Регистрация

Україна просить французький канал не транслювати фільм про Майдан

31-01-2016, 21:09

Україна просить французький канал не транслювати фільм про Майдан

Україна просить французький канал не транслювати фільм про Майдан

Ця документальна стрічка - солодка музика для вух прибічників теорій змови і російської пропаганди, вважають в посольстві.
Посольство України у Франції звернулося до французького каналу Canal+ з проханням переглянути можливість трансляції пропагандистського фільму "Україна, маски революції". Про це дипломатичне відомство повідомило на своїй сторінці в Facebook.
"Ми були розчаровані дізнавшись, що 1 лютого Canal+, у рамках спеціального розслідування надає ефір документальному фільму "Маски революції", який дає глядачеві неправдиве уявлення про ситуацію в Україні", - говориться в заяві.
"У зв'язку з цим ми почали переговори і звернулися з листом до голови Наглядової ради групи Canal+ Вінсенту Боллоре. Ми також запропонували підбірку документальних фільмів про події в Україні", - відмічає посольство.
"Версія пана Морейры (режисера фільму) про події в Україні, у тому числі незаконній анексії Криму - це солодка музика для вух прибічників теорій змови і російської пропаганди", - відзначається в заяві.
"Спроби пояснення цих подій в якості операції, яка фінансується Сполученими Штатами є не лише неправдивими, але і зовсім нешанобливими по відношенню до наших співгромадян, убитих в центрі Києва у відстоюванні демократичних спрямувань своєї країни", - підкреслює українське посольство.
"Це не плюралізм медіа, а обман, і ми радимо Canal+ переглянути можливість поширення цього фільму", - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 1 лютого на одному з найбільших приватних і популярних телеканалів Франції продемонструють фільм французького режисера Поля Морейры "Україна, маски революції", знятий у дусі російської пропаганди.
Раніше ряд українських артистів і співаків зажадали від президента Петра Порошенка закрити український ефір відео- і аудіопродукції з РФ.

Автор: Admin
Прочитали - 582
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати