Регистрация

ДНР прибирає український мобільний зв'язок - розвідка

28-03-2016, 21:17

ДНР прибирає український мобільний зв'язок - розвідка

                                              ДНР прибирає український мобільний зв'язок - розвідка

Росія, нібито готова витратити 25 мільйонів рублів на пропаганду на Донбасі.
Влада так званої "Донецької народної республіки" цілеспрямовано домагається припинення мовлення українських операторів мобільному зв'язку на користь місцевого оператора, щоб контролювати розмови і повідомлення абонентів, інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

ДНР прибирає український мобільний зв'язок - розвідка

"24 березня ц.р. на спільній нараді за участю директора "народного" оператора мобільного зв'язку "Фенікс" ДНР Резниченко було прийнято рішення відносно цілеспрямованого виведення із ладу базових станцій операторів стільникового зв'язку, розташованих на тимчасово окупованих територіях Донбасу і поблизу лінії розмежування", - гвоорится в повідомленні Міноборони.
Розвідка вважає, що такі дії змусять місцеве населення відмовитися від послуг українських компаній на користь "Фенікса" і сепаратистам проводити систематичні акції пропаганди, повністю контролювати розмови і повідомлення місцевих жителів.
Також в розвідці заявляють, що 23 березня 2016 року адміністрація президента Росії прийняла рішення виділити 25 мільйонів російських рублів ДНР на придбання телекомунікаційного устаткування для Донецького обласного радіотелевізійного передавального центру, а також станцій-ретрансляторів Тореза і Горловки.
Нагадаємо, що за минулу добу в Донбасі загинули двоє українських військових.

 

Автор: Admin
Прочитали - 643
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати