Регистрация

Робота для українців в Англії

22-02-2016, 21:34

Робота для українців в Англії

Робота для українців в Англії

Багато українців обирають працевлаштування в Англії, як спосіб побачити світ і заробити. Робота для українців в Англії буває сезонною та постійною. Затребувані як представники робочих професій, так і висококваліфіковані фахівці.

На більшість вакансій є претенденти із числа громадян країн ЄС, яким не потрібен дозвіл на роботу. Тому працевлаштування в Англії інших іноземців, у тому числі українців, можливо, якщо не знайшлося підходящого працівника з Великобританії та ЄС.

Робота в Англії доступна, якщо Ви володієте англійською мовою або готові її вивчити.

Пошук роботи в Англії з України можна здійснювати в наступному порядку:

Складання резюме (CV) англійською мовою і його розсилання у компанії, що цікавлять.
Розміщення резюме на британських сайтах пошуку роботи.
Одержання запрошення на роботу.

Робота для українців в Англії

Оформлення робочої візи в посольстві Великобританії в Україні.

Також для пошуку роботи в Англії можна звернутися до спеціалізованих рекрутингових агенцій в Україні або безпосередньо в Великобританії.

Робота для українців в Англії

Працевлаштування в Англії для студентів-іноземців

Іноземним студентам під час навчання у вузах доступна робота в Англії, щоправда, з обмеженнями за часом. Тому така робота розглядається скоріше як можливість стажування в британській компанії, ніж джерело заробітку.

Працевлаштування в Англії для іноземних фахівців

Завжди є робота в Англії для програмістів і фахівців технічного профілю. Основна вимога до здобувачів роботи - вільне володіння англійською мовою.

Робота для українців в Англії

Невисокі шанси на працевлаштування в Англії в юристів, лікарів, менеджерів, бухгалтерів і фінансистів, що одержали освіту в Україні. Щоб одержати роботу таким фахівцям фактично потрібно вчитися заново.

Є також можливість працевлаштування в Англії для будівельників, водіїв, доглядальниць, покоївок і т.п. У цьому випадку заробітна плата не занадто висока, але зате роботодавець надає житло та харчування.

Робота для українців в Англії може бути й неоплачуваною. Так, багато наших співвітчизників беруть участь у різних волонтерських програмах, щоб побачити Великобританію з мінімальними витратами.

Пошук роботи в Англії зводиться до одержання дозволу на роботу в Англії (Work Permit). Дозвіл на роботу, як правило, видається на 1 рік і надалі, за необхідності, може бути продовжений. Через 5 років легальної роботи в Англії іноземний працівник може претендувати на одержання посвідки на проживання.

Робота для українців в Англії можлива тільки по спеціальній робочій візі. Вона оформляється на підставі запрошення на роботу. Документи необхідно подавати до консульства Британії у своїй країні.

Робота для українців в Англії

Якщо іноземець уже має посвідку на проживання в Британії (через шлюб, на підставі професійної імміграції й т.п.), він автоматично одержує право на роботу й може здійснювати пошук роботи в Англії «зсередини».

Автор: Admin
Прочитали - 1352
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати