Регистрация

Порошенко звернувся до Путіна в Мюнхені

13-02-2016, 20:55

Порошенко звернувся до Путіна в Мюнхені

Порошенко звернувся до Путіна в Мюнхені

На Донбасі залишаються п'ять тисяч російських військових, заявив президент.
Президент України Петро Порошенко у своїй промові на Мюнхенській конференції відповів керівництву РФ на слова про "громадянську війну в Україні".
"Пан Путін, це не громадянська війна на території України, це ваша агресія", - сказав Порошенко.
Медведєв: В Україні йде громадянська війна
За словами Порошенка, на Донбасі продовжують знаходитися п'ять тисяч російських військових, заявив президент України Петро Порошенко.
"У нас продовжують знаходитися 5 тис. російських військовослужбовок на Донбасі", - заявив він, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки в суботу.
На думку президента України, Росія намагається створити альтернативну Європу зі своїми цінностями. "На жаль, я не дуже хочу коментувати мову прем'єра Медведєвої, але зрозуміло, що перед нами стоять дуже серйозні проблеми. Найбільша небезпека для нас, для європейців - це альтернативна Європа. Європа з альтернативними принципами і цінностями", - заявив Порошенко.


Росія офіційно не визнає своєї участі в конфлікті на території Донецької і Луганської областей, а також продовжує заперечувати постачання зброї сепаратистам Донбасу.
Нагадаємо, на початку лютого в Генштабі заявляли, що на території Донецької і Луганської областей знаходяться близько семи тисяч кадрових російських військових.
Минулого року Порошенко заявляв, що в Україні знаходяться більше 9 тисяч військових РФ, включаючи більше 500 танків, а також броньовані машини і важка артилерія.

Автор: Admin
Прочитали - 796
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати