Регистрация

Незалежна (професійна) імміграція в Австралію.

23-03-2016, 21:40

Незалежна (професійна) імміграція в Австралію.

Незалежна (професійна) імміграція в Австралію.

На даний момент Австралія займає 2-е місце серед усіх країн світу по рівню життя (для порівняння, США займає 5 місце, Канада - 8). Високий рівень зарплат, відносно недороге житло, соціальні умови - усе це робить країну привабливою для імміграції. Проте Австралія в цьому відношенні проводить досить чітку політику - спеціально розроблена програма імміграції забезпечує приплив дійсно потрібних людей в країну.

Незалежна або професійна імміграційна програма дозволяє іммігрувати тим людям, які представляють інтерес для Австралії як професіонали своєї справи. Ця імміграційна програма вигідно відрізняється від інших тим, що ви не зобов'язані мати родичів в Австралії або ж підписати робочий контракт з австралійським працедавцем.

Якщо у Вас є вища або середня спеціальна освіта, і Ваша спеціальність занесена в список затребуваних професій, Ви і Ваша сім'я можуть претендувати на отримання статусу постійного жителя Австралії. До складу сім'ї входять чоловік/дружина і діти, що не перебувають в шлюбі, до 18 років.

Розроблена бальна система, згідно якої іммігрант, набираючи відповідні бали за свою кваліфікацію, досвід роботи, вік, знання англійського та ін., повинен в сумі отримати не менше чим поточний прохідний бал - 60.
У чомусь програма незалежної імміграції в Австралію аналогічна канадській програмі, але при порівнянні має ряд істотних переваг. По-перше, вимоги до претендентів м'якші. По-друге, не треба перераховувати гроші на рахунок для доказу фінансової спроможності, що робить програму доступною за відсутності значних засобів. І, по-третє, тривалість імміграційного процесу в Австралію складає 6-12 місяців (за канадською програмою - до 3-х років). Паспорт громадянина Австралії дає можливість безвізового пересування практично по всьому світу.

Існують 3 головних категорії професійної імміграції в Австралію:
1. Основна незалежна: Skilled - Independent Visa (Subclass 189)
2. Номинируемая: Skilled - Nominated Visa (Subclass 190)
3. Номинируемая спонсорська: Skilled - Nominated or Sponsored (Provisional) Visa (Subclass 489)

Основна незалежна і номинируемая категорії (субкласи 189 і 190) дозволяють претендентові отримати постійну резидентну візу і мешкати у БУДЬ-ЯКОМУ місті або штаті Австралії. Номинируемая категорія відрізняється від основної незалежної вимогою отримання спонсорства штату. Детальніше про номинируемой категорію Ви можете прочитати в розділі SNV.

Номинируемая спонсорська категорія (субклас 489) дозволяє претендентові виїхати в один з регіонів Австралії (за винятком таких великих міст, як Сідней, Мельбурн, Перт, Бризбан) по тимчасовій 4-х річній візі, і, проживши в цьому регіоні 2 роки, отримати постійну резидентну візу. З детальною інформацією про номинируемой спонсорській візі Ви можете ознайомитися в розділі SNSV.

Основні вимоги для імміграції в Австралію по основній незалежній категорії (Subclass 189)
Відділ імміграції Австралії пред'являє наступні базові вимоги до усіх претендентів на імміграцію:
- Бути молодше 50 років.
- Мати знання англійської мови, достатнє для того, щоб скласти іспити IELTS (мінімум на 6, 6, 6, 6) або TOEFL (мінімум на 12, 13, 21, 18) за чотирма показниками (читання, лист, сприйняття на слух, мову).
- Мати спеціальність, яка входить в SOL (The Skilled Occupations List), - список затребуваних австралійських професій.
Цим вимогам повинні відповідати усі кандидати незалежно від кількості балів, що набирає. У разі, якщо який-небудь з вказаних пунктів відсутній, ви не зможете отримати імміграційну візу.

Окрім вищесказаного, до іммігрантів пред'являються певні вимоги по здоров'ю. На завершальному етапі розгляду Вашої справи в імміграційному центрі Ви отримаєте форми для проходження медкомісії у встановлених імміграційним центром медичних установах. Причиною відмови у видачі візи на підставі незадовільного здоров'я може бути наявність у Вас небезпечних інфекційних захворювань, а також хвороб, що вимагають дорогого лікування. У "чорному" списку хвороб знаходяться туберкульоз, рак, СНІД і деякі інші.

Окрім цього, Ви не повинні мати судимостей. Для доказу цього Вам необхідно буде надати довідку з міліції про несудимість.
Витрати на імміграцію в Австралію по основній незалежній категорії
Ми пропонуємо Вам 2 варіанти роботи по супроводу впродовж усього імміграційного процесу:

1-й варіант:
Супровід Вашої справи фахівцем асоціації Гольфстрім. Вартість повного комплексу послуг від початку імміграційного процесу до отримання візи складає 990 євро.

У нього входить:
- надання нашої збірки матеріалів про життя в Австралії (корисна інформація про працевлаштування, знімання і купівлю житла, практиці життя в Австралії і так далі);
- надання матеріалів для підготовки до мовного іспиту IELTS/TOEFL (цей детальний опис іспиту, рекомендації для підготовки по кожній частині іспиту, враження людей, що складали іспит, 25 підручників для підготовки, аудіодоріжки і так далі - всього більше 1,5 Gb інформації на компакт-диску);
- допомога при підтвердженні Вашої кваліфікації в австралійській підтверджувальній організації;
- допомога при регистриации заяви EOI за програмою SkillSelect;
- підготовка документів для подання на еміграцію;
- заповнення імміграційної анкети 1276 і форми 80;
- надання матеріалів про проходження медкомісії;
- консультації про порядок отримання імміграційної візи і оформлення виїзних документів;
- надання матеріалів про переїзд, адаптацію і так далі

Оплата робиться поетапно: 590 євро при укладенні договору, інші 400 євро - після успішної оцінки Вашої кваліфікації в Австралії, перед поданням заяви на незалежну імміграцію.
2-й варіант:
Супровід Вашої справи австралійським імміграційним агентом. Вартість повного комплексу послуг з усього процесу - 4900 AUD (близько 3400 євро).

До перелічених вище послуг додаються:
- контроль і коригування змісту документів і анкет, що подаються на підтвердження кваліфікації і в імміграційний центр, з боку австралійського імміграційного агента;
- переклад документів на англійську мову;
- поштові послуги за доставку документів в підтверджувальну організацію;
- аттач документів на сайт DIBP (у імміграційний центр документи відсилаються не в паперовому, а в електронному вигляді);
- контакт з підтверджувальною організацією;
- організаційна допомога при оплаті мита в підтверджувальну організацію, а також в імміграційний центр;
- подання документів в імміграційний центр від імені клієнта;
- відстежування стану ходу Вашої справи в імміграційному центрі;
- спілкування з чиновниками імміграційного центру у Вашій справі, рішення поточних, у тому числі складних питань;
- допомога в адаптації (консультації по відкриттю банківського рахунку, оформленні картки державного медичного страхування Мedicare, отриманні індивідуального номера платника податків і інших первинних кроках по приїзду в Австралію).

Австралійський імміграційний агент - Марина Матюшенко.
Номер реєстрації в MARA - 0324792.

Марина не просто імміграційної агент, а ще і юрист. Вона отримала ступінь бакалавра юриспруденції в Далекосхідному Державному Університеті до приїзду в Австралію, а також має ступінь бакалавра юриспруденції, отриманої в Університеті Нового Південного Уельсу, Австралія.

Марина також акредитована в якості професійного перекладача в австралійській організації National Accreditation Authority for Translators and Interpreters (NAATI). Своїм клієнтам з республік колишнього СРСР Марина надає безкоштовні послуги з перекладу документів, необхідних для отримання візи.

Професійні знання двох правових систем і наявність акредитації перекладача дозволяють Марині узяти під свій контроль і забезпечити комплекс, необхідний для успішного проходження імміграційного процесу : підготувати документи правильно з юридичної точки зору і зробити точний переклад на англійську мову.

Оплата робиться поетапно: 2450 AUD (близько 1700 євро) при укладенні договору, половину, що залишилася, - після успішної оцінки Вашої кваліфікації в Австралії, перед поданням заяви на незалежну імміграцію.
Організаційну підтримку при роботі з австралійським імміграційним агентом здійснює асоціація Гольфстрім.

Додаткові витрати на імміграцію в Австралію
- Державне мито - 3600 AUD (близько 2400 євро) за основного заявника, 1800 AUD (близько 1200 євро) за чоловіка/у, 900 AUD (близько 600 євро) за кожну дитину до 18 років.
- Мито за підтвердження кваліфікації - від 300 євро.
- Оплата пересилки документів по експрес пошті - від 60 євро.
- Оплата послуг перекладача і нотаріуса - близько 300 євро.
- Вартість іспиту IELTS/TOEFL приблизно 140-230 євро на людину залежно від центру, в якому проводиться іспит. Якщо хто-небудь з членів сім'ї претендента на візу старше 18 років, включених в заяву, не в змозі скласти іспити IELTS мінімум на 4.5 (в середньому) або TOEFL на загальну оцінку 32, то сума 4885 AUD (близько 3400 євро) на кожного члена сім'ї має бути сплачена перед отриманням візи. Вказана сума буде використана для їх навчання мові в Австралії на спеціальних курсах.
- Медичний тест коштує приблизно 200 євро на кожного включеного в заяву члена сім'ї.

Тривалість імміграційного процесу складає від 6 міс. до 1 року.

Автор: Admin
Прочитали - 989
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати