Регистрация

Робота в Швейцарії - відгуки і обговорення

7-03-2016, 16:48

Робота в Швейцарії - відгуки і обговорення

Робота в Швейцарії - відгуки і обговорення

Мріють подорожувати по світу багато, але жити за кордоном і працювати - набагато цікавіше. Об'єктивно кажучи, усі, хто їдуть далеко від батьківщини і близьких на тривалий термін зацікавлені не стільки в пейзажах, скільки в заробітку. Але чом би не поєднати приємне з корисним. Швейцарія - дорога країна, але і заробітки тут одні з найвищих. Питання залишається відкритим: як знайти роботу в Швейцарії?
---
Кілька разів їздив на заробітки в Норвегію. Зацікавився альтернативною роботою в Швейцарії. Може, хто їздив - підкажіть, де пошукати роботу?

Робота в Швейцарії - відгуки і обговорення

---
Самими затребуваними сайтами по пошуку вважаються: www.jobwinner.chи www.jobup.ch, ну і www.alpha.ch, завантажуєш резюме, сопроводиловку і чекаєш відповіді безпосередньо від працедавця. Звичайно якщо ти з євросоюзу - те реальніше, що тобі хоч якось дадуть відповідь! Ще є щось типу біржі праці www.adecco.ch, компанія так і називається: Адеко. Ну і газети місцеві в інтернеті можна поизучать (у Цюріху www.tagesanzeiger.ch і www.24heures.ch).
---
І охота так морочитися, краще где-нить там в Чехії попрацювати - там і те перспектив більше. І житло купити недорого можна. Валити потрібно з Росії - це точно!
---
Стремний звертатися в интернет-агенства по трудойстройству. Ще кинуть на бабки і шануй, що повезло - легко відбувся. У мене друг на сезонні роботи у Фінляндію збирався. Звернувся в агентство (правда не інтернет, а реальне), так закордонний паспорт поцупили, так і не знайшов кінців.
---
Антон
Ну не можна ж усіх під одну гребінку! Бувають і нормальні фірми. Сподіваюся! Але я особисто вважаю за краще займатися пошуком самостійно, ну на край - через знайомих. Є декілька сайтів, можна там глянути инфу. Може що підійде. www.jobs.ch
і www.jobup.ch - там є вакансії в різних містах і кантонах. Але, і їжакові зрозуміло, що без мови - нікуди. До речі, там в пріоритеті - німецький і французький.
---
Валентина Попова
Моя подруга емігрувала в Авcтрию - працювала нянею спочатку, а потім заміж вийшла. А як щодо роботи нянею в Швейцарії? Затребувана? Скільки платять? Які гарантії?
---
Анжеліка
А я знайшла дещо цікаве на цьому сайті www.switzerland.xpatjobs.com. Там безліч пропозицій роботи.
---
Димон
Як на мене, то краще фірму свою відкрити в Швейцарії. Звичайно, первинний капітал потрібний не маленький - близько 20000 франків, і мороки багато, але і прибуток постійна крапає. Тут www.startbiz.ch і www.zefix.admin.chесть детальні роз'яснення - де і як реєструвати фірму.
---
Артем Кудряшов
Я теж думаю, що через агентства нібито по працевлаштуванню за кордоном потрапити можна але не в Швейцарію... Тоді вже простіше просто відкрити Польську візу, приїхати на місце і шукати роботу безпосередньо в Швейцарії, правда, це нелегально, але... ризик такий же, як і з агентствами, тільки грошей менше заплатите.
---
Діана
З чого ви взагалі узяли, що в Швейцарію варто сунутися? Говорять країна закрита, і в плані імміграції туго! Час згаєш на пошуки, а результату може і не бути!!!
---
До речі, до питання про те, щоб нелегалом бути - не раджу! Тут документи з собою потрібно обов'язково носити, а то можна потрапити в поліцію як нелегал. Тобі воно потрібно?
---
Ну, як мовиться, вовків боятися. А взагалі, якщо врахувати що там близько 1,5 мільйонів іноземців живе щороку, то вряд-ли там усе евросоюзовцы! Та і друзі у мене працювали, нормально все! Тим більше в Швейцарії можна поступити вчитися, що дає теж свої плюси - можна знаходитися в країні і легше роботу потім знайти. А ще чув про систему підтвердження дипломів. Ось цей сайтик ніби пропонує www.bbt.admin.ch. Там для країн євросоюзу здайся димпомы завіряють. Ну, тобто цілком все реально! Головне бажання рухатися, а не валятися перед телеком, і лінь чимдалі запихнути!!!
---
Кирило Заяц
Гы! Та там краще всього танцівниці влаштувалися, а простим сельскохозяйтвенникам - ну добре якщо на дорогу додому вистачить того, що заробиш. Там же живлення дороге, та і житло теж.
---
Так, ціни високі, але в усіх магазинах знижки є до 80%, так що якщо ручки поднапрячь і приготувати будинки самому - те не розвалишся і заощадиш! А уколювати скрізь треба, щоб запрацювати, як слід.
---
Титов Владимир
Не лише танцівниці! Взагалі-то люди з головою скрізь потрібні. І якщо є зв'язки і хороша робота спочатку в Росії, то згодом зв'язки допоможуть і іммігрувати! І якщо ти "нуль" в Росії, то може і там не згодишся! Хоча швейцарці люблять брати на роботу російських кухарів, продавців в тур. магазини, ITшников, гуманітаріїв -преподавателей незвичайних мов і супер розумних докторів. Але, думаю, список цим не обмежується. Хоча країна така, що дуже люблять якість і за нього відповідають. Знову ж таки - два головні кити на яких можна іммігрувати - це знайомі, яким хоча і не сильно потрібно вас кудись пропихувати, але по особливій любові - можуть, другий - зв'язки у бізнес-сфері - чом би не перемістити свій бізнес сюди. Треба правда щоб на чолі фірми був корінний житель. Та і податки тут не такі грабіжницькі як в Європі - 25%.

Робота в Швейцарії - відгуки і обговорення

---
Усова Людмила
Ну, ще один є варіант - вийти заміж, але не кожен захоче заради громадянства - краще по-любви!

Робота в Швейцарії - відгуки і обговорення

 

Автор: Admin
Прочитали - 3589
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати