Регистрация

Путін доручив підвищити мінімальний бал ЕГЭ для прийому у внз

30-11-2014, 21:01

Путін доручив підвищити мінімальний бал ЕГЭ для прийому у внз

Путін доручив підвищити мінімальний бал ЕГЭ для прийому у внз

 Володимир Путін доручив кабінету міністрів забезпечити підвищення мінімальної кількості балів ЕГЭ, необхідної для вступу до університету, для різних спеціальностей мінімальні бали будуть різними.

Президент Росії Володимир Путін доручив кабінету міністрів забезпечити підвищення мінімальної кількості балів ЕГЭ, необхідної для вступу до університету. При цьому для різних спеціальностей мінімальні бали будуть різними.
Таке доручення Путін дав за підсумками жовтневого з'їзду Російського союзу ректорів, на якому президент зажадав від російських внз припинити зарахування абітурієнтів з низьким рівнем знань (і на бюджетні, і на комерційні місця), оскільки такі абітурієнти не здатні в майбутньому стати високоякісними фахівцями. За словами Путіна, подібна гонка за абітурієнтами, а значить за фінансуванням, часом розмиває репутацію внз і вищої освіти.
"Уряду. забезпечити підвищення мінімальної кількості балів єдиного державного екзамена із загальноосвітніх предметів, необхідного для вступу на навчання по програмах бакалавриата і програмам специалитета", - говориться в тексті доручення, опублікованому на сайті Кремля.
При цьому мінімальний бал повинен розрізнятися для різних спеціальностей, "виходячи з необхідності прийому на навчання за освітньою програмою вищої освіти відповідної спрямованості найбільш здатних і підготовлених".
Уряд повинен буде виконати доручення до 20 грудня.
ЕГЭ з 2009 року являється в Росії одночасно випускним іспитом в школі і вступним у внз. Після численних повідомлень про порушення контроль за складанням іспитів в 2014 році був посилений - в результаті випускники здали ЕГЭ гірше за попередні роки. Профільний регулятор (Рособрнадзор) пішов назустріч абітурієнтам і в червні понизив мінімальний бал за ЕГЭ по математиці (з 24 до 20) і по російській мові (з 36 до 24). При цьому поріг для вступу до вузів зберігся на колишньому рівні - 36 по росіянинові і 24 по математиці. На 2015 рік мінімальний бал ЕГЭ для вступу до вузу виріс по математиці з 24 до 27, по обществознанию з 39 до 42, по іноземних мовах з 20 до 22.

Автор: Admin
Прочитали - 560
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати