Регистрация

Робота і вакансії в Чехії

28-02-2016, 21:07

Робота і вакансії в Чехії

Робота і вакансії в Чехії

Якщо ваш статус можна позначити як "шукаю роботу в Чехії", то ця стаття написана спеціально для вас. Роботу в Чехії потрібно двом категоріям іноземців : тим, хто вже довгий час живе в країні і має ВНЖ, і тим, хто за допомогою роботи хоче отримати ВНЖ і оселитися в Чеській Республіці. Звичайно, набагато простіше дістати вакантне місце вже, легалізувався. Більше того, не так давно, уряд Чехії оприлюднив список тих професій, на які може претендувати іноземець. З цієї причини імміграційна влада, при розгляді ваших документів на робочу візу обов'язково візьмуть до уваги, чи підходить ваш запит під цей список.
робота в Чехії

Робота і вакансії в Чехії

Врахуйте, після кризи соціальна робота в Чехії має величезний попит. Робота в Чехії вакансії : штукатури, столяри, мулярі, теслярі, зварювальники, електрики, сантехніки, кур'єри і багато інших.

Робота і вакансії в Чехії

Втім, після кризи, через високий рівень безробіття, чеським працедавцям довелося обмежити прийом іноземних працівників, для того, щоб зберегти місця для чехів. Багато вакансій в Чехії для українців і росіян було закрито. З цієї причини, кількість працівників-іноземців, легально влаштованих в Чехії неухильно знижується. Тим іноземцем, які через кризу втратили роботу, чеський уряд передбачив невелику компенсацію: посібник розміром в чотириста євро і безкоштовний квиток на батьківщину.

робота в Чехії для русскихЕсли ви не хочете шукати відповідні вакансії в Чехії, то можете відкрити власну фірму. Якщо ваша робота в Чехії, потрапляє в список тих, що вільно ліцензуються, а це близько 80 видів діяльності, то вам потрібно буде сплатити, лише мито, розміром в тисячу крон, а так само подати заяву. Через пару днів ваша ліцензія буде готова. Але існують деякі види діяльності, для яких знадобляться концесійні і професійні ліцензії, для їх а це близько 80 видів діяльності, то вам потрібно буде сплатити, лише мито, розміром в тисячу крон, а так само подати заяву. Через пару днів ваша ліцензія буде готова. Але існують деякі види діяльності, для яких знадобляться концесійні і професійні ліцензії, для їх отримання, вам доведеться підтвердити свою кваліфікацію нострифицированными дипломами.

Робота і вакансії в Чехії

У Чеській республіці, ще з 1974 року, діє указ "Про рівноцінність і визнання свідчень і дипломів, виданих в СРСР". Втім, для того, щоб підшукати відповідні вакансії в Чехії, вам, так або інакше, доведеться отримати "Посвідчення про рівноцінність диплому". Для цього, ви будете повинні подати в приймальню міністерства заяву, де буде вказано назву того учбового закладу, де ви отримали диплом. До цієї заяви слід прикласти перекладені чеською мовою диплом/дипломи і списки вивчених вами дисциплін з оцінками. Сертифікація диплому, зазвичай, займає біля одного місяця. Ще одним приємним моментом є те, що ця процедура абсолютно безкоштовна. Після отримання посвідчення, питання про те, як знайти роботу в Чехії буде частково вирішений.

Робота і вакансії в Чехії

Трохи складніше вам дасться робота в Чехії в медичній установі. Для цього вам доведеться підтвердити диплом про медичну освіту (цією процедурою займається Міністерство охорони здоров'я Чехії). Після звичайної сертифікації диплому, вам доведеться пройти невелике стажування в якій-небудь чеській медичній установі і по її закінченню, скласти іспити. Одним з головних критеріїв, стане знання чеської мови. Але якщо вам вдасться впоратися із стажуванням і іспитом, то робота в Чехії, вам буде забезпечена. Більше того, ви зможете відкрити свою практику.

Робота і вакансії в Чехії

вакансії в Чехії для русскихТак же існує робота в Чехії для студентів тих, що мають студентські візи. Звичайно ж, розраховувати на високооплачувану посаду людині, у якої ще немає, якої-небудь освіти, не доводиться, але среднеоплачиваемую посаду знайти можна. Більше того, навіть існують спеціальні агентства, головний напрям яких це робота в Чехії для студентів, вірніше її пошук. Ці агентури готові надати свої професійні послуги в пошуку відповідної вакансії і подальшого працевлаштування. Робота в Чехії для студента, може знайтися в супермаркеті, виробничому підприємстві або навіть в офісі. Середня зарплата коливається від двох до чотирьох євро за одну годину роботи. Робота в Чехії вакансії для студентів, це в першу чергу: студенти, продавці, бармени, офіціанти і тому подібне.

Робота і вакансії в Чехії

Більшість внз Чехії, за допомогою різних центрів професійної орієнтації, допомагають своїм старшокурсникам працевлаштуватися, організовуючи знайомства і зустрічі з керівництвом найбільших комерційних підприємств. У результаті, частенько, між студентами і фірмами, які їх цікавлять, зав'язується двосторонній контракт, що зазвичай призводить до прийому випускника на заздалегідь вибрану роботу і навіть посаду. Тому, студентам, як правило, не доводиться ставити питання, як знайти роботу в Чехії.
Тепер, розповімо стисло про головне.

Як знайти роботу в Чехії.

Робота і вакансії в Чехії

соціальна робота в Чехії

як знайти роботу в ЧехииКонечно ж, вирішивши "шукаю роботу в Чехії", ви повинні знати, що вам доведеться навчитися чеській мові, так вільне володіння їм, дозволить вам отримати безперечну перевагу при прийомі на бажану роботу. Більше того, вам необхідно вивчити чеський, якнайскоріше. Час, який потрібно для вивчення цієї мови, в середньому складає від напівроку до одного року, але це за умови постійного перебування в чеському середовищі. Так само, ви можете розглянути такий варіант, як соціальна робота в Чехії з іммігрантами.

Будь-яка робота в Чехії, а тим більше соціальна, вимагає робочої візи, зазвичай вона оформляється на один рік. Коли цей термін збіжить, дозвіл можна буде продовжити за умови двосторонньої угоди.
Робота в Чехії для росіян і робота в Чехії для українців. Соціальні гарантії.

робота в Чехії для студентовЛюбая, а тим більше соціальна робота в Чехії, припускає, що ви відраховуватимете податки зі своєю з/п державі. Втім, у результаті у вас буде хороша пенсія співвимірна вашим відрахуванням. Для того, щоб цього досягти, вам доведеться працювати в Чехії не менше п'ятнадцяти років. Так само, ви маєте право перевести пенсію зі своєї країни в Чехію, або ж приєднати наявний трудовий стаж тієї країни, де ви раніше працювали. Для того, щоб це здійснити, доведеться встати на постійний облік в консульство в ЧР.

Робота і вакансії в Чехії

Коли ви чітко вирішите "шукаю роботу в Чехії", врахуйте, що будь-який іноземний громадянин працюючий і живе в Чехії без ВНЖ, робить це нелегально. Легальна робота в Чехії для українців і росіян, є в достатніх кількостях. А живучи на "пташиних правах" ви не зможете звернутися медичною або правоохоронною допомогою. І деякі недобросовісні працедавці активно цим користуються. Усім відомо, що усі вакансії в Чехії мають величезний попит.
Робота в Чехії для українців і робота в Чехії для росіян. Достоїнства.

Одним з головних достоїнств ЧР, являється те, що розташована недалеко від країн тих, що входять в СНД. Для отримання необхідної вакансії для росіян і українців, вимагається отримати візу і пакет додаткових документів, що не віднімає багато часу. Робота в Чехії. Соціальна робота в Чехії, буде варто претендентові набагато менше, ніж оформлення у будь-якій іншій країні. Високооплачувані вакансії в Чехії для росіян і привлекательнейшие вакансії в Чехії для українців, чекають вас круглий рік. Вакансії в Чехії для росіян і вакансії в чехи для українців, відкриті для людей від вісімнадцяти до сорока п'яти років. Робота в Чехії вакансії кваліфікованого працівника, наприклад механіка або швалі, завжди відкриті. Більше того, вам буде запропоновано продемонструвати свої уміння на практиці і вже виходячи з цього, чеські фахівці присвоять вам яку-небудь категорію. Чим вище буде ця сама категорія, тим більше буде і ваша заробітна плата. Робота в Чехії для росіян і вакансії в Чехії для українців, завжди відкриті!

Автор: Admin
Прочитали - 1502
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати