Регистрация

Особливості працевлаштування і ведення бізнесу в Португалії

27-02-2016, 23:04

Особливості працевлаштування і ведення бізнесу в Португалії

Особливості працевлаштування і ведення бізнесу в Португалії

Пошук вакансій для іноземців в Португалії
Бізнес імміграція в Португалію

Португалія - прекрасна європейська країна з високим рівнем розвитку громадян, максимальними показниками безпеки і стабільною економікою. Багато іноземців прагнуть працевлаштуватися в цій державі або відкрити власний бізнес в Португалії. Це бажання досить просто пояснити. Робота в Португалії дозволяє забезпечити комфортні умови життя і високу заробітну плату.

Середній показник латки в країні складає 1100-1300 євро. Затребувані вакансії більше високооплачувані. До популярних спеціальностей в країні можна віднести лікарів, перекладачів, професіоналів у сфері обслуговування і будівництва.

Переїзд в Португалію для росіян можливий на підставі візи. Згідно категорії документу іноземці зобов'язані отримати посвідку на проживання в країні. Це дасть можливість легально працювати, а через час претендувати на португальське громадянство.

Пошук вакансій для іноземців в Португалії

Особливості працевлаштування і ведення бізнесу в Португалії

Найчастіше вихідцям з країн пострадянського простору вдається працевлаштуватися у будівельній, риболовецькій або агропромисловій галузі. Нелегали можуть розраховувати на низькооплачувані вакансії, в основному чорноробів. До іноземних претендентів на будь-яку посаду висувається ряд критеріїв і вимог. Претендент повинен:

добре володіти державною мовою, в ідеальному варіанті - знати ще англійський і іспанський.
мати в розпорядженні диплом, що підтверджує спеціальність;
мати документальне підтвердження досвіду роботи в цій сфері, також плюсом стануть рекомендації від попереднього працедавця;
бути повнолітнім, оптимальний вік 22-55 років.
Шукати відповідні вакансії можна, знаходячись на батьківщині. Дистанційний спосіб може зайняти від пари місяців до декількох років. Надзвичайно важливо усі документи перекласти на португальську мову. Зробити це можна в спеціальному бюро перекладів. Кожен папір повинен супроводжуватися нотаріальним завіренням і печаткою апостиль.
Не залежно від вакансії, працювати в Португалії доведеться мінімум 8 годин в день. Тільки повна самовіддача і відданість справі дозволять отримувати високу заробітну плату за працю. Хороші шанси на роботу в країні мають іноземні пари. Жінок охоче приймають на будь-які посади. У росіян популярністю користується сезонна робота. Жінки активно влаштовуються на роботу в сім'ї, також завжди є такі вакансії, як покоївка, прибиральниця, помічниця в ресторані або по будинку і так далі
Працювати в Португалії можна за наявності візи будь-якої країни, що входить в зону дії Шенгенських домовленостей.

Особливості працевлаштування і ведення бізнесу в Португалії

Бізнес імміграція в ПортугаліюБізнес в Португалії - один з пріоритетних напрямів імміграції в країну. Відкрити підприємство можна за наявності мінімального статутного капіталу у розмірі 5 тисяч євро. Також існує можливість купити вже діючий прибутковий бізнес. Найбільш поширеними формами компаній в країні є товариства з обмеженою відповідальністю, закриті і відкриті акціонерні товариства, а також приватні підприємства.

З метою залучення іноземного капіталу в країну уряд максимально спростив процедуру купівлі і перереєстрації компанії. Найбільш поширеним варіантом серед іноземних бізнесменів є бізнес в Португалії у сфері туризму, сфери послуг, виробництва вина і ковбасної продукції.
Варто відмітити, що з 2012 року держава оголосила про старт інвестиційної програми "Golden Residence Permit". Через рік схема була усовершенствованна. Учасники програми, вони ж - власники "золотої візи", можуть отримати португальську посвідку на проживання, якщо:

відкриють підприємство з 30 робочими місцями;
вирішать купити нерухомість вартістю близько півмільйона євро;
вкладуть в португальський банк більше 1 мільйона євро з метою отримання депозиту.


Бізнес в Португалії, як і у будь-якій європейській країні, обкладається податками. Великі інвестори можуть розраховувати на пільгові програми оподаткування упродовж 10 років.
Щоб придбати або відкрити своє підприємство в Португалії, можна скористатися послугами досвідчених юристів. Кваліфікований супровід документації стане гарантією ухвалення позитивних рішень відносно заявника.

Автор: Admin
Прочитали - 1055
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати