської мови для спілкування з дітьми і їх батьками;**
- мати досвід роботи з дітьми (наприклад: досвід у відході за дітьми родичів, друзів, знайомих, а також робота вожатим, тренером, спортивним інструктором, учителем і так далі);
- бути комунікабельним і готовим увійти до сім'ї;
- не перебувати в шлюбі і не мати дітей;
- не мати шкідливих звичок;
- бути готовим до виконання повсякденної нескладної роботи по будинку, такий, як наведення ладу в дитячій кімнаті, гладіння і прання дитячої білизни, приготування простих блюд для себе і дітей;
- наявність водійських прав вітається.
Тривалість програми : 1 рік.
Вартість оформлення : 500 євро + проїзд і оплата консульського збору в посольстві.

Автор: Admin
Прочитали - 901
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати