Регистрация

Робота в Дубаї

7-03-2016, 20:49

Робота в Дубаї

Робота в Дубаї

Об'єднані Арабські Емірати - це федеративний союз семи відносно самостійних еміратів, об'єднаних в державу. Головною запорукою добробуту ОАЕ вважається нафта, проте не лише вона привела до процвітання цієї країни. Грамотна економічна політика, розвиток ключових сфер економіки, а також створення вільних економічних зон привели до становлення і розвитку таких галузей як торгівля, туризм, транспорт, нерухомість і банківська сфера. Саме вони зробили ОАЕ процвітаючою і щасливою державою, лідером регіону.

Робота в Дубаї

Робота в Дубаї

Робота в Дубаї

У плані працевлаштування найпривабливішим містом вважається Дубай, тут затребувані найрізноманітніші вакансії для сучасних ресторанів і розкішних, модних готелів. У сферах торгівлі, туризму і обслуговування цінуються фахівці з хорошим знанням англійської мови і певними навичками, досвідом. Тому громадяни України, а також країн СНД затребувані в ОАЕ. Багато працедавців прагнуть мати в штаті російськомовний персонал пострадянського простору значно збільшується.
Робота в ОАЕ - це гідна зарплата і хороші умови життя. Працедавці завжди оплачують авіаквиток з Вашого міста, оформляють візу, медичну страховку, забезпечують житло і живлення, дають можливість відвідувати курси іноземних мов, тренінги, а також надають 30-денну відпустку після відпрацьованого року.

Робота в Дубаї

Робота в Дубаї

По прибуттю, Ви отримаєте легальний статус резидента країни, посада у сфері туризму або готельно-ресторанного бізнесу з системою заохочень заробітної плати (бонуси), а також з кар'єрним зростанням. По закінченню робочого контракту Вам будуть надані рекомендації і сертифікати від працедавця, Ви отримаєте статус досвідченого фахівця, а також досконалий рівень знання англійської мови. Здавалося б, казкові умови, але Вам дійсно треба буде працювати, багато і важко працювати далеко від будинку і звичної культури, по 8 годин в день і 6 днів в тиждень, в жаркому субтропічному кліматі.

Робота в Дубаї

Робота за кордоном - це прекрасна можливість набути нового досвіду, нові навички і знайомства, підвищити мовний рівень, що в майбутньому дасть Вам перевагу перед іншими кандидатами, і ви зможете претендувати на високу посаду. Якщо Ви скористаєтеся цією можливістю, то зробите крок на зустріч своєму добробуту, фундамент якого почнете закладати отриманим життєвим досвідом, навичками і знаннями. Можливо, саме Вас чекає робота мрії в Арабських Еміратах. Не чекайте - пробуйте!

Робота в Дубаї

Робота в Дубаї

Робота в Дубаї

 

Автор: Admin
Прочитали - 1263
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати