Регистрация

РОБОТА В КАНАДІ

21-02-2016, 21:35

РОБОТА В КАНАДІ

РОБОТА В КАНАДІ

Робота для українців в Канаді

Канада - країна з украй лояльним імміграційним законодавством. Не дивно, що саме тут налічується друга за чисельністю у світі українська діаспора. Робота в Канаді - прямий шлях до імміграції в цю країну для іноземця.

Пошук роботи в Канаді варто починати, якщо Ви володієте англійською мовою на досить високому рівні. Якщо ж пункт призначення - Квебек, доведеться підучити французький.

РОБОТА В КАНАДІ

Працевлаштування в Канаді для медичних працівників вимагає підтвердження кваліфікації лікаря. Канадські клініки приймають не лише іноземних лікарів, але і медичні сестри, доглядальниць і санітарок. Також затребувані в Канаді програмісти, маркетологи і менеджери вищої ланки. З робочих вакансій: обваловувальники м'яса на комбінатах, електрики, сантехніки.

Робота в Канаді може приносити кваліфікованому фахівцеві до $ 5000 в місяць.

Робота в Канаді за програмою Live in Caregiver

РОБОТА В КАНАДІ

Ця програма розрахована на 2 роки. Учасник програми мешкає в сім'ї свого працедавця. Робота для українців в Канаді за програмою Live in Caregiver передбачає нагляд за інвалідами і престарілими на території Канади. Після закінчення програми, її учасник може подавати документи на отримання посвідки на проживання в Канаді. Пошук роботи в Канаді за програмою Live in Caregiver багато учасників здійснюють самостійно, на спеціалізованих сайтах.

Працевлаштування в Канаді. Порядок дій

Робота для українців в Канаді - головне речення багатьох рекрутинговых агентств України. Для отримання запрошення на роботу необхідно надати резюме і документи, що підтверджують кваліфікацію фахівця (дипломи, сертифікати про закінчення курсів і тому подібне).

РОБОТА В КАНАДІ

На підставі запрошення від працедавця відкривається робоча віза в Канаду. У більшості випадків, апликанта запрошують на співбесіду в консульство Канади при оформленні візи. Після закінчення терміну її можна продовжити, якщо контракт з працедавцем не був розірваний.

Робота в Канаді на некваліфікованих вакансіях ускладнена, оскільки на практиці простіше узяти на таку роботу канадця, чим оформити дозвіл на роботу для українця.

Якщо Ви вже знаходитеся в країні, пошук роботи в Канаді істотно спрощується. Варто приділити увагу вивченню періодичних друкованих видань і сайтів відповідного профілю.

РОБОТА В КАНАДІ

Поширені декілька схем працевлаштування в Канаді. Від того, яку Ви виберете, залежатиме доход, розмір податків і наявність медичної страховки. Робота в Канаді буває постійною, за контрактом, на півставки. Також виділяють окремий тип роботи - волонтер, тобто без оплати.

ПРОГРАМА ПРОВІНЦІЇ САСКАЧЕВАН

Влада Канади запрошує на роботу в провінцію Саскачеван таких спе-
циалистов:
будівельники, кухарі, м'ясники, офіціанти, столяри-меблярі.

Вимоги до кандидатів: досвід роботи за фахом від 2 років, обя-
зательно офіційний. Знання англійського має бути на базовому раз-
говорном рівні.
Термін оформлення документів від 6 місяців.
Вартість розраховується після співбесіди в нашому офісі.

Автор: Admin
Прочитали - 1701
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати