Регистрация

Робота в Португалії: для справжніх чоловіків

27-02-2016, 21:35

Робота в Португалії: для справжніх чоловіків

Робота в Португалії: для справжніх чоловіків

Серед інших країн Євросоюзу Португалія вважається слаборозвиненою державою. Проте саме вона останнім часом переживає потужний економічний стрибок. Після вступу в Європейську спільноту до цієї країни стали надходити кредити від розвиненіших держав, які уряд Португалії почав інтенсивно освоювати, - будувати дороги, комунікації, курортні комплекси і так далі

А оскільки власних кадрів в цій країні бракує, ця піренейська держава відкрила свої двері для трудової імміграції. Варто лише оформити переклад контракту на роботу в одній з будівельних фірм і, звичайно, отримати візу на в'їзд до Португалії.
Хто ж може претендувати на роботу? Головним чином, це фахівці і робітники будівельної сфери - мулярі, плиточники, сантехніки, зварювальники. Проте, цілком можна влаштуватися і різноробочим, звичайно, якщо дозволяє здоров'я. З цієї ж причини, для іммігрантів встановлюється і обмеження за віком - в Португалії чекають нестарих чоловіків 20 - 50 років.

Робота в Португалії: для справжніх чоловіків

Для пристрою на роботу знання мови не потрібно, але, оскільки перекладач португальської мови, природно, не надається, бажано вивчити дещо найбільш споживаних фраз, знання яких ніколи не буде зайвим. Збираючись в Португалію на роботу, запасіться і задокументованим підтвердженням вашого стажу роботи у будівництві, а також рекомендаціями. Вам допоможе і нотаріальна контора - переклад диплому, завірений в ній, також допоможе згодитися. Усі ці документи набагато збільшують ваш шанс знайти роботу в солідній фірмі, де заробітна плата у декілька разів може перевищувати платню, що отримується на невеликому будівництві.

Жінкам влаштуватися в цій країні набагато важче, найпоширеніші вакансії для них - це прибиральниці на будівельних роботах, гладильщицы, при деякому знанні мови - офіціантки і продавщиці сувенірів. Усі ці посади дуже скромно оплачуються - 400 - 500 євро в місяць.

Робота в Португалії: для справжніх чоловіків

Останнім часом послуги з працевлаштування в Португалії пропонують різні компанії. До таких пропозицій, слід відноситися дуже критично - багато хто з фірм практично "кидає" своїх клієнтів на піренейській землі. Прочитайте відгуки про подібні агентства, виберіть найнадійніші з них і звертайтеся туди.

Автор: Admin
Прочитали - 707
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати