Регистрация

Татари знайшли спосіб повернути Крим за три дні

15-03-2016, 21:16

Татари знайшли спосіб повернути Крим за три дні

Татари знайшли спосіб повернути Крим за три дні

Для цього необхідно зробити чотири кроки, вважає Ленур Ислямов.
Один з організаторів блокади Криму Ленур Ислямов заявив, що за допомогою міжнародного співтовариства Україна може повернути Крим за три дні. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Апостроф.
"По-перше, треба відключити Росію від SWIFT (міжнародна платіжна система - ред). У других, необхідно ввести ембарго на російську нафту і російський газ. По-третє, закрити доступ Ощадбанку, ВТБ-банку і іншим держбанкам РФ до західних рахунків і західного кредитування. По-четверте, заарештувати активи усіх осіб, причетних до анексії Криму. Поіменно. Коли будуть вжиті ці заходи, росіяни змістять Путіна самі і повернуть нам Крим. Нам навіть і робити нічого не потрібно буде", - упевнений Ислямов.
За його словами, Крим треба повернути мирним шляхом.
"Якщо ж не вийде, то, природно, другий шлях - план "Б" : повернення півострова військовим шляхом ніхто не відміняв. Батальйони дійсно являються частиною плану "Б". Ми захищаємо свою батьківщину. А за що проливатимуть свою кров росіяни в Криму? За чиї ідеї? Нехай вони самі себе запитають. Ми не живемо окремо, без Криму. Корені кримських татар знаходяться там. Тому на своїх плечах ми готові привести Україну в Крим. За всяку ціну," - вважає активіст.
Ислямов вважає, що доки татари не повернуть Крим, їм нічого розслаблятися.
"Мало того, нас в Європу без Криму не візьмуть. З окупованими, невизнаними територіями країна не може увійти до Європи", - резюмував він.
Як раніше повідомлялося, в добровольчий кримськотатарський батальйон вже записалися 300 чоловік.

Татари знайшли спосіб повернути Крим за три дні

 

Автор: Admin
Прочитали - 493
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати