Регистрация

РОБОТА В ЧЕХІЇ

28-02-2016, 15:05

РОБОТА В ЧЕХІЇ

РОБОТА В ЧЕХІЇ

Робота в Чехії це мрія багатьох громадян з країн колишнього СРСР, адже Чехія дуже близька по менталітету до нас, це слов'янський народ, а зарплати тут ближче до західних і це безперечно плюс. За статистикою на останній рік середній чех заробляє близько 23 тыс крон. Це приблизно 800 євро, але враховуючи недороге життя цих грошей цілком достатньо більшості чехів. Чехи особливо не перетруджують і дуже люблять незапорошену роботу, тому їх на будівництва, в готелі і інші місця, де треба працювати руками не заженеш і танком. Тому в Чехії працює величезна кількість українців, росіян, білорусів і інших громадян з країн колишнього СРСР. Нижче я детально розповім про усі аспекти роботи в Чехії і ви самі вирішите, для вас це або ні.
РОБОТА В ЧЕХІЇ. ВАКАНСІЇ

РОБОТА В ЧЕХІЇ

По вакансіях в Чехії дуже великий вибір і розкид. Якщо ви утворені, знаєте чеську мову і працюєте наприклад програмістом те і в Чехії знайти роботу вам буде нескладно, якщо ж ви не маєте вищої освіти, не знаєте мови, але працелюбні, то роботу знайти теж не складе жодних проблем. Єдино, треба бути уважним, дуже багато співвітчизників намагаються обдурити своїх же, заробляючи на перевезенні, знімаючи частину зарплати собі, відбираючи паспорти при працевлаштуванні в Чехії і іншо-іншому.
У свій час в Чехії процвітали українські бандити, паразитуючи на співвітчизниках і відбираючи у них чесно зароблені гроші. Але останніми роками поліція Чехії дуже щільно зайнялася цією проблемою і ліквідовувала усіх розбійників з великої дороги.
Увага! Будьте обережні вислуховуючи солодкі обіцянки співвітчизників про роботу в Чехії, бо багато хто з них обманює за всяку ціну. Справжній працедавець наперед з вас грошей не візьме!
Що стосується вакансій, в Чехії українці працюють в готелях як обслуговуючий персонал, прибиральницями і миють наприклад посуд. Також дуже багато українців працює на будівництвах в Чехії, оскільки чехи уникають важкої праці, а на будівництві доводиться іноді і цеглина із землі підняти і відро з цементом принести. Багато працює на полях збираючи урожай або допомагаючи по господарству, так однією з цікавих пропозицій є робота на заводі по виробництву багет і бутербродів, про яке я детальніше напишу трохи нижче.
Вакансії роботи в Чехії
РОБОТА В ЧЕХІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ 2015-2016

РОБОТА В ЧЕХІЇ

Зараз в Чехії досить непоганий вибір для тих, що бажають тут працювати, але багато що залежить від того, чи є у вас віза або ні. Якщо візи немає те її доведеться зробити, більшість працедавців неохоче спілкуються з іноземцями без віз, адже штраф за це дуже великий а ризик потрапити дуже великий. Тому якщо ви хочете працювати а візи у вас немає, а є тільки бажання те працедавець повинен цю робочу візу для вас зробити. У випадку із заводом по виробництву багет це якраз той випадок, коли працедавець готовий оформляти візи і нести інші витрати по перевезенню іноземних працівників, адже чехи рахують таку роботу низкоквалифицированной і краще отримуватимуть посібники чим на неї ходити. Тому робота в Чехії для українців це якраз такі місця, де можна і оформиться за рахунок працедавця і житлом він теж забезпечить. Трохи детальніше напишу про це нижче, в цьому розділі детально останавливатся не буду.
РОБОТА В ЧЕХІЇ ДЛЯ РОСІЯН

РОБОТА В ЧЕХІЇ

До речі, цю роботу в Чехії яку я описав вище, на заводі по виробництву багет можуть виконувати і росіяни, як показав досвід, вони також якісно і сумлінно виконують свою роботу, але якщо повернуться до сухих цифр, то чисельність їх на заводі на порядок нижче, ніж українців. Так наприклад з 50 працюючих російськомовних на заводі співробітників тільки десять є росіянами а що залишаються сорок це українці. Українці дуже працелюбні і копіткі але це не означає що хтось когось ділить на національність або відбуваються які те конфлікти, йдеться просто про статистику, не більше. Тому якщо ви живете в Росії і хочете приїхати в Чехію попрацювати, то це відмінний варіант щоб приїхати до працедавця, який оформить все включаючи житло і заразом подивитися Чехію, яка вона є. Тим більше специфіки роботи така, що робота починається в 8 ранку а кінчається відразу після обіду, тому залишається дуже багато часу увечері на себе і для себе.
РОБОТА В ЧЕХІЇ ДЛЯ БІЛОРУСІВ

РОБОТА В ЧЕХІЇ

До речі білорусів підприємство теж із задоволенням приймає на роботу і допомагає з оформленням візи, надає житло, тому ніякої різниці якщо ви бажаєте запрацювати, немає. Досить связатся і ми допоможемо вам з процесом оформлення усіх необхідних паперів. У Чехії працює багато білорусів і в першу чергу це залежить від близькості цієї країни до Чехії. У Польщі яка знаходиться ще ближче часто проблеми з роботою, а в Чехії роботи більше, тому білоруси їдуть саме в Чехію. Тому якщо ви шукаєте роботу в Чехії для білорусів те ви теж можете сміливо до нас обращатся і ми вам допоможемо.
Робота в Чехії для білорусів
РОБОТА В ЧЕХІЇ ДЛЯ ЖІНОК

РОБОТА В ЧЕХІЇ

Але краще всього ця робота на заводі по виробництву багет і бутербродів підходить жінкам. Чоловіки як правило люблять важку фізичну роботу, на будівництві, підмести, прибрати, віднести, а жінки більше копіткі і відповідальні. У них набагато краще виходить систематично і методично робити механічну роботу, для чоловіків така робота часто психологічно нестерпна. Чоловіки звикли робити одно але складне завдання або важке, а жінки якраз спокійно роблять бутерброди і навпаки, не здатні виконувати важку роботу, як наприклад носити важкі відра. Тому для жінок наша пропозиція актуально як ніколи, якщо ви хочете попрацювати в Чехії те це до нас!
РОБОТА В ЧЕХІЇ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

РОБОТА В ЧЕХІЇ

Як ми писали вище, дуже багато посередників намагається обдурити співвітчизників, часто навіть не оформляючи ніяких паперів. Тому будьте обережні слухаючи солодкі обіцянки. Вас неодмінно обдурять якщо обіцятимуть високі доходи і мало роботи. Чудес не буває і треба дивитися на світ реально.
Запам'ятайте одно просте правило! Працедавець це той, хто платить гроші а не збирає їх з працівника, яким би не був привід!
Ми не є посередниками в класичному значенні цього слова. Ми лише допомагаємо вам вийти на співробітника заводу який оформляє усі документи і відрізняємося наступними перевагами перед іншими:
ви нічого не платите нам за нашу роботу, ми отримуємо невелику провізію від заводу за те, що постійно надаємо співробітників
ми допомагаємо абсолютно безкоштовно, не влізаючи у вашу зарплату як це роблять часто хитрі посередники. Уся зарплата виключно тільки ваша

РОБОТА В ЧЕХІЇ

ви отримуєте оформлення робочої візи і усіх документів безкоштовно. Посередники зазвичай беруть за це гроші
підприємство забезпечить вас житлом. Посередники на цьому теж зазвичай обманюють, ми - ні!
ми не займаємося нелегалом, уся процедура абсолютно легальна і ми дотримуємося усіх законів Чехії і ЄС.
Є ще безліч переваг у нас від посередників, але перераховувати їх все не має сенсу. Просто сприймайте нас як представників заводу, так буде правильніший. Проблема просто в тому, що співробітник відповідає за працевлаштування не розуміє російську і українську мови, тому ми в цьому йому просто допомагаємо. І вам це не коштує ні копійки! Треба лише ваше бажання сумлінно працювати і зв'язатися з нами!

Автор: Admin
Прочитали - 1775
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати