Регистрация

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

1-04-2016, 21:00

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

В'їзний секс-туризм в Україні - підпільна індустрія з онлайн-сервісів, гідів, барменів і метеликів, що злітаються на іноземців.
Маргарита, 27-річна симпатична киянка, натуральна блондинка з блакитними очима, призначає зустріч Кореспондентові в центральному столичному ресторані Жадібний лось, пише Тетяна Повиренная в №11 журналу від 25 березня 2016 року. Дівчина сидить за столиком не одна, а з приятелем-американцем.
"Він абсолютно не говорить по-російськи, так що не завадить", - пояснює Маргарита, адже розмова піде про інтимні речі, зокрема, про її зустрічі з іноземцями.

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

За освітою економіст, Маргарита працює в піарі, а вільний час присвячує знайомствам з чоловіками, які приїжджають в Україну з метою розважитися з дівчатами легкої поведінки.
Іноді у Маргарити зав'язуються тривалі зв'язки, наприклад, турок Альтан, з яким вона познайомилася в інтернеті. Спершу молоді люди "полайкали" фото один одного в Инстаграме, потім стали спілкуватися у ВКонтакте.
"Він мене чисто зовні зачепив, - признається Маргарита. - Хитрував, звичайно. Розповідав, що я "не така як усі, не корислива". Це, напевно, щоб подарунки не робити. Взагалі, турки ніжніші, дбайливі. Наші нахабно".
Українки, що шукають заробітку сексом, окрім соцсетей ловлять іноземців на сайтах знайомств. Маргарита часто сидить на Badoo. Дівчині щодня пишуть турки, араби, азіати, рідше німці.
За даними Департаменту по боротьбі із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Нацполиции України, упродовж останніх двох років потік іноземців в Україну значно збільшився.

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

Ті з них, хто приїжджає в нашу країну з метою секс-туризма, відмінно орієнтуються, де і за скільки можна зняти дівчину на ніч.
Зростання числа іноземних мисливців на нічних метеликів правоохоронці зв'язують з падінням вартості їх послуг на тлі погіршення економічної ситуації в країні. Одна година сексу в Україні сьогодні коштує від $ 10 до $ 75
Зростання числа іноземних мисливців на нічних метеликів правоохоронці зв'язують з падінням вартості їх послуг на тлі погіршення економічної ситуації в країні.

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

Одна година сексу в Україні сьогодні коштує від $ 10 до $ 75. Це набагато дешевше, ніж у багатьох європейських країнах, особливо для тих, хто розплачується з вітчизняними повіями в доларах або євро. Зокрема, в Туреччині секс з європейкою коштуватимуть у декілька разів дорожче.
Про зростання в'їзного туризму з вище названих країн побічно свідчать дані Госавиаслужбы України. Пасажирські перевезення між Туреччиною і Україною в 2015-му році в порівнянні з 2014-м збільшилися з 860,4 тис. чол. до 988,3 тис. чол., з Ізраїлю і назад - з 421,5 тис. чол. до 549,2 тис. чол.

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

Майже удвічі виріс об'єм авіаперевезень між Україною і США з 55,4 тис. чол. до 99,4 тис. чол., Австрією - з 270,5 тис. чол. до 292,7 тис. чол. Майже в кожній з перерахованих країн діє спрощена система отримання українських віз.
У березні 2016 року Кабмін України спростив отримання віз для громадян ще 27 країн.
Втім, іноземці приїжджають сюди швидше не з метою секс-туризма, а у справах, уточнюють в поліції, але попутно можуть скористатися і сферою інтимних послуг.
Окрім відкритості меж і падіння гривні свою роль в стимулюванні секс-туристов зіграло і бажання молодих українок вирватися закордон.

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

Багато хто з них прагне знайомитися з іноземцями, чекаючи серйозних стосунків, але часто потрапляють усього лише на любителів сексуальних розваг.
Піар тіла
До бойфренда Маргарити Альтану, який на якийсь час затримався в Україні, плануючи відкрити тут кафе, на вихідні часто прилітав з Туреччини його друг Селім.
Селіму за п'ятдесят, дружина важко хвора, і в Україну він регулярно літає у пошуках доступного сексу. Маргариті відома не одна така історія.

Заради тіла. Україна стала країною секс-туризма

"Турків багато в SkyBar, D*Lux. Ще заглядають в ТАО CLUB, він подорожче. Арабів багато в Caribbean Club, - розповідає вона. - Іноді ми ходили утрьох, я, Альтан і його друг. Селимо, звичайно, не красень, повненький. І не особливо забезпечений. Але тут йому все одно вигідніше [знімати дівчаток], і вибір тих же українок більше, чим в Туреччині".
Зазвичай іноземцеві не складає труднощів познайомитися з новою пасією навіть без знання російського або українського. Досить почастувати коктейлем вподобану мадемуазель, і, якщо вона прийняла напій, - це знак готовності до тіснішого спілкування.
Стандартна фраза "how are you"? плюс $ 100 - і година любові туркові забезпечена. За два дні Селім міг переспати з десятком дівчат, розповідає Маргарита, якщо йому хтось особливо подобався, міг заплатити і $ 200.
Проте все частіше секс-туристы сподіваються отримати не те, щоб зовсім дешевий, але абсолютно безкоштовний секс. Витрати на коктейлі - не в рахунок
Проте все частіше секс-туристы сподіваються отримати не те, щоб зовсім дешевий, але абсолютно безкоштовний секс. Витрати на коктейлі - не в рахунок.
Професійний пикапер Руш Ви, американець турецького походження, свій досвід, що описав, в книзі Переспати з Україною, розповідає про способи мінімізації витрат у справі зваблювання наших співвітчизниць.
Хоча Ви вважає українок самими жіночними у світі, все ж радить не занадто на них витрачатися. "Вони до цього не дуже-то звикли - у місцевих чоловіків немає досить грошей для того, щоб відвести дівчину в ресторан", - пише секс-турист.
Ви живописует своє тримісячне перебування в Харкові, який завдяки його книзі набув статусу "інтимної столиці" України.
Проте з часів пригод американця мережа міст, притягаючих пикаперов усіх мастей, розширилася.
Про це побічно свідчить відкриття представництв авіакомпаній, які працюють на тих напрямах, звідки, за розповідями дівчат, прибуває найбільше число чоловіків у пошуках сексу.
Частиною нелегальної індустрії секс-туризма стають різні інтернет-ресурси і шлюбні агентства, через які іноземці зв'язуються з дівчатами і які іноді самі організовують такі зустрічі.
Маргарита підробляла в десятці таких фірм - надавала свої фото на сайти для залучення іноземців. У деяких агентствах їх іноземні керівники періодично перевіряли, чи реальні дівчата працюють на сайті.
Тому Маргариті доводилося раз в один-два місяця розповідати на камеру, із скількома чоловіками вона, нібито, спілкувалася. Насправді "чатились" з прихильниками Маргарити інші співробітниці - професійні перекладачки, студентки инязов.
Від шлюбних агентств Маргарита отримувала ставку 5 тис. грн в місяць просто за те, що на сайті висить її анкета. "Платили не вчасно, а під кінець далечіні всього півтори тисячі", - скаржиться вона.
Проте якщо подібні сайти допомагають познайомитися з іноземцями для браку, хоча іноді і обманюють своїх клієнтів і побачення наосліп по підробленому фото частенько закінчуються нічим, то такі ресурси як gia.la і caryonline.com орієнтовані безпосередньо на людей, що шукають сексуальних пригод.
Швидше за все, власники цих двох сайтів знаходяться в Україні, але зареєстровані вони в інших країнах - в Нідерландах і Румунії, припускають правоохоронці, стверджуючи, що їх діяльність - кримінально карне діяння по статтях Сутенерство і Організація кубел.
Часто дівчат на годину для іноземних громадян сутенери шукають і через соцсети, пропонуючи їм посади типу хостесс або моделі. Жертва обману заповнює анкету, а потім їй уточнюють, що робота припускає інтим. Проте багато хто погоджується, розповідає Маргарита.
Представниці елітного ескорту, конкуруючи один з одним, рекламують себе в низкопошибных журналах. Зараз Маргарита працює в одному з них - всього в Києві їх налічується близько п'яти.
Видання поширюється по готелях і клубах і позиціонує себе як модний глянець, що пише на різні світські теми, наприклад, про туризм. Проте однією з його головних цілей, за словами Маргарити, є промоушен для повій.
Забезпечені, часто валютні, эскортницы і що просто бажають попіаритися дівчата готові заплатити від $ 1 тис. за розміщення їх фото усередині видання і $ 5-7 тис. за обкладинку, яка може з'явитися в якості реклами журналу на білборді.
"Забезпечені дівчата просто піаряться, задовольняє своє его. Іноді за них платять чоловіки або коханці. А эскортницы таким чином набивають собі ціну, щоб потім вже на своїх сайтах написати - модель, була дівчиною з обкладинки і все в такому дусі, - розповідає Маргарита. - Іноді і чоловіків собі так знаходять".
Українки бачать в знайомствах і близькому спілкуванні з іноземцями не лише можливість заробити, але і леліють заповітну мрію - вийти вдало заміж.
Порою дівчини звертаються за адресами "безпечних" шлюбних агентств в правозахисну організацію Ла Жнива Україна, розповідає директор її департаменту правової і соціальної допомоги Марина Легенька.
Хоча Ла Жнива таку інформацію надати не може, проте часто дає їм юридичну консультацію по гарячій лінії, у тому числі з питань безпечного виїзду за кордон.
Легенька відмічає, що останнім часом все частіше звертаються до них за такими консультаціями дівчини з числа переселенців і не лише. На пошуки кращої долі українок штовхає економічна нестабільність.
26-річна Ольга нещодавно втратила роботу і поховала матір. Вона не бачила для себе ніяких перспектив, і тут в її житті з'явився Ахмет. Турок був одного віку з Ольгою і справляв хороше враження.
"Це була любов усього мого життя", - розповідає дівчина. Вона, не роздумуючи, погодилася поїхати до Ахмету в Стамбул погостювати. Але у молодої людини були на її рахунок інші плани.
Поселивши дівчину в знімній квартирі, він став приводити своїх друзів і влаштовувати оргії, в які залучали українку. Ольга приїхала в Туреччину за рахунок Ахмета, і у неї не було грошей на зворотний квиток.
Довелося звертатися в українське консульство. Удома, в Києві, дівчина ще довго відновлювалася після свого турецького вояжу, відвідувала психолога.
Хоча у Сергія, бармена одного з ресторанів в районі Майдану, є і щаслива історія подібного знайомства в його закладі.
"Була одна дівчинка, напевно, з рік ходила до нас як на роботу. Вийшла заміж - зараз в Іспанії, дитина вже є, чоловік дуже забезпечений", - розповідає він.
Бажання клієнта
Дівчата, які ходять по київських клубах і пабах у пошуках забезпечених іноземців, - в Україні давно поширене явище. Звичайно, далеко не кожна при цьому займається проституцією.
Багато хто стає легким уловом для пикаперов із-за зайвої довірливості і стереотипів, наприклад, якщо іноземець, то обов'язково при грошах і позитивний.
У чоловіків, що приїжджають в Україну за дівчатами, свої стійкі представлення. Одно з них : українки - красиві, ніжні, дбайливі і доступні.
"Для багатьох іноземців нормально купувати секс. Для української традиції це менш характерно, - відмічає Юлія Стребкова, доцентфакультета соціології і права КПИ. - Коли в Україну приїжджають забезпечені чоловіки з інших країн і наші дівчата супроводжують їх, створюється [у дівчат] ілюзія знайомства, звідси - виникає відчуття подібності людських відносин, що, у свою чергу, дозволяє уникнути банальності проституції".
Сьогодні експати - любителі сексуального полювання - вважають за краще приїжджати в Україну не навмання, а із заздалегідь запланованим маршрутом і гарантованими сексуальними послугами.
Замовити їх можна онлайн. Досить тільки ввести в пошуковій системі "sex tours to kiev" - і варіантів аж занадто. Величезний вибір дівчат, є гнучка система знижок.
За $ 2 тис. сайти беруться організувати два дні перебування в Києві на знімній квартирі і з елітною повією з комплексом послуг аll inclusive, тобто усіма видами сексу.
На ресурсах можна вибрати вподобану дівчину, вивчити її параметри, прайс, а після спілкування по електронній пошті з модератором той надасть ключ-код, за допомогою якого можна побачити обличчя своєї "леді".
Організований вояж за участю елітних повій не усім заїжджим "принцам" по кишені. Година з такою дивою може обійтися, за даними поліції, від $ 300 до $ 2,5 тис. і більше
Правда, організований вояж за участю елітних повій не усім заїжджим "принцам" по кишені. Година з такою дивою може обійтися, за даними поліції, від $ 300 до $ 2,5 тис. і більше. А Україну часто відвідують далеко не найбагатіші іноземці. Вони знаходять собі продажну любов за схожою ціною.
Закордонним "ромео" підкажуть житла дівчат легкої поведінки столичні таксисти і адміністратори питущих закладів. Тим більше, на вулицях Києва, наприклад, в районі Бессарабской площі відкрито роздають адреси "масажних салонів", під вивіскою яких пропонують сексуальні послуги.
Вищезгаданий бармен Сергій розповідає, що іноді викликає клієнтам дівчаток всього за $ 50 "з Пушкінською" - центральної столичної вулиці, де розташований один з відомих київських борделів.
За словами Владислава Дубини, в.о. начальника Департаменту по боротьбі із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, вони не виділяють поняття секс-туризма.
Поліція оперує злочинами, які з ним пов'язані, - організація кубел (стаття 302 УК), сутенерство (303), зайняття проституцією (стаття 181-1 Кодексу адміністративних правопорушень).
Він говорить, що за останні декілька років кількість справ, заведених по перших двох статтях, істотно не змінилася. У 2014 році по ст. 302 було відкрито 497 справ, в 2015-му - 466; по ст. 303 - 311 і 244 відповідно. У тому і в іншому році виявлені по 10 злочинних організацій.
Поліцейські пояснюють цю статистику тим, що в зростанні індустрії, обслуговуючою секс-туры, великого сенсу немає, адже іноземні громадяни і так добре орієнтується в цій сфері.
В той же час Марфа Скорык, директор Київського інституту гендерних досліджень, вважає, що явище секс-туризма зазвичай означає, що в країні великий і ніким не запротокольований ринок внутрішньої проституції.
"Для того, щоб бізнес процвітав, а секс-туризм - це, звичайно, бізнес, передусім, потрібна його кримінальна організація", - упевнена вона.
Це не просто спонтанні пересування зацікавлених любителів, пояснює експерт, адже потенційних секс-туристов часто збирають в групи підпільні туроператори і заздалегідь продумують план перебування в Україні.
Щоб країна стала улюбленим місцем для секс-туризма, потрібне поєднання декількох чинників : бідність населення, фемінізація бідності, вузький коридор можливостей, налагоджені кримінальні структури. Україна опинилася в числі країн, які мають усі характеристики
Щоб країна стала улюбленим напрямом для секс-туризма, потрібне поєднання декількох чинників, підкреслюють аналітики. Перший - бідність населення, другий - фемінізація бідності, коли жінки бідніють швидше, ніж чоловіки.
Третій чинник - вузький коридор можливостей, звуження ринку праці і, нарешті, четвертий - добре налагоджені кримінальні структури. Україна опинилася в числі країн, які мають усі вищеперелічені характеристики, потрапивши в компанію Куби, Філіппін, Доминиканы, Таїланду і деяких пострадянських країн.
Частину експертів рахують, що положення може виправити легалізація проституції. Кількість законопроектів у Верховній Раде на цю тему останнім часом різко зросло. Проблема вже достатньо довго обговорюється в суспільстві.
"Україна - одна з кращих країн, де можна недорого і добре відпочити в компанії продажних жінок. Сам секс - це не проблема у будь-якому його прояві. - вважає Влад Иваненко, редактор Playboy Україна. - Проблема в головах тих, хто вважає секс проблемою. В основному це політики, які влаштовують в приватних будинках яскраві оргії із залученням тих самих повій. Єдиний вихід - легалізувати цю індустрію якнайскоріше".
Але є і протилежна точка зору, грунтована на зарубіжному досвіді. Легалізація проституції тільки розширить ринок цих послуг, вважає Скорык.
"Є цікаве дослідження по Північній Європі, - розповідає вона. - В районах, де працюють легальні будинки терпимості, відразу ж утворюється географічна зона потенційної небезпеки для жінок і дітей, що живуть навколо цих борделів. Вони набагато частіше піддаються різним видам насильства. Це відбувається, тому що було "офіційно" дозволено до жінок відноситися як до речі".
Відома американська феміністка і виконавчий директор Коаліції проти торгівлі жінками Дженис Реймонд вважає, що легалізація проституції не контролює секс-індустрію, а розширює її
Вона наводить приклад американського штату Вікторія. Якщо в 1989 році там налічувалося близько 40 публічних будинків, то через 10 років після узаконення цих місць їх стало 94 - і це не рахуючи 84 эскорт-агентств.
Проте експерти наполягають якщо не на легітимації будинків терпимості, то як мінімум на обов'язковому ліцензуванні шлюбних агентств. Без цього неможливо бути упевненим, що вони насправді не займаються сутенерством.
Марина Легенька попереджає, що іноді під прикриттям шлюбних агентств працюють злочинні організації, що залучають дівчат до зайняття проституцією.
У легалізації проституції є і немало супротивників, які вважають, що це ще більше втягне українок в цю сферу.
"Ця проблема зникне, тільки якщо нею займатимуться, - резюмує Скорык. - До вирішення питання так званого секс-туризма треба підходити комплексно, за участю різних міністерств - МВС, Минсоцполитики, Міносвіти. І легалізація проституції при цьому далеко не панацея. Наша країна не повинна торгувати своїми жінками, навіть якщо більше торгувати їй нічим".

Автор: Admin
Прочитали - 5386
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати