Регистрация

РОБОТА В ІСПАНІЇ

20-02-2016, 21:30

РОБОТА В ІСПАНІЇ

РОБОТА В ІСПАНІЇ

Робота в Іспанії перестала бути екзотикою. Іспанія прекрасне місце для відпочинку і туризму, для огляду пам'яток і насолоди іспанською кухнею, але не для роботи. Іспанський уряд шукає способи виходу з кризи, а рівень безробіття в країні вже перевалив за відмітку 20%. Іспанці шукають кращого життя за межами своєї батьківщини. Якщо з'являється вільна вакансія, не зайнята іспанцем, то на неї в першу чергу знаходяться претенденти з країн Євросоюзу. І їм не потрібно для цього отримувати дозвіл на роботу і проходити переатестацію. На що ж сподіватися росіянам, що шукають роботу в Іспанії?
Легальна робота в Іспанії

РОБОТА В ІСПАНІЇ

Оскільки Росія не входить до числа країн ЄС, то для роботи на території Іспанії росіянинові знадобиться дозвіл. Цей документ повинен отримати сам працедавець, який готовий надати вам робоче місце, зробивши відповідний запит до свого Міністерства праці. Якщо такий дозвіл отриманий, вас повинні викликати для роботи. Основою оформлення робочої візи в Іспанію буде робочий контракт, складений на ваше ім'я. Треба буде встигнути впродовж місяця подати документи в Консульство Іспанії. У пакет документів входять:
Закордонний паспорт
Три екземпляри анкети
Дозволи на тимчасову роботу і проживання (2 копії)
Фотографії (4 шт.)
Перекладені на іспанський довідка про несудимість і довідка медична (завіряються в Консульстві)

Не забудьте в призначений термін придти на співбесіду в Консульство, інакше оформлення візи буде призупинено.
Працевлаштування "рабом"

РОБОТА В ІСПАНІЇ

РОБОТА В ІСПАНІЇ

Нашого довірливого, втомленого від безгрошів'я, людину легко спокусити легкого заробітку. Цим користуються напівлегальні агентства, що пропонують великі заробітки на сезонних роботах в Іспанії. Людина їде туди нічого не підозрюючи і розраховуючи повернутися тим, що збагатилися. Добре, якщо досить на зворотний квиток.

Іспанські фірми, що "динамічно розвиваються", в дешевих виданнях розміщують вакансії про набір "фахівців з маркетингу". Швидше за все, це буде робота агента по продажах за дивним договором з назвою "автономний". Мізерний відсоток від продажів не покриє неприємностей, пов'язаних з відсутністю нормальних умов існування і соціальних гарантій.

Підписання тимчасового контракту, який, при хорошій роботі, в майбутньому переросте в постійний - теж форма обману. За час роботи з працівника вичавлять усі сили, а потім викинуть на вулицю.
Іспанські фірми-посередники теж готові надати вам допомогу в працевлаштуванні. При цьому зарахування відбувається в штат співробітників цієї фірми і вона отримує відсоток від вашого заробітку. А працювати доведеться без вихідних і на знос. Якщо в процесі роботи (наприклад, на будівництві) з вами щось станеться, то ви дізнаєтеся, що ваша фірма ліквідована і відповідальність за нещасний випадок несете тільки ви.

З цього виходить виведення: шукайте тільки легальну роботу і довіряйтеся офіційним агентствам і спеціально працюючим програмам по працевлаштуванню.
Основні форми праці для росіян в Іспанії
Знайти роботу заздалегідь, не знаходячись на території Іспанії, дуже важко. Є тільки одна категорія професіоналів, яка може дозволити собі вибирати умови праці, не виїжджаючи з Росії - це програмісти. Робота в Іспанії завжди є, якщо ви фахівець з ІТ. Їм раді скрізь, у будь-якій країні Євросоюзу. Для Іспанії обов'язковою умовою є ще і знання мови. Це не так складно. Стверджують, що опанувати розмовний іспанський можна за декілька місяців. Програміст може почати пошуки роботи і при поганому знанні іноземної мови на сайті російської общини в Іспанії.
Студенти внз Іспанії можуть отримати тимчасовий дозвіл на роботу і заробити менеджерами з продажу або простими рознощиками піци.
освіта росіянинові знадобиться два роки, і ще два роки на легалізацію роботи по вузькій спеціальності.
Вільну офісну посаду швидше віддадуть росіянинові, чим вихідцеві з азіатських або африканських країн. Тут велику роль грає європейська зовнішність.
Багатьох притягають сезонні роботи. Тут великий ризик попастися на оголошення по найму "рабів". Тому краще не довіряти інтернету, а відразу звернутися в офіційне перевірене агенство. Удачею буде влаштуватися на дев'ятимісячний сезон з місячною зарплатою в 600 євро.
При відповідному досвіді роботи і мінімальному знанні іспанського можна влаштуватися на робочі і будівельні спеціальності: електриком, вантажником, мулярем і так далі. А в основному росіянам доступні різні варіанти некваліфікованої роботи. Адже йдеться про ті вакансії, які не готові займати самі іспанці. Такою працею можна заробляти від 18 до 80 євро в день.
У жінок є можливість влаштуватися прибиральницями, доглядати за немічними або нянями. Найспокійніша робота - помічниця по будинку. Зараз іспанці стали економити на роботі обслуги, але це позначається не на почасовій зарплаті, а на часі роботи. Таким чином, доведеться поєднувати декілька місць роботи, щоб набрати необхідну для проживання суму. Година роботи прибиральниці коштує від 6 до 9 євро.
За наявності медичної освіти і досвіду роботи можна доглядати за літніми, але це дуже важка праця, що залишає всього декілька годин в день для відпочинку. Заробіток складає від 500 до 1200 євро. Знання іспанського і англійського плюс позитивні відгуки з колишнього місця роботи допоможуть влаштуватися нянею. Можна запрацювати 500 і більше євро в місяць.
Росіяни, працюючі легально, зустрічаються в туристичному бізнесі, працюють рієлторами, вони затребувані як менеджери продажів там, де потрібне знання російської мови, офіціантами. Але багато хто, навіть знаходячись в країні на легальному положенні, продовжує займатися некваліфікованою працею.

РОБОТА В ІСПАНІЇ

Багато наших співвітчизників знаходяться і працюють на території Іспанії нелегально. Нелегали якраз і стають нянечками, вантажниками, збирачами урожаю, доглядальницями і так далі але навіть таку роботу знайти стає все важче.

Автор: Admin
Прочитали - 909
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати