Регистрация

Робота в Італії

19-02-2016, 22:04

Робота в Італії

Робота в Італії

Вступ Італії в Євросоюз відкрив двері в країну для сотні тисяч працівників з усієї Європи. Проте громадянам інших країн, що бажають знайти роботу в Італії за фахом, все одно необхідно підтвердити власну кваліфікацію і здати мовний тест, щоб влаштуватися на роботу і мати рівні права з італійцями, а ваша сім'я, у такому разі, зможе претендувати на соціальні виплати.

Вихідці з країн, що не входять в ЄС, повинні пройти ускладнену процедуру попадання в країну. Більшість вакансій в Італії призначена для італійців і громадян ЄС. Найчастіше, громадяни країни, що не входить до складу Євросоюзу мають шанс отримати роботу в Італії, лише в тих випадках, якщо італієць або громадянин ЄС не може її отримати, через відсутність належної кваліфікації і досвіду. Для попадання в країну спеціальна робоча віза, а отримати її, на жаль, дуже складно, тому багато іноземців вважають за краще працювати в Італії нелегально або одружуватися з італійськими громадянами.
Переїзд в Італію

Робота в Італії

Італійці дуже гордяться своєю культурою і історією, дуже рідко можна зустріти на вулиці ознаки іншої культури, хоча вони все ж є, наприклад, американські фаст фуды. Італія - це одна з найдорожчих країн ЄС. Проте, невідповідність у вартості проживання між великими багатими північними і центральними частинами і їх біднішими південними сусідами значна. Вартість продовольства в Італії практично в два рази вище, ніж в США і в середньому в Європі. Автомобілі коштують досить таки дорого, проте, алкогольні вироби не дорогі. Можливо, ви, мешкаючи в Італії, скоро звикнете до вживання сигар, оскільки, звичка палити сигари дуже поширена. Інша річ, до якої ви повинні звикнути, - те, що італійці усі роблять повільно і нікуди не поспішають. Якщо ви звикли до ритму життя, що швидко змінюється, можливо, знадобиться деякий час для звикання.
Робочі перспективи в Італії

Робота в Італії

Ті, хто володіють сертифікатом TEFL, можуть легко знайти собі роботу в якості викладача англійської мови як іноземного. Можна також отримати робочі місця у барах і у будь-яких установах, яким потрібні працівники, що говорять по-англійськи. Нові тенденції в зайнятості в Італії знаходяться в оптовому секторі, харчовій промисловості, туризмі, продажах авто, лісових меблів, і мінеральної промисловості.
Типова оплата праці в Італії
Італії - одна з небагатьох країн, де немає фіксованого прожиткового мінімуму. Мінімум, який отримає працівник, залежатиме від об'єднань і груп працедавців. Самі високооплачувані робочі місця в Італії - ті, які розташовані в північних частинах Італії, особливо в міланському регіоні. На жаль, для жінок, вони менш оплачиваемы, чим для чоловіків, хоча робота одна і та ж. Італійські працівники отримують 13 зарплату під Різдво, для деяких спеціальностей є також і 14-а, яку вони отримують в літні місяці.

Працівники нафта і банківській промисловості отримують 15-у і 16-у зарплату. Середня платня в Італії нижча, ніж, приміром, в США. Менеджер середньої ланки, наприклад, отримує 2 900 Євро місяць.
Інформація про податки в Італії
У Італії податки усеосяжні. Вони стягуються державою в місцевому порядку. Якщо ви не хочете обкладатися податками, перекажіть свої гроші на офшорний банківський рахунок і переводьте їх в італійський банк тільки тоді, коли вам треба терміново їх зняти. Прогресивний податок Італії називається IRPEF, який грунтований не лише на вашій платні, але і на приблизній вартості вашого будинку. Податок на соціальне страхування також стягується у розмірі 10% з того, що ви заробляєте.
Вакансії, що мають високий попит в Італії
Найпопулярніші вакансії для роботи в Італії включають інженерні спеціальності, у сфері продажів і маркетингу, культурний і туристичний бізнес, бухгалтерський облік і фінанси.
Імміграція і віза в Італію
Для отримання візи в Італію, вам потрібний буде дозвіл на роботу, а, отже, і сама робота в Італії. В деяких випадках, оформлення дозволу бере на себе компанія, яка вас спонсорує і відправляє на роботу в Італію. Усі громадяни країн, що не входять до складу ЄС, повинні отримати візу для в'їзду до Італії, в якій будуть описані причини для роботи в країні. Якщо ви бажаєте бути жителем Італії, ви повинні офіційно мешкати і працювати в країні впродовж 183 днів.
Краща робота в Італії
Кращі місця для роботи в країні - міста північної і центральної Італії. Проте, платня в цих місцях вище тільки завдяки тому факту, що вартість проживання вища, ніж у бідніших південних містах Італії.
Пошук роботи в Італії
Як і раніше, кращим способом пошуку роботи є знайомства і зв'язки. Другим ефективним способом являється пошук в друкованих виданнях, також є хороша можливість знайти роботу в Італії за допомогою інтернету.
Краща робота в Італії
Кращі місця для роботи в країні - міста північної і центральної Італії. Проте, платня в цих місцях вище тільки завдяки тому факту, що вартість проживання вища, ніж у бідніших південних містах Італії.
Пошук роботи в Італії
Як і раніше, кращим способом пошуку роботи є знайомства і зв'язки. Іншим ефективним способом являється пошук в друкованих виданнях, також є хороша можливість знайти роботові в Італії за допомогою інтернету. Тут неможливо заробити на будівельні роботи, оскільки інтенсивне зведення яких-небудь будівель в Італії не ведеться. Чоловіки можуть заробити тут на сезонні роботи під час збору урожаю, на пляжах (прибирання), також можна підробити на фермах або в теплицях.

Якщо провести моніторинг оголошень з пропозиціями про роботу, то можна побачити, що роботи в Італії для росіян дуже багато. На півночі країни можна влаштується не лише помічницею по будинку в сім'ю, але і отримати роботу на фабриці або невеликому підприємстві. Якщо говорити про заробітки на півдні, то, звичайно, тут є тисячі вакансій, пов'язаних з роботою на курортах, вдома і інш.
Тут неможливо заробити на будівельні роботи, оскільки інтенсивне зведення яких-небудь будівель в Італії не ведеться. Чоловіки можуть заробити тут на сезонні роботи під час збору урожаю, на пляжах (прибирання), також можна підробити на фермах або в теплицях.

Якщо провести моніторинг оголошень з пропозиціями про роботу, то можна побачити, що роботи в Італії для росіян дуже багато. На півночі країни можна влаштується Робота в Італії для жінок: умови праці на півночі і півдні.

Не відомо, з чим це пов'язано, але умови праці на півночі і півдні Італії досить серйозно відрізняються для наших співвітчизниць. Давайте розглянемо їх.

1. Відмінності в оплаті. На півдні заробітна плата буде менше, ніж на півночі. Але в цілому по країні ваш оклад коливатиметься в межах 500 євро в місяць.

2. Вимоги. На півдні працедавці добріші, і вони спокійно чекатимуть, коли їх хатня робітниця вивчить італійську мову. Деякі навіть за свій рахунок віддають працівника на курси. На півночі знання мови вимагається в обов'язковому порядку. Тому, якщо ви вирішили почати заробляти гроші в Італії, а мові не знаєте, вирушайте на південь.
Якщо ви вже володієте англійськими, то на півдні з такими знаннями вам робити нічого, англійська мова там не в шані. Його розумітимуть тільки на півночі.

3. Вік претендента. Ідеальний вік для роботи на півночі Італії - 30-40 років. На півдні ці показники збільшуються до 50-ти років. Крім того, на півдні завжди знайдеться робота в Італії для дівчат і юнаків : численні прибережні кафе, магазини, готелі чекають працівників на курортний сезон.

Як знайти роботу в Італії?

Все дуже просто.

Перше: ви можете звернутися в спеціалізоване агентство на батьківщині, оформити через нього усі документи і відправитися на заробітки. Мінуси такого пошуку : доведеться платити за послуги агентства.
Друге: знайти роботу самостійно через інтернет. Можна навіть вийти безпосередньо на працедавця, який пришле вам запрошення для відкриття візи. Мінуси: усі документи треба буде оформляти самостійно

Третє: приїхати в країну і на місці шукати роботу. Мінуси: нелегальність заходу.
Удачі вам в пошуку!

Робота в Італії

Для ведення бізнесу важливо не заморожувати фінанси, вкладаючи в дорогі основні засоби, а знайти способи підвищення оборотності капіталу і прибутку. Переваги купівлі подеражнных вантажівок - великий асортимент, невисока ціна, європейська якість, справність усіх вузлів і агрегатів, можливість оформлення лізингу або кредиту.

 

 

Автор: Admin
Прочитали - 1561
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати