Регистрация

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

21-02-2016, 11:15

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

Ряд програм по обміну і роботі за кордоном, типу відомої "Work and Travel", припускає пошук місця майбутньої роботи заявника. Йому залишається тільки виразити свою згоду або відмовитися. Ключовим в цьому питанні буде знання англійського, намагатися видавати себе за експерта за відсутності реальних навичок не стоїть. Це тільки створить додаткові проблеми при спілкуванні з працедавцем. Тим більше, в Штатах багато росіян мігрантів, які зацікавлені в російськомовних співробітниках на своєму підприємстві, а також посад, що не вимагають глибоких мовних знань, - покоївки, фасують, садівники, ін.
При самостійному пошуку роботи варто скласти грамотне резюме і "introduction letter". Вони мають бути написані простою і зрозумілою мовою, що відбиває рівень англійського кандидата. Якщо працедавець розгляне і оцінить резюме претендента, то він призначить наступний етап - співбесіду. Воно може відбуватися по телефону або скайпу. Треба заздалегідь приготуватися і забезпечити належну якість зв'язку, щоб, по можливості, повною мірою розуміти співрозмовника.

Якщо бажана майбутня роботу не передбачає якійсь серйозній кваліфікації, то можна відразу почати обдзвонювати вподобаних наймачів. У мережі досить багато сайтів, присвячених підбору персоналу. Наприклад, http://www.coolworks.com/ або http://www.monster.com/. При виборі компанії варто звернути увагу на такий пункт як "visa sponsorship". Його наявність вказує на те, що працедавець готовий допомогти з отримання візи.

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

 

Також деякі великі корпорації, наприклад, Microsoft, Intel часто влаштовують співбесіди з молодими фахівцями в Росії для того, щоб запросити їх на роботу в США. Проявити себе при зустрічі з працедавцями таке рівня - відмінний шанс мігрувати за рубіж. Також компанії різних напрямів нерідко запрошують іноземних фахівців на стажування. Цей варіант найчастіше розглядають випускники технічних Внз до 35 років. Дуже затребувані наукові співробітники природничонаукових напрямів. А ось гуманітарії для роботи в США практично не потрібні.

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

Велике поле для пошуку вакансій в Штатах дає Green Card. Знайти роботу з цим документом набагато простіше, як на батьківщині, так і безпосередньо в США. Проте варто пам'ятати, що дипломи російського зразка в Америці не дійсні. Для підтвердження своєї кваліфікації доведеться додатково складати іспити. Як варіант заробітку в США можна розглядати видалену роботу. У Америці безліч фірм, яким потрібні веб-дизайнери, он-лайн перекладачі і інші фахівці. Влаштуватися на таку роботу можна ще під час перебування в Росії, а в наслідок вона зможе стати непоганим джерелом доходу, основного або додаткового. Пошук роботи в США.

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

Працевлаштування в США досить сильно відрізняється від такого в Росії. Там відсутній такі документи як трудова книжка, що підтверджує стаж роботи, або медична книжка. Зате в усіх анкетах передбачена графа, в якій можна вказати контактні дані попереднього працедавця, який може дати рекомендації, охарактеризувати професійні якості кандидата.
Якщо мета пошуку - некваліфікована праця, то краще всього шукати роботу, безпосередньо звертаючись в найближчі кафе, магазини, ферми. Практично кожна, навіть маленька, компанія або підприємець мають стопку анкет для претендентів на різні посади. Періодично варто здійснювати дзвінки і з'ясовувати, чи не відкрилася вакансія. Це притягне увагу працедавця до конкретного резюме/анкеті.

Також можна шукати роботу за допомогою агентства-посередника. Цей варіант істотно економить час, відкриває ширші перспективи для вибору. У такому разі в офіс агентства необхідно буде представити будь-який документ що засвідчує особу, і Social security number. Останній можна отримати безкоштовно за декілька днів в найближчому бюро. Як основний документ найчастіше використовують ID, його також можна отримати за бажання і нерезиденту країни, але допускається і обмежитися паспортом з візою, що розріджує трудову діяльність на території США.

Агентство вносить свого клієнта в базу даних і зазвичай щотижня сповіщає його про наявні вакансії. Якщо після зустрічі працедавець погоджується узяти кандидата на посаду, то впродовж обумовленого терміну з його зарплати відніматиметься певна сума і перераховуватися на рахунок агентства. Для отримання окладу варто завести картку в одному з банків. Інакше доведеться переводити у готівку видавані чеки з незначною комісією.
А ось пошук роботи за допомогою інтернет-розсилки свого резюме не має сенсу. Це виявиться занадто довго. На місці краще діяти рішучішими способами. Тим паче, що такі резюме сотнями приходять на e - mail компаній, тому, не маючи яких-небудь видатних навичок або даних, притягнути до себе увагу досить складно.

Ще одним способом пошуку необхідної вакансії можуть стати форуми, присвячені росіянам в Америці. Особливо це актуально для тих, хто зазнає утруднення при спілкуванні англійською мовою. Там часто викладаються оголошення про сезонну роботу, багато хто шукає російську няню для своїх дітей, бажаючи зберегти мову і культуру в їх пам'яті. Великим плюсів в цьому випадку може стати психологічна, педагогічна освіта.

Насправді знайти роботу в США простіше, ніж здається. Америка - це країна, в якій в людях цінуються в першу чергу знання і уміння, а не документи і дипломи. Тому для людини, готової вчитися і старатися, тут відкриті усі двері.

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ В США?

Існує не мало категорій віз на тривалий період після яких можливо залишитися легально на території США. У кожній категорії є підкатегорія, що дозволяє узяти з собою сімома (чоловіка і дітей до 21 року, що не перебувають в шлюбі). Не доводьте справу до нелегального статусу, є тисячі правильних способів легально жити в Америці!

Автор: Admin
Прочитали - 793
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати