Регистрация

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

21-02-2016, 14:00

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

Робота у Білорусії приваблива для російських громадян. Історично росіяни відносяться до білорусів як до своїх співвітчизників, а сама країна для них є рідною. Завдяки правлінню Лукашенко, між росіянами і білорусами досі теплі взаємовідносини, які роблять перебування на території іншої країни особливо комфортним. Дві країни тісно пов'язані родинними зв'язками і знаходяться в єдиному економічному просторі. Для роботи на території Білорусії не потрібно вивчення мови, російський є другим державним.
Робота у Білорусії

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

Від російської людини для роботи на території країни потрібно тільки наявність прописки, яку можуть надати родичі або знайомі - громадяни Білорусії. Так само можна придбати житло (ціни на нього не високі) або домовитися про прописку з орендодавцем. Для того, щоб почати працювати не вимагається ніякого дозволу і віз, дипломи РФ дійсні на території Білорусії. Навіть межі між державами не існує - ви не помітите, як потяг перетне лінію розмежування, паспорти перевіряти не будуть. Трудовий стаж, придбаний в РФ, дійсний для білоруського працедавця.

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

Досить багато російських від'їжджає жити і працювати у Білорусію - і справа тут не у високих зарплатах. Зарплати тут в середньому нижче, ніж в Росії. Але кажучи це, ми нагадуємо, що і витрати на життя у Білорусії менше, ніж в Росії. Люди їдуть "в СРСР", розраховуючи жити спокійним і розміреним життям. Влада країни потурбувалася про те, щоб зберегти сільське господарство і не розвалити промисловість. Дуже низький рівень злочинності, невеликі витрати на комунальні послуги і транспорт, вулиці, що озеленюють, чисті, - усе це робить громадян країни неквапливими і сприяє розміреному способу життя. Додайте сюди ще і низьку транспортну завантаженість - пробки на дорогах Білорусії зустрічаються рідко. Сюди варто їхати просто за здоров'ям - гости СРСР надійно захищають людей від неякісних продуктів харчування. І ввезення їх на територію країни строго обмежене. Якщо ви позбавлені політичних упереджень, амбіцій і надмірних потреб, то робота у Білорусії стане для вас справжнім місцем стабільності і спокою.
Цікаве Відео


Як знайти роботу у Білорусії
Шукати роботу у Білорусії росіянинові дуже просто. В першу чергу, треба звернутися до родичів і знайомих, що мають зв'язки в країні. Якщо таких немає, можна проглянути сайти, що розміщують вакансії, і спеціалізовані білоруські видання. На території країни діє служба зайнятості населення, яка теж сприяє працевлаштуванню. Для тих, хто вже знаходиться в країні, цікаво буде вивчити зміст тумб з оголошеннями.

Фахівці, затребувані на ринку праці
Білоруська система освіти спрямована на заповнення нестачі у фахівцях інженерної ланки, професіоналів в області ІТ і будівельників. У зв'язку з кризою, працівники підприємств не поспішають покидати робочі місця, а самі працедавці намагаються утримати у себе хороших фахівців. Відомо, що деякі білоруси від'їжджають на заробітки в інші країни, але вакансії, що звільняються ними, важко назвати привабливими. За декілька років вакансій на ринку праці стало менше, але це не означає, що їх зовсім не можна знайти.
Інженери і фахівці в області ІТ. На них попит стабільно високий. Влаштуватися зможе навіть випускник внз, що не має досвіду роботи, оскільки галузь випробовує справжній кадровий голод. Зарплата досить висока для Білорусії - більше трьох середніх ставок по країні.

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

 

Робота у Білорусії знайдеться для будівельних спеціальностей. Причому, не лише робітників, але і управлінців : менеджерів, директорів, інженерів. Тут зарплати теж вище за середній рівень.
Потрібні секретарі і зарплати теж вище за середній рівень.
Потрібні секретарі і бухгалтера.
Архітектори.
Добре у Білорусії інженерові-менеджерові. Праця такого фахівця не лише високо затребувана, але і добре оплачуємо.
Відмінне місце роботи для фрилансера. Тут тобі і спокій, і здоровий клімат, і нормальна зарплата.
Прекрасні умови для проживання пенсіонерів. Деякі мінуси з охороною здоров'я є присутніми, але, в цілому, переборні на тлі душевного комфорту.

У Білорусії немає вакансій для юристів, психологів і перекладачів. Їм краще пробувати щастя у іншому місці або перекваліфіковуватися. Відкривати свій бізнес теж краще у іншому місці - у Білорусії ця справа морочлива і невдячна. Представники "модних" напрямів не знайдуть собі застосування в країні: журналісти, маркетологи, дизайнери і працівники фитнесцентров не потрібні. Можете продовжити список самостійно. Нагадуємо, що Білорусія є країною, що зберігає радянські традиції.
Колгоспи

РОБОТА У БІЛОРУСІЇ

Білорусія зберегла своє сільське господарство. Тут не побачиш покинутих сіл і населених пунктів, відірваних від світу, в яких доживають одні люди похилого віку. Навпаки, у рамках програми "Відродження села" в селах зводять цегляні будинки, які віддаються у безвідплатне користування колгоспникам. У власність колгоспника будинок переходить через 10 років чесної праці на благо колгоспу. Маючи власне господарство, колгоспник ще і непогано заробляє. Бути дояркою або трактористом, означає отримувати 200 - 300 доларів в місяць. І учитель, що приїхав працювати в село, отримуватиме багато більше свого міського колеги.

Місця для роботи іноземцям в колгоспах є. У деяких областях, дотичних до межі, такі "будиночки" розібрали українці. У росіян теж є можливість влаштуватися в селі на своєму подвір'ї. Не варто представляти себе, прикованим на все життя до лопати. Білоруське село - не американська ферма, але рівень технологічної оснащеності в нім досить високий. Сільськогосподарську техніку російські виробники закуповують якраз у Білорусії.

Автор: Admin
Прочитали - 7801
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати