Регистрация

Ахметов відповів на пропозицію очолити Донбас

13-03-2016, 21:17

Ахметов відповів на пропозицію очолити Донбас

Ахметов відповів на пропозицію очолити Донбас

У олігарха заявили, що він готовий на все, щоб припинити війну.
Український бізнесмен Ринат Ахметов заявив, що готовий на будь-які кроки для припинення війни на Донбасі і залишається прибічником досягнення світу за столом переговорів. Така заява бізнесмена була обнародувана у відповідь на публікацію в Дзеркалі тижня.
У Ахметова не стали заперечувати, що бізнесмен готовий очолити Донбас, але і не розповіли детально про таку інформацію.
"Хочу відмітити, що прес-служба Рината Ахметова ніколи не коментувала і не коментуватиме чутки і домисли. Але якщо ви запитаєте, на що готовий Ринат Ахметов? Ринат Ахметов готовий на все, щоб зупинити війну, щоб припинити страждання людей", - сказано в коментарі прес-секретаря, поширеному в суботу, 12 березня.
"Він дійсно готовий зробити все, що від нього залежить, і навіть більше. Головне, щоб не проливалася кров. Ринат Ахметов був і залишається прибічником того, щоб до світу пришли за столом переговорів", - говориться в коментарі.
Прес-секретар нагадала, що влітку 2014 року Ахметов вже висловлював свою позицію, яка залишається незмінною і сьогодні : "Донбасу без України буде дуже важко. Україні без Донбасу - теж дуже важко".
"У Булату Окуджави є такі рядки: "візьмемося за руки, друзі, щоб не пропасти поодинці". Сьогодні цей заклик дуже актуальний", - говориться в заяві.
"На мій погляд, єдиний правильний шлях - це зміни в Конституції, децентралізація влади. Це тоді, коли влада з Києва переходить в регіони. Це тоді, коли владу не призначають, а вибирають. І це тоді, коли місцева влада бере відповідальність за сьогодення і майбутнє перед людьми", - відзначається також в коментарі.
"Я глибоко переконаний, що щасливим Донбас може бути тільки в єдиній Україні", - підсумував бізнесмен.
Як повідомлялося, в статті першого заступника головного редактора тижневика "Дзеркало тижня. Україна" Сергія Рахманина в суботу з посиланням на свої джерела було вказано, що президент України Петро Порошенко замислився про референдум в Донбасі.
Також повідомлялося, що президент нібито зацікавився ідеєю створенням в ОРДЛО (окремих районах Донецької і Луганської областей - ред.) адміністрацій, які б очолили люди, що влаштовують Київ і Москву.
"Путін, за нашими відомостями, підтвердив готовність замінити Захарченко і Теслярського менш одіозними персонажами. Порошенко, як нам стало відомо, виявив цікавість до "плану Медведчука", що припускає створення в ОРДЛО адміністрацій, які очолили б фігури, що влаштовують і Київ, і Москву", - говориться в статті.
"Сам же Віктор Володимирович, судячи з усього, підказав Петру Олексійовичу кандидатів - Рината Ахметова і Юрія Бойка. Говорять, кандидатури президентові сподобалися", - відмітив Рахманин.
Джерело видання також вказало, що Порошенко провів попередні переговори з обома кандидатами і обоє нібито погодилися.
Просування в реалізації Минска- 2 немає - Порошенко

Порошенко: Донбас повернеться вже цього року

Ахметов відповів на пропозицію очолити Донбас

Президент також заявив, що не дозволить заморозити конфлікт на сході України.
Президент Петро Порошенко заявив, що відновлення суверенітету України на підконтрольних сепаратистам територіях Донецької і Луганської областей станеться в 2016 році. Про це він сказав на загальних зборах Асоціації міст України в суботу в Києві.
"Моє завдання - і я твердо в це вірю - повернення українського суверенітету на Донбас вже в 2016 році. І учора в Давосі промовці також підтвердили цю позицію - в 2016 році Росія повинна виконати усі пункти Мінських угод", - сказав Порошенко.
Президент також заявив, що зробить все, щоб не допустити заморожування конфлікту на сході України.
"Як президент і головнокомандувач битимуся за кожен шматочок української землі, і робитиму все, щоб повернути територіальну цілісність, суверенітет України - спочатку на Донбас, потім в Крим. І заморозити цей конфлікт не дам. Тому що успішних прикладів повернення заморожених територій до складу країни немає", - розповів Порошенко.
Раніше Порошенка в Давосі заявив, що просування в реалізації мінських домовленостей по Донбасу немає і ситуація не дозволяє перейти до політичного етапу врегулювання. 

Автор: Admin
Прочитали - 789
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати