Регистрация

У Україні виходить на екрани фільм про анексію Криму

7-02-2016, 16:45

У Україні виходить на екрани фільм про анексію Криму

У Україні виходить на екрани фільм про анексію Криму

У Києві прем'єра фільму відбудеться 14 березня.
Прем'єра документального фільму режисера Костянтина Кляцкина "Крим. Як це було" пройде в містах України з 14 по 23 березня.
Робота кінодокументалістів творчої групи Babylon'13 розповість про анексію півострова Росією в 2014 році.
Як повідомляє Культпростір, основа фільму - унікальні документальні кадри, а також історії моряків, льотчиків, десантників і морських піхотинців. За словами авторів, їх стрічка, з одного боку, дає відповідь на питання "Чому віддали Крим"?, а з іншою, примушує замислитися про майбутнє півострова.
Путін: Росія була зобов'язана приєднати Крим
Відзначається також, що з картини можна буде дізнатися, що відбувалося на оточених військових базах і заблокованих бойових кораблях в Криму навесні 2014-го: про це розповідять українські військові, які були учасниками тих подій.
Як повідомляється на офіційній сторінці кінострічки в Facebook, на початку лютого чорнову версію фільму вже продемонстрували українським військовим.
Розклад прем'єрних показів фільму "Крим. Як це було": 14 березня - Київ, 16-го - Маріуполь, 17-го - Дніпропетровськ, 21-го - Херсон, 22-го - Миколаїв, 23-го - Одеса.
Також стрічка буде представлена на Берлінському кінофестивалі (11-21 лютого) у рамках проекту Ukrainian Film Corner.
Нагадаємо, в Росії до першої річниці анексії Криму зняли документальний фільм "Крим. Шлях на Батьківщину". Півторагодинна картина журналіста Андрія Кондрашева включала декілька інтерв'ю Володимира Путіна.

Автор: Admin
Прочитали - 545
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати