Регистрация

Путін назвав передачу Донбасу Україні маренням

29-01-2016, 23:17

Путін назвав передачу Донбасу Україні маренням

Путін назвав передачу Донбасу Україні маренням

Межу між Україною і Росією встановили необгрунтовано, заявив Путін
Президент РФ заявив про необгрунтованість формування російсько-української межі в радянські часи.
Президент Росії Володимир Путін, пояснюючи свої слова про підривання Леніним цілісності СРСР, заявив, що межа між РФ і Україною була проведена "довільно" і "необгрунтовано", а включення Донбасу до складу України назвав "маренням", повідомляє Інтерфакс.
"Межі (СРСР) визначали абсолютно довільно і, загаломте, далеко не завжди обгрунтовано. Україні, припустимо, Донбас передали під яким приводом? Підвищення відсотків пролетаріату в Україні для того, щоб мати там велику соціальну підтримку. Марення якийте, розумієте? І це не єдиний приклад, і інших багато", - сказав Путін.
За його словами, треба по-іншому поглянути на "ідеї, які сформулював тодішній керівник радянської держави Володимир Ленін".
"Про що я говорив? Про те, що була закладена міна під будівлю нашої державності. Що я мав на увазі? Ось тепер конкретно. Я мав на увазі дискусію між Сталіном і Леніним з приводу того, як будувати нову державу, Радянський союз", - відмітив Путін.
Він заявив, що Сталін тоді сформулював ідею автономізації майбутнього Радянського союзу.
"Відповідно до цієї ідеї усі інші суб'єкти майбутньої держави повинні були увійти до СРСР на основі автономії з широкими повноваженнями. Ленін розкритикував позицію Сталіна і сказав, що це була несвоєчасна, неправильна ідея. І більше того, він просунув ідею входження усіх майбутніх суб'єктів цієї держави, а тоді були 4 суб'єкти - Росія, Україна, Білорусія і, до речі кажучи, південь Росії, Північно-кавказька федерація, як вона називалася - ви краще мене знаєте", - сказав Путін.
"Так от, він, Ленін, виступив за те, щоб держава, Радянський союз утворився на основі, як він говорив, я можу помилитися, але ідея зрозуміла, повного рівноправ'я, з правом виходу з Радянського союзу. І ось це і є міна уповільненої дії під будівлю нашої державності. Мало того, що до межі прив'язали етноси багатонаціонального, по суті, унітарної держави, до якихось територій", - додав він.
Путін заявив, що культурна автономія - це одно, автономія з широкими державними повноваженнями - це інше, а право виходу з держави - це третє. "Зрештою у тому числі і це, разом з неефективною економічною і соціальною політикою, привело до розпаду держави. Це і є міна уповільненої дії", - вважає Путін.
Раніше Путін розкритикував діяльність і ідеї вождя революції Володимира Леніна.

Автор: Admin
Прочитали - 587
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати