Регистрация

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

3-04-2016, 17:35

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Прес-секретар президента РФ вже назвав інформацію західних ЗМІ "вкиданням".
Інформаційне агентство Reuters оприлюднило статтю "Менеджер по нерухомості і друзі Путина", в якій розкриває факти передачі нерухомості декільком жінкам, нібито пов'язаним з російським президентом Володимиром Путіним.

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

У ній повідомляється, що маловідомий бізнесмен з Петербургу Григорій Баевский, який працює разом з мільярдером Аркадієм Ротенбергом, передав дорогу нерухомість передбачуваної дочки президента Володимира Путіна Катерині Тихоновой.
Окрім Тихоновой бізнесмен також нібито передав нерухомість сестрі і бабусі колишнього депутата Держдуми Аліни Кабаевой, а також Алісі Харчам, дівчині, яка знімалася для календаря до дня народження Путіна. Житло знаходиться в Москві або Підмосков'ї.
За словами Харчів, угода була проведена через агентство нерухомості, а з Баевским вона не знайома. Також Харчева відмітила, що квартира придбана в іпотеку.

Глава фонду Иннопрактика Катерина Тихонова при реєстрації нової компанії згадувала квартиру, яка належить Баевскому. Передбачувана молодша дочка Путіна вказала житло як своє власне, заявили автори видання, посилаючись на документи, які знаходяться у відкритому доступі.
Как отмечено, в 2006 году Баевский он основал дачный кооператив под Петербургом вместе с близкими друзьями президента, бизнесменами Аркадием и Борисом Ротенбергами. В 2011-2014 годах он работал директором в инвестиционной компании Аркадия Ротенберга.
Компании, которые частично принадлежат Баевскому, в 2014-2015 годах получили государственные контракты на 6 миллиардов рублей.

Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков заявил агентству, что в Кремле не знают о таком бизнесмене. "Мы ничего не знаем о том, кто это такой. Президент с ним также не знаком".
После публикации материала, Песков назвал эти данные информационным "вбросом", передает РБК. На уточняющий вопрос, будут ли в администрации президента расследовать факты передачи недвижимости, Песков ответил отрицательно.
Напомним, ранее сообщалось, что "дочь Путина" вошла в топ влиятельных миллениалов.
СМИ узнали подробности жизни старшей дочери Путина

Кабаева народила від Путіна - швейцарські ЗМІ

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Путін пропав на декілька днів із-за народження дитини.

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Швейцарські ЗМІ пишуть, що президент Росії Володимир Путін міг не з'являтися на публіці декілька днів через те, що у нього нібито народилася дитина.

Як пише таблоїд Blick, місцеві жителі кантони Тичино повідомили, що в клініку Святої Ганни кілька днів тому приїхала народжувати відома російська гімнастка, колишній депутат Держдуми Росії Аліна Кабаева (відмітимо, що журналісти багаторазово обговорювали можливий роман спортсменки і російського президента, але в Кремлі спростовували такі чутки).

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Раніше за ЗМІ неодноразово повідомляли, що у Кабаевой є вже дві дитини. Ці дані так і залишалися непідтвердженими, а сама 31-річна спортсменка такі повідомлення спростовувала.
Видання відмічає, що клініка Святої Ганни відома своїм гінекологічним відділенням, сюди, нібито, приїжджали лікуватися і народжувати багато багатих росіянок, а свої рекламно-інформаційні матеріали ця медустанова поширює в тому числі російською мовою.
Чутки про хворобу Путіна з'явилися в середу, 11 березня. Тоді агентство Reuters повідомило, що російський президент переніс зустріч з казахстанським президентом через хворобу. Через деякий час прес-секретар президента Росії Дмитро Пісків спростував цю інформацію, сказавши, що Путін абсолютно здоровий.
В четвер, 12 березня, Пісків пояснив появу чуток про хворобу Путіна весняним загостренням. Тоді ж він розповів, що Путін такий здоровий, що може зламати руку при рукостисканні.
Цього ж дня був опублікований уривок з документального фільму "Крим. Шлях на Батьківщину", де Путін заявив, що Росія запобігла в Криму конфлікту, подібному до донбасівського.
Сьогодні, 13 березня, на сайті Кремля з'явилося повідомлення, що Путін 16 березня в Санкт-Петербурзі проведе зустріч з лідером Киргизької Республіки Алмазбеком Атамбаевым.

Автор: Admin
Прочитали - 1356
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати